نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد ارگونومی اردیبهشت 94

آرام 68

New member
توکل به خدا...

اینا درصدای رتبه 29 سال92-93 که علوم بهزیستی تهران قبول شده البته اگه ترتیب درسا رو تو سایته درست نوشته باشن:
روانشناسی عمومی54.11-کلیات ارگونومی.35.19تشریح و فیزیولوژی38.24-فیزیک و مکانیک55.23-بهداشت و مدیریت38.33- ریاضی و آمار حیاتی35.49- زبان عمومی56

تو سایت بود.

MOHAMMAD12

New member
توکل به خدا...

اینا درصدای رتبه 29 سال92-93 که علوم بهزیستی تهران قبول شده البته اگه ترتیب درسا رو تو سایته درست نوشته باشن:
روانشناسی عمومی54.11-کلیات ارگونومی.35.19تشریح و فیزیولوژی38.24-فیزیک و مکانیک55.23-بهداشت و مدیریت38.33- ریاضی و آمار حیاتی35.49- زبان عمومی56

تو سایت بود.

با این درصدا نمرش میشه 178که قطعا رتبش زیر پنج شده از کدوم سایت برداشتین ادرسشو بزارین لطفا

آرام 68

New member
پس حتما سایته اشتباه نوشته29،
کسی میدونه پارسال شیراز و یزد آخرین نفر رتبش چند بوده؟

آرام 68

New member
به نظر شما بین الملل رفتن برای ارشد ارگونومی می ارزه ؟ برای پذیرش دکترا دانشجوی بین الملل و دولتی بودن فرق داره؟ اصلا دکترای ارگونومی میاد یا نه؟؟؟؟

saeed1214

New member
سلام
اگه پولشو داشته باشی خوبه هیچ فرقی با سراسری نمیکنه . البته به جیب آدم بستگی داره . کلا باید هر رشته ای برای ارشد وارد میشی با علاقه باشی (به نظر من )

- - - Updated - - -

سلام
اگه پولشو داشته باشی خوبه هیچ فرقی با سراسری نمیکنه . البته به جیب آدم بستگی داره . کلا باید هر رشته ای برای ارشد وارد میشی با علاقه باشی (به نظر من )

MOHAMMAD12

New member
به نظر شما بین الملل رفتن برای ارشد ارگونومی می ارزه ؟ برای پذیرش دکترا دانشجوی بین الملل و دولتی بودن فرق داره؟ اصلا دکترای ارگونومی میاد یا نه؟؟؟؟
دکتری ارگونومی که احتمال زیاد تا سال دیگه میاد
من خودم به شخصه اگر داشتمم بین الملل میرفتم چون هیچ تفاوتی نداره فقط باید پول بدی این بستگی داره که مدرک ارشد تا چه اندازه در اینده شما تاثیر گذاره خودتون باید حساب کنین

saeed1214

New member
سلام سوال های سال قبل کاملا سرفصل هاش با امسال تفاوت داشته . درس هایی مثل بهداشت - آمارحیاتی سوال های سختی هم بوده . امسال فکر کنم یه مقدار راحت تر طرح کردن .

- - - Updated - - -

بعضی از دوستان میگن امسال احتمال کاهش دوباره سهمیه ها هست .

saeed1214

New member
خدا بخیر کنه با این سیاست گداری های مسخره وزارت بهداشت فقط دنبال پولن

آرام 68

New member
سلام سوال های سال قبل کاملا سرفصل هاش با امسال تفاوت داشته . درس هایی مثل بهداشت - آمارحیاتی سوال های سختی هم بوده . امسال فکر کنم یه مقدار راحت تر طرح کردن .

- - - updated - - -

بعضی از دوستان میگن امسال احتمال کاهش دوباره سهمیه ها هست .

سلام
بله تا پارسال بهداشت و آمار هم جز دروس امتحانی بوده که امسال حذف شدن و موقع ثبت نام این قضیه معلوم شد! من سوالای پارسال و سالای پیش رو زدم بنظرم ارگونومی پارسال راحت تر بود ، فیزیکش هم سوالای راحتش بیشتر بود.
وای چقد بد اگه سهمیه ها کم بشه...پارسال پذیرش نهایی از ظرفیت اعلام شده تو دفترچه بیشتر بوده.
من صادقانه میگم ازین قضیه هم ناراحتم که امسال که داوطلبا تونستن دو تا رشته شرکت کنن:d

saeed1214

New member
سلام
بله تا پارسال بهداشت و آمار هم جز دروس امتحانی بوده که امسال حذف شدن و موقع ثبت نام این قضیه معلوم شد! من سوالای پارسال و سالای پیش رو زدم بنظرم ارگونومی پارسال راحت تر بود ، فیزیکش هم سوالای راحتش بیشتر بود.
وای چقد بد اگه سهمیه ها کم بشه...پارسال پذیرش نهایی از ظرفیت اعلام شده تو دفترچه بیشتر بوده.
من صادقانه میگم ازین قضیه هم ناراحتم که امسال که داوطلبا تونستن دو تا رشته شرکت کنن:d
امسال تا رتبه ها وظرفیت ها نیاد هیچی معلوم نیست . خدایی آدم با این آزمون های وزارت بهداشت سرگیجه میگیره .

بالا