نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

behzad28

New member
:smiliess (9):

- - - Updated - - -

درصداتو دیدم بالا زدی که می خوای رتبه یک بشی؟

gognussss

New member
نه بابا رتبه یک چی چیه؟؟؟!!!!خخخخخخ من الان به دانشگاه اهواز هم راضیم
بهداشت حرفه ای 48
فیزیک 33
شیمی 30
ارگونومی 20
ریاضی 56
زبان 30

12500

Member
سلام دوستان من از هر کی می پرسم میگن سطح سوالات آسون بوده خوب این اینجوری همه خوب میزنیم الان درصدا من از رتبه 1 پارسال بالاتره ولی انقد استرس دارم نمیدونم اصن قبول میشم یا نه؟؟؟؟؟شما ها چیکار کردین؟؟؟؟/:sadsmiley:

12500

Member
دوستان یکی بیاد جواب بده ثواب داره ب خدا:sad:

آخرین ویرایش:

gognussss

New member
دوستان یکی بیاد جواب بده ثواب داره ب خدا:sad:
سلام درکتون میکنم چون منم دقیقا حال شمارو دارم تو تاپیک بهداشت حرفه ای همه گفتن سوالات آسون بود ولی از اون موقع منم استرس پیدا کردم این کاملا طبیعی بعدشم زیاد به اینجور حرفا گوش نکن وختی کارنامه ها اومد اون موقع معلوم میشه.

12500

Member
اخه ماشین حساب از رشته ما حذف شد سطح سوالا رو اسون تر دادن......حالا میخام بدونم میگن اسون تره میانگین درساشون چنده ک میگن اسونه؟؟؟؟؟

gognussss

New member
خب فرقی نداره که،سال قبل ماشین حساب مجاز بود سطح سوالاتتون متوسط به بالا بود.زیاد به اونجور حرفا گوش نده اولا اگه خواستی به پاسخنامه یه نگاهی کن بعد نمره خودتو با سال قبلیا مقایسه کن

12500

Member
شما با این در صداتون قبول میشین نسبت ب سال قبل؟من اگه بخام نسبت ب سال قبل حساب کنم باید زیر 20 بشم ..ولی با این اسونی ک همه میگن و از طرفی کاهش ظرفیتا دیگه واقعن نمیدونم میشه روش حساب کرد؟؟:smiliess (12):

gognussss

New member
با این درصدایی که من حساب کردم براحتی رتبه م زیر 40 میشه و میتونم از تهران قبول شم امااا امسال رو نمیشه گفت چون هنوز نمیدونم رقبای خودم چجوری نوشتن!

gognussss

New member
مرسی ققنوس جاان:rose:
خواهش میکنم 12500 بهر حال بخودت استرس نده توکل به خدا کن اگه خانمی اگه خدانکرده قبول نشدی سال بعد بازم شرکت کن اگه نه پسری باید بریم خدمت مقدس سربازی!خخخخخ

12500

Member
دیگه خونده بودم ک امسال برم دانشگاه ن این ک یه سال دیگه بشینم:sadsmiley:

behzad28

New member
سلام دوستان من از هر کی می پرسم میگن سطح سوالات آسون بوده خوب این اینجوری همه خوب میزنیم الان درصدا من از رتبه 1 پارسال بالاتره ولی انقد استرس دارم نمیدونم اصن قبول میشم یا نه؟؟؟؟؟شما ها چیکار کردین؟؟؟؟/:sadsmiley:

بیا درصداتو بگو ببینم چیکار کردی

gognussss

New member
دیگه خونده بودم ک امسال برم دانشگاه ن این ک یه سال دیگه بشینم:sadsmiley:
والا منم حسابی خونده بودم دروس عمومی ما یذره از سال قبل سخت شده بود البته فقط فیزیک و ارگونومی،حالا دگ مونده به خدا باید خودش به ما رحم کنه!

behzad28

New member
اصلا درصد اعلام نمی کنین همش می گین اسون بوده خب بگید حدودشو

بالا