نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد آمارزیستی اردیبهشت 94

fateme5

New member
تخمین رتبه نمیدونم؟
احتمالا بیوستا میان اینجا سر میزن و بهمون میگن
حالا اگه کلیدها بیاد! دیگه ساعت 10 صبح و 6 عصر نداره خو!
بدن کلیدها رو دیگه!

معدل هم فکر کنم تو این آزمون تاثیر خیییییییییلی کمی خواهد داست. ولی تو آزمون وزارت علوم، معدل تاثیر 20 درصدی داره!!

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
میگم برای سوالایی که اعتراض داریم باید کی و کجا اعتراض بدیم؟

m.g.h

New member
تخمین رتبه نمیدونم؟
احتمالا بیوستا میان اینجا سر میزن و بهمون میگن
حالا اگه کلیدها بیاد! دیگه ساعت 10 صبح و 6 عصر نداره خو!
بدن کلیدها رو دیگه!

معدل هم فکر کنم تو این آزمون تاثیر خیییییییییلی کمی خواهد داست. ولی تو آزمون وزارت علوم، معدل تاثیر 20 درصدی داره!!
برای تخمین سایت علوم پزشکی دات کام خوبه به نظرم.
درضمن ممنون ازدوستان عزیزکه هیچکس جوابی به نظری که درمورددفترچه سوالات گذاشته بودم نداد.واقعاهمه لطف دارن

m.g.h

New member
دوستان بازم میگم اگه کسی دفترچه سوالات روداره لطفاواسه منم بفرسته لطفا

m.g.h

New member
همه شون خانم بودن.به نظرمن بااین وضعیت باید همه آقایون قبول بشن چون شایدتوهررشته یک چهارم شرکت کننده آقاباشه پس بهتره همه ی آقایون قبول بشن :thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim:
Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

fateme5

New member
برای تخمین سایت علوم پزشکی دات کام خوبه به نظرم.
درضمن ممنون ازدوستان عزیزکه هیچکس جوابی به نظری که درمورددفترچه سوالات گذاشته بودم نداد.واقعاهمه لطف دارن

من دفترچه رو دارم ولی الان پیشم نیس. خوابگاه پیش دوستام جا مونده. قراره 2-3 روز دیگه برم بیارمش. اگه تا دو سه روز دیگه کسی براتون دفترچه رو نفرستاد، بگین که من عکس بگیرم براتون

m.g.h

New member
من دفترچه رو دارم ولی الان پیشم نیس. خوابگاه پیش دوستام جا مونده. قراره 2-3 روز دیگه برم بیارمش. اگه تا دو سه روز دیگه کسی براتون دفترچه رو نفرستاد، بگین که من عکس بگیرم براتون

ممنون فاطمه خانم بازم شما.مثل همیشه فعال هستین.

fateme5

New member
چرا کلیدا رو نمیدن دیگه!؟
.........

وزارت بهداشت خوابه......:smiliess (9)::smiliess (9):

گنجشک لالا / مهتاب لالا / وزارت بهداشت لالا...

fateme5

New member
اگه ساعت دقیقشو پشت دفترچه نمی نوشتن، اینجوری منتظر نمیشدیم الکی!

باید مینوشتن یه ده دوازده روز بعد آزمون کلیدها میاد! نه که دقیق بگن ساعت 18 روز یکشنبه!!!!!!!!!!!

m.g.h

New member
میدونیدچرابه آمارزیستی بهاداده نمیشه؟چون دانشجوهاش بهانمیدن چون ماهابه رشته آمارزیستی بهانمیدیم نمونه اش همین انجمن همین سایتی که توش هستیم وقت کردید به سایرانجمن هاهم یه سری بزنید ببنیداونجاهاچه خبره اینم ازانجمن آمارزیستی.واقعاچرانباید اهمیت بدیم مااهمیت ندیم کی قراره دلش به حال آینده رشته آمارزیستی بسوزه.هدفتون ازانتخاب رشته آمارزیستی چی بوده؟مجبوری انتخاب کردین یا هدفی داشتین اصلا میدونید آمارزیستی قراره به چه دردمون بخوره؟یافقط همون چندتااطلاعاتی که توسایت های موسسات زدن فقط درهمون حداطلاع دارین؟که قراره بعدش تودانشگاه های علوم پزشکی یاوزارت علوم تدریس کنیم؟به نظرمن اونایی که الان دانشجوی ارشدآمارزیستی هستن یاحتی دکتری واقعاخیلی کم لطف هستن نسبت به رشته آمارزیستی.
یه سوال ازدانشجویان آمارزیستی که الان دانشجوهستن تواین رشته.6اسفند93کنفرانس راه های ارتقای دانش آمارزیستی دردانشگاههای علوم پزشکی کشوربرگزارشدکسی ازبچه هاتواون کنفرانس حضورداشت؟اگه حضورداشت آیاتوانجمن بحثی درموردکنفرانس کرد.اصلابراش نتیجه ای داشت حضوردرکنفرانس.
نمی خوام باعث سردردتون بشم ولی به نظرمن وقتی خودمون به چیزی اهمیت ندیم نبایدانتظارداشته باشیم دیگران اهمیت بدن.قبولی توارشدمهم نیست امسال نشدسال بعد.بیاییدبه ارتقای دانش آمارزیستی کمک کنیم.

m.g.h

New member
انقدحرف زدم یادم رفت بگم که کلیداووووووووووووووومد :5:

m.g.h

New member
چقدشلوغه این تایپیک آدم خسته میشه ازبس مطالب متنوعی می بینه
:13::13::4d564ad6::4d564ad6:

fateme5

New member
نه بابا! یک که فکر کنم شمایید!
خب حالا چندتا درست چندتا غلط زدین؟

بالا