نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

leila88

New member
من که افتادم رفت پی کارش
پارتی اینا هم به کار ما نمیاد
عملا یک سال موندم...سر 2-3 تا سوال

:dadad4::dadad4:
غصه نخور دکتر سهیل اینجوری که میگی آدم خیلی ناراحت میشه.نمیدونم چطوری میشه دلداریت داد.اما سعی کن قوی باشی دکتر:dadad4:

Dr.Arash

New member
bale manam dakheli hastam hanuz javab nayoomade
سهيل جان ميدونم سخته ، ما هممون شرايطمون بد بود ، ولى باز خدا رو شكر كن كه تو مملكت خودت زندگى ميكني كسي هست غصه تو بهش بگى ، اگر من قبول نميشدم تو مملكت غريب چيكار ميتونستم بكنم ؟ با كي حرف ميزدم ؟ اينجا خيلي جو سنگيني داره . بازم ميگم ناراحت شدم از نتيجه ات ، دعا ميكنم اسفند با خبراي خوب بياي

shirin med

New member
beynolmelale yazd nomrehaye dustamo nemidunam faghat midunam ke faghat ye nafar tu unimun oftade nomramam motmaenam 94bud alan ba118ghabul shodam

soheil

New member
غصه نخور دکتر سهیل اینجوری که میگی آدم خیلی ناراحت میشه.نمیدونم چطوری میشه دلداریت داد.اما سعی کن قوی باشی دکتر:dadad4:
به من 8 نمره اضافه کردن بیشتر ندادن که یهو لب مرز نشم برم اعتراض
چون 20 تا که به بقیه دادن من میشدم 99
بعد جالب اینجا میشه طرف تو دانشگاه با 76 و 80 و اینا پاس کرده من با این نمره میافتم و اون بیاد بخنده!!!!

-----
دیگه رئیس دانشگاه خودش هنگ کرد من افتادم!!!
:dadad4::dadad4::dadad4:

shirin med

New member
ghose nakhor dr soheil in emtehan hamechish shansi bud az soalasho test zadanesh ta natayejesh az unie maham faghat yr nafar oftade unam dustamke harruz khuneye ham budimo baham mikhundim vaghran shansie in emtehan emsal khoshshans nabudi ishala esfand ba nomreye khub ghabul mishi

leila88

New member
کی جوابای ما رو میدن آخه؟کسی یونی آزاد هست؟

آخرین ویرایش:

dr shakiba

New member
سلام
من یونی آزادم.
هنوز به ماهم نتیجه ندادن!
مردم از استرس
من همیشه این سایتودنبال میکردم ولی تازه عضوشدم

dr shakiba

New member
امروز که دیگه نمیدن!
صبح وزارت گفت مانتایج آزادارو میفرستیم سازمان مرکزی دانشگاههای آزاد!
ولی ظهرگفت هنوزنیومدن بگیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا