نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

m.g.h

New member
ببخشید من باید برم کار دارم شما هرسوالی داشتین بپرسین من تاموقع سحر جواب میدم

fateme5

New member
واقعا اگه اینکارو بکنم بهم میدن مدرکمو دیگه؟
5 میلیون؟! آره فکر کنم قضیه ی این 5 میلیونو قبلا هم شنیده بودم! پس میشه از زیرش در رفت؟

m.g.h

New member
واقعا اگه اینکارو بکنم بهم میدن مدرکمو دیگه؟
5 میلیون؟! آره فکر کنم قضیه ی این 5 میلیونو قبلا هم شنیده بودم! پس میشه از زیرش در رفت؟

آره اززیرخیلی کارها میشه دررفت باور کنید من دوره کارشناسی ازاونجایی که خودمم مشاورآموزشی بودم یک کارهایی کردم که مطمئنم چندسال دیگه گندش
درمیاد.
ولی درکل اگه من بودم میتونستم اززیرش دربرم.

mhz2

New member
در مورد گرفتن مدرک عرض کنم که

برای گرفتن اصل مدرک، حتما باید گواهی موقت تحویل دانشگاه داده شود.

و این که توصیه‌ی اکید میکنم که برید و اصل مدرک رو بگیرید. اصلا به این وزارت خانه ها اعتباری نیست. چون ممکنه مدرکی که الان با ۵ میلیون آزاد میشه،

چند ماه دیگه به خاطر چرخش قوانین (یک بخشنامه تک برگی) با ۵۰ میلیون تومن آزاد بشه.

این اتفاقی بود که در خود وزارت بهداشت افتاد. یعنی آبان سال پیش بدون هیچ مقدمه‌ای همه‌ی قیمت های سنوات تحصیل برای آزاد کردن مدرک یهویی ۱۰ تا ۱۲

برابر شد. و در مواردی ۲۰ برابر (دندان پزشکی حدود ۲۰ برابر).

fateme5

New member
خیلی متشکرم از راهنمایی هاتون:riz304::riz304:

یه سوال دیگه هم دارم:
برای اینکه گواهی موقتمو از دانشگاه ارشدم پس بگیرم، میشه خودم نرم و کسی رو بفرستم برام بگیره گواهیمو؟؟

آخه متاسفانه ما یه جنگ و دعوایی در قسمت آموزش دانشگاه داشتیم! دعوای بزرگ! که کم کم داشت کشیده میشد به بزن بزن !!:5:

به همین خاطر اصلا نمیتونم طرفهای دانشگاه آفتابی بشم!!

اگه ارشد زیستی قبول شم، میشه کسی غیر از خودم بره گواهیمو بگیره که بتونم ثبت نام کنم؟

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
دوستان ببخشید یه سوال دیگه هم دارم! ببخشید:riz513:

یکی از مدارکی که تو دفترچه های سالهای پیش گفتن برای ثبت نام لازمه، اینه:
دانشنامه يا گواهينامه موقت دوره كارشناسي و يا مدرك معتبري كه نمايانگر فراغت از تحصیل باشد

اون برگه ای که برای انصراف از ارشدم بهم دادن و همشو مهر و امضا کردن، اون برگه رو میشه بجای گواهی موقت ببرم؟

خب اون برگه ی انصراف از ارشدمه یعنی به قول خودشون مدرک معتبری که نمایانگر فراغت از تحصیل دوره ی کارشناسیمه دیگه! درسته؟

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
خدایا ببین چه اوضاعی داریم برای گرفتن گواهیمون!

اصلا شاید هم ارشد قبول نشم! ولی اگه قرار باشه که قبول شم، باید از الان دنبال گواهیم باشم! چون کار اداریه دیگه! 4روز دیگه میری میگن فعلا برو ماه رمضانه! بعد ماه رمضان میری میگن الان وسط تابستونه دانشگاه نیمه تعطیله! بعد از اون میری میگن کارمندی که کار شما بهش مربوطه رفته مرخصی! بعد از اون میری میگن موقع ثبت نام ورودیهای جدیده و سرمون شلوغه و...

همه ی این حرفهایی که نوشتمو ازشون شنیدم که میگم ها!
بابا خو ملت زندگی دارن! دانشگاه نیمه تعطیله یعنی چی؟!:p7977cujr38iyymsu8:

فقط به خودم دلداری میدم میگم نگران نباش! اینم میگذره بابا! بی خیال! همه چی درست میشه...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

m.g.h

New member
خدایا ببین چه اوضاعی داریم برای گرفتن گواهیمون!

اصلا شاید هم ارشد قبول نشم! ولی اگه قرار باشه که قبول شم، باید از الان دنبال گواهیم باشم! چون کار اداریه دیگه! 4روز دیگه میری میگن فعلا برو ماه رمضانه! بعد ماه رمضان میری میگن الان وسط تابستونه دانشگاه نیمه تعطیله! بعد از اون میری میگن کارمندی که کار شما بهش مربوطه رفته مرخصی! بعد از اون میری میگن موقع ثبت نام ورودیهای جدیده و سرمون شلوغه و...

همه ی این حرفهایی که نوشتمو ازشون شنیدم که میگم ها!
بابا خو ملت زندگی دارن! دانشگاه نیمه تعطیله یعنی چی؟!:p7977cujr38iyymsu8:

فقط به خودم دلداری میدم میگم نگران نباش! اینم میگذره بابا! بی خیال! همه چی درست میشه...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آره بابا بیخیال این نیز بگذرد :tsimuzpzwoap1t9y3o7
من که میگم صبر کن نتیجه ی اولیه بیاد بالاخره نمره ها که بیاد میفهمی که قبول میشی یا نه؟ایشالا همه مون قبول میشیم.ولی بهتره چندروزم صبرکنی بعد یه فکری براش بکنی.به نظرمن پدرت یا اگه داداش داری اونو بفرس فرم انصرافتم بده ببرن همون جایی که قبلا گفتم ببرن گواهی موقتتو بگیرن.نگران نباش این چیزا همشون راه حل دارن

m.g.h

New member
در مورد گرفتن مدرک عرض کنم که

برای گرفتن اصل مدرک، حتما باید گواهی موقت تحویل دانشگاه داده شود.

و این که توصیه‌ی اکید میکنم که برید و اصل مدرک رو بگیرید. اصلا به این وزارت خانه ها اعتباری نیست. چون ممکنه مدرکی که الان با ۵ میلیون آزاد میشه،

چند ماه دیگه به خاطر چرخش قوانین (یک بخشنامه تک برگی) با ۵۰ میلیون تومن آزاد بشه.

این اتفاقی بود که در خود وزارت بهداشت افتاد. یعنی آبان سال پیش بدون هیچ مقدمه‌ای همه‌ی قیمت های سنوات تحصیل برای آزاد کردن مدرک یهویی ۱۰ تا ۱۲

برابر شد. و در مواردی ۲۰ برابر (دندان پزشکی حدود ۲۰ برابر).

اصل مدرکو همینطوری که نمیدن.یا باید 8سال بعد فارغ التحصیلی صبرکنی تاتعهدخدمتت تموم بشه یا اینکه بخوای اپلای کنی واصل مدرکت لازم بشه اونموقع میتونی با پول بخری ومدرکتو آزاد کنی.
والا همینطوری که نمیتونی مدرکتو با پول بخری وآزاد کنی.باید یه جایی لازمت بشه تا بتونی آزادش کنی

fateme5

New member
آره بابا بیخیال این نیز بگذرد :tsimuzpzwoap1t9y3o7
من که میگم صبر کن نتیجه ی اولیه بیاد بالاخره نمره ها که بیاد میفهمی که قبول میشی یا نه؟ایشالا همه مون قبول میشیم.ولی بهتره چندروزم صبرکنی بعد یه فکری براش بکنی.به نظرمن پدرت یا اگه داداش داری اونو بفرس فرم انصرافتم بده ببرن همون جایی که قبلا گفتم ببرن گواهی موقتتو بگیرن.نگران نباش این چیزا همشون راه حل دارن

پس میشه کسی رو بفرستم دنبال اینکار و خودم نرم؟ چه خوب!

آره صبر میکنم کارنامه ها بیاد. والا منم هنوز هیچ اقدامی نکردم. گفتم اول بیام اینجا یه اطلاعاتی بگیرم و بعد از اومدن کارنامه ها، اگه دیدم رو به قبولی هستم، اونوقت برم دنبال گواهیم.
...............

شما که اینهمه زحمت کشیدید راهنمایی کردید، این یه سوالم لطفا جواب بدید دیگه مزاحمتون نمیشم:

دانشنامه يا گواهينامه موقت دوره كارشناسي و يا مدرك معتبري كه نمايانگر فراغت از تحصیل باشد

اون برگه ای که برای انصراف از ارشدم بهم دادن و همشو مهر و امضا کردن، اون برگه رو میشه بجای گواهی موقت ببرم؟

خب اون برگه ی انصراف از ارشدمه یعنی به قول خودشون مدرک معتبری که نمایانگر فراغت از تحصیل دوره ی کارشناسیمه دیگه! درسته؟

ممنونم

fateme5

New member
آقای m.g.h راستی شما با کل انجمن آمارزیستی قهر کرده بودید؟

خدا خیرتون بده! با وجود قهر بودنتون، دیدید اینجا سوالی هست که شما میتونید جواب بدید، مسئولیت پذیر بودید و اومدید سوالها رو جواب دادید. مرسی
......................

راستی زبان رو چیکار کردید؟ گفته بودید که میخواید بخونید.

من قراره امروز 9صفحه ی مهارت اولم تموم شه

m.g.h

New member

به نظر من که اون نمیشه منظور از مدرک معتبری که نمایانگر فراغت از تحصیل باشه اینه که دانشگاه دوره ی کارشناسیت اونو بده میتونه درقالب یه نامه باشه ولی فقط اونجا(دانشگاه مقطع کارشناسی)میتونه تایید کنه که فارغ التحصیل اونجا هستی.
حالا تا فردا صبر کنید من به یه نفرپیام فرستادم (معاون آموزشی دانشگاه دوره ی کارشناسیم) ایشالا تا فردا یه جوابی میده منم به شما میگم.

fateme5

New member
به نظر من که اون نمیشه منظور از مدرک معتبری که نمایانگر فراغت از تحصیل باشه اینه که دانشگاه دوره ی کارشناسیت اونو بده میتونه درقالب یه نامه باشه ولی فقط اونجا(دانشگاه مقطع کارشناسی)میتونه تایید کنه که فارغ التحصیل اونجا هستی.
حالا تا فردا صبر کنید من به یه نفرپیام فرستادم (معاون آموزشی دانشگاه دوره ی کارشناسیم) ایشالا تا فردا یه جوابی میده منم به شما میگم.

پس اون نمیشه؟ خواستم یه اختراعی بکنم!

ممنون میشم خبرشو بهم بدید

m.g.h

New member
آقای m.g.h راستی شما با کل انجمن آمارزیستی قهر کرده بودید؟

خدا خیرتون بده! با وجود قهر بودنتون، دیدید اینجا سوالی هست که شما میتونید جواب بدید، مسئولیت پذیر بودید و اومدید سوالها رو جواب دادید. مرسی
......................

راستی زبان رو چیکار کردید؟ گفته بودید که میخواید بخونید.

من قراره امروز 9صفحه ی مهارت اولم تموم شه

بله با کل انجمن قهر هستم واقعا اون انتظاری که از این انجمن داشتم برآورده نشد.مثلا اگه یه نفر بیاد درمورد آمارزیستی تحقیق کنه وبا این رشته آشنا نباشه اگه این انجمن بیاد به نظرتون میتونه به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنه؟
به نظر من میشد کارهای بهتری تو این انجمن کرد که نمیکنن.
بیخیال.من فقط به عشق آمارزیستی میام اینجا وکسیو هم نمیشناسم حتی هیچ دوست شناخته شده ای هم ندارم اینجا.اگه هم زیاد حرف میزنم وکسیو ناراحت میکنم میتونه اشاره کنه تا من حرف نزنم.
درمورد زبانم بگم که من میخونم اما تنها.برنامه من فرق کرده.من یه خرده دیر لزگی رو شروع خواهم کرد.فعلا دوتا کتاب دیگه دارم رو اونا کار میکنم

fateme5

New member
بله با کل انجمن قهر هستم واقعا اون انتظاری که از این انجمن داشتم برآورده نشد.مثلا اگه یه نفر بیاد درمورد آمارزیستی تحقیق کنه وبا این رشته آشنا نباشه اگه این انجمن بیاد به نظرتون میتونه به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنه؟
به نظر من میشد کارهای بهتری تو این انجمن کرد که نمیکنن.
بیخیال.من فقط به عشق آمارزیستی میام اینجا وکسیو هم نمیشناسم حتی هیچ دوست شناخته شده ای هم ندارم اینجا.اگه هم زیاد حرف میزنم وکسیو ناراحت میکنم میتونه اشاره کنه تا من حرف نزنم.
درمورد زبانم بگم که من میخونم اما تنها.برنامه من فرق کرده.من یه خرده دیر لزگی رو شروع خواهم کرد.فعلا دوتا کتاب دیگه دارم رو اونا کار میکنم

نمیدونم چرا اینجا زیاد کسی علاقمند نیست که بیاد!
والا من خودم به شخصه خیلی استفاده کردم از این انجمن و برام خیلی مفید بوده و هر وقت لب تابو روشن کنم، صفحه انجمن رو هم باز میذارم...

به نظرم بچه ها نه بخاطر کسی، بخاطر خودشونم شده، خوبه که بیان انجمن و استفاده کنن!

m.g.h

New member
محض اطلاع میگم دوستان اگه وقت کردین واسه gmat هم وقت بذارین

m.g.h

New member
نمیدونم چرا اینجا زیاد کسی علاقمند نیست که بیاد!
والا من خودم به شخصه خیلی استفاده کردم از این انجمن و برام خیلی مفید بوده و هر وقت لب تابو روشن کنم، صفحه انجمن رو هم باز میذارم...

به نظرم بچه ها نه بخاطر کسی، بخاطر خودشونم شده، خوبه که بیان انجمن و استفاده کنن!

خب مشکل اصلی همینه من الان هرروز بیشترازدوساعت توolumpezeshki.ir هستم ویه نیوتب میزنم انجمن آمارزیستی هم دوساعتو بازهستش ولی چه فایده ازاین سکوت مطلق حاکم بر انجمن چه استفاده ای میتونم بکنم؟

fateme5

New member
بله خب الان انجمن اینجوری شده!
منم از تاپیک های سالهای پیش خیلی استفاده کردم!

تاپیکهای سالهای پیش عالی بودن! واقعا مفیدن!

خدا کنه تاپیکهای امسال ما هم به درد احدالناسی بخوره والا!

بالا