نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

nasi77

New member
bebin ina be ezaye soalaye sakhti ke har kas nazade bashe behesh nomre ezafe mikonan ke in ezafeye nomre saghf dare masalan 25 ya mese shahrivare 90 30 . vali daneshjoo bayad be soalaye asoone emtehan hatman javabe doros bede . khob manteghiam hast ye joorayi soalaye sakhto ba inkar engar hazf kardan.

samira1991

New member
سلام دوستان،من اسفند91علوم پایه دارم،ولی هنوزشروع نکردم،ازوقتی شنیدم آزمون شهریورسخت بوده خیلی استرسی شدم،به نظرتون می تونم خودمو برسونم؟چی بخونم بهتره؟:33:

jojo

New member
سلام دوستان،من اسفند91علوم پایه دارم،ولی هنوزشروع نکردم،ازوقتی شنیدم آزمون شهریورسخت بوده خیلی استرسی شدم،به نظرتون می تونم خودمو برسونم؟چی بخونم بهتره؟:33:
عزیزم تایپیک چطوری خوندن واسه علوم پایه هست برو تو اون تایپیک!!

jojo

New member
من الان وسواسی شدم!!یه سری سوالا رو آخر سر عوض کردم نمیدونم تو دفترچه وارد کردم یا نه.دفترچه م فقط یه تیک داره ولی میترسم تو پاسخنامه یه چی دیگه زده باشم و درستام بپره...الانم سوالا رو نگاه میکنم انگار از مریخ اومدم اصلا یادم نمیاد چی به چیه....ای خداااااااا

par

New member
من الان وسواسی شدم!!یه سری سوالا رو آخر سر عوض کردم نمیدونم تو دفترچه وارد کردم یا نه.دفترچه م فقط یه تیک داره ولی میترسم تو پاسخنامه یه چی دیگه زده باشم و درستام بپره...الانم سوالا رو نگاه میکنم انگار از مریخ اومدم اصلا یادم نمیاد چی به چیه....ای خداااااااا
azizam negaran nabash manam vasvasi shodam 1bar mishmoram 86tast yebar90ta yebar mabeinesh negaran nabash

بالا