نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

Masih

New member
به خدا من از وقتی که فهمیدم قراره امروز نمره ها رو اعلام کنن یه شب نتونستم راحت بخوابم
توی این سه شب خدا شاهده کمتر از 10ساعت خوابیدم.
همش از خواب می پرم. کابوس اعلام نتایج این امتحان کوفتی رو می بینم که نتایجو اعلام کردن و هیچی اضاف نکردن و منم افتادمcry.gif
به خدا دارم دیوونه می شم. از یه طرفم کاری از دستم بر نمیاد.
دلم می خواد بدونم کجای دنیا یه جوون تو سن و سال ما این قدر استرس رو باید تحمل کنه و اینقدر فشار روشه؟!

به خدا من از وقتی که فهمیدم قراره امروز نمره ها رو اعلام کنن یه شب نتونستم راحت بخوابم
توی این سه شب خدا شاهده کمتر از 10ساعت خوابیدم.
همش از خواب می پرم. کابوس اعلام نتایج این امتحان کوفتی رو می بینم که نتایجو اعلام کردن و هیچی اضاف نکردن و منم افتادممشاهده فایل‌پیوست 144
به خدا دارم دیوونه می شم. از یه طرفم کاری از دستم بر نمیاد.
دلم می خواد بدونم کجای دنیا یه جوون تو سن و سال ما این قدر استرس رو باید تحمل کنه و اینقدر فشار روشه؟!

کمتر از 10 ساعت؟؟؟؟ :دی خسته نشی یه وقت ! :)

sweeti.dream

New member
من پارسال با 89 افتادم از روز اول تو اعتراضات بودم..کلا سیاستشون روی این بود که دیگه کمک نکنن...هرکاری ما کردیم ندادن!!!!با اون سرسختی پارسال اونا فک نکنم امسال زیاد کمک کنن!!

130maryam

New member
من اسفند 90 علوم پایه دادم و بالای 90 رو پاس کردن ....10 نمره همیشه اضافه شده:tsimuzpzwoap1t9y3o7

raya91

New member
soheil dandoonaro bishtar nomre midan nesbat be pezeshkiaaa negaran nabash ishallah dandoona aksareshon pasan...

soheil

New member
من دیگه ناامید شدم:heart::heart:

کی حال داره واسه اسفند بخونه...اونم هرچی بخونی اینقدر استرس میگیری بدتر میشی
حالا خدا کنه پاس بشیم
اگه سوالات غلط رو درس کنن و نمره بدن خوبه
کلا آدم تو این مملکت ناامید...اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد هر لحظه قوانین و شرایط عوض میشه:sad:
اسفند یهو بیس میشه 120

raya91

New member
khaste shodam... dige maghzam nemikeshe az bas neshestam hesab kardam ... dige aslan mohem nist bioftam ba 97 ya na faghat natayejo bedan tamoom she...

بالا