نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

:':':

New member
من این سوالو نزدیک ترین گزینه یعنی 3 زدم

اخه این یه سوال محاسبه ای نیست که ما گزینه نزدیک رو بزنیم همین سوالی رو که خیلیامون واسه غلط بودنش نزدیم کلی رو درصدمون تاثیر میذاره علاوه بر اینکه آدم تا آخرین سوال ذهنش درگیر این میشه که گزینه ۲ رو بزنه یا ۳

New member
آره منم چندین بار حساب کردم و 40000 میشد جواب... واسه سوال دورانی هم عین جواب نمیشه و نزدیکترین گزینه که16 بود رو زدم...
اجتماع آب و هوای گرم هم من 25 در آوردم و 25 زدم... نمیدونم روو چه حسابی زده 30!

میشه خواهش کنم یه بار حلش رو اینجا بزارید ببینم چطور نزدیک ۱۶ میشه اون سوال سرعت دورانی؟

12500

Member
اخه این یه سوال محاسبه ای نیست که ما گزینه نزدیک رو بزنیم همین سوالی رو که خیلیامون واسه غلط بودنش نزدیم کلی رو درصدمون تاثیر میذاره علاوه بر اینکه آدم تا آخرین سوال ذهنش درگیر این میشه که گزینه ۲ رو بزنه یا ۳
گزینه 3 نصفش درست بود من زدم چون اگه حذفم بشه چیزی ازم کم نمیشه

hasan69

New member
سوال32با افزایش زبری ضریب دارسی ویسباخ افزایش می یابد-سوال17عمق آب زیرزمینی چه ربطی به آبهای نفوذی دارد

New member
اقا خطای دید بود من جا به جا دیده بودم سوال فشار صوت رو گزینه ۱ دیده بودم

12500

Member
سوال32با افزایش زبری ضریب دارسی ویسباخ افزایش می یابد-سوال17عمق آب زیرزمینی چه ربطی به آبهای نفوذی دارد
سوال 17 رو زدم 3 بچه ها شما چن زدین؟؟؟؟؟؟؟جواب 2 نمیشه
تو کتاب تست سینا 2 برادران شدت باران و تعداد ادم روها رو گفته بود مهم ترینه

hasan69

New member
سوال 58اصلا درست نیست کتاب خانیران مهندسی فاضلاب صفحه217راندمان هارو نوشته اصلا بی هوازی نمیشه-

behzad28

New member
سوال ۱۹ گزینه ۳ درسته؟مگه جاهایی که نیاز به پمپاژ داره مشترک هزینه ش بالا نیست؟

- - - Updated - - -
بله درس می گین منم یه گزینه دیگه زدم ولی متاسفانه بعضی سوالات بستگی به نظر طراح سوال داره که کدومش مد نظرش بوده

بالا