نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

masoud13

New member
hala khobe ke nomre mnfi hm nadare vase shoma,pas chera een qad nomrehaton paien mishe,age to azmone lisans be pezeshki ke hamon olom payas sherkt mikardid,fek nemikonm qabol mishodid,moshkel kojast? no bady knows

soheil

New member
hala khobe ke nomre mnfi hm nadare vase shoma,pas chera een qad nomrehaton paien mishe,age to azmone lisans be pezeshki ke hamon olom payas sherkt mikardid,fek nemikonm qabol mishodid,moshkel kojast? no bady knows

این کنکور نیست که نمره منفی داشته باشه....امتحانه و هرکس با خودش سنجیده میشه!!!!!

تازه نمره منفی داشت بهتر بود چون خیلیا هم که نمره شون خوب شد واسه اینه که شانسی هاشون درست در اومد...:black_eyed:
-----
هنوز کلید نهایی رو نزدن لابد یک ماه طول میکشه جواب بدن:33:
دانشگاه ما که شروع شده
کلید نهایی رو نمی خوایم 20 تا بدین بریم سر کلاس ها:rose:

keyvant

New member
سلام دوستان
من هم از معترضین آزمون اسفند هستم که به خاطر 2نمره موندم
این دفعه خدارو شکر نمرم خوب شد.. ولی هیچ وقت از کسایی که با بی عدالتی این 6 ماه رو ازم گرفتن نمیگذرم.. هرچند که برای خودم درس بزرگی شد برای همیشه...

زیاد به شایعات توجه نکنید همه چیز بستگی به سطح کلی نمرات و تصمیم مسئولین و سیاست هاشون در این زمینه داره، چیزی که در جریان اعتراضات دوره قبل متوجه شدیم این بود که برای رسوندن بیس به 140 برنامه دارند.. هرچند که به شخصه بعید میدونم
به هرحال آرزوی موفقیت برای همه رو دارم
یا حق

من هم دقیقا مثل شما بودم و امسال پاس شدم، شش ماه بدی بود واقعا..

آخرین چیزی که من به گوشم رسیده اینه که میخوان بر اساس رتبه دانشگاه و شهرش و محروم یا غیر محروم بودنش سه تا بیس مختلف تعیین کنند، 60 و 50 و 40 درصد احتمالا !

soheil

New member

آخرین چیزی که من به گوشم رسیده اینه که میخوان بر اساس رتبه دانشگاه و شهرش و محروم یا غیر محروم بودنش سه تا بیس مختلف تعیین کنند، 60 و 50 و 40 درصد احتمالا !
بیس بشه 40؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من که واسه واحد مونده امتحان ندادم اونم فقط یک دونه!!!
بعد حالا قانون دادن مثل اینکه 5 تا واحد اختصاصی هم بمونه میشه امتحان داد!!!!!...خب زودتر می گفتن:65d6a5d6s:

jojo

New member

از کجا شنیدی؟اگه سایتی خبری چیزی میده معرفی کن لطفا....یعنی 50 درصد کم بود حالا باید 60 درصد نمره رو بیارن!!!!!!!! خدا کنه امسال نمره بدن حداقل...

آخرین ویرایش:

keyvant

New member
از کجا شنیدی؟اگه سایتی خبری چیزی میده معرفی کن لطفا....یعنی 50 درصد کم بود حالا باید 60 درصد نمره رو بیارن!!!!!!!! خدا کنه امسال نمره بدن حداقل...

پارسال کارشناس آموزش گفت همچین برنامه ای دارن، اون 60 درصد هم مال دانشگاههای سراسری تیپ 1 مثل تهران و شیراز و تبریز و اهواز و اصفهان و ایناست، ممکنه بیشتر هم بشه حتی 140 که گفته میشه حتی!!!

احتمالا ارفاق هست، ولی اینکه 10 تا بدن دوباره یا کمتر معلوم نیست!

keyvant

New member
بیس بشه 40؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t
من که واسه واحد مونده امتحان ندادم اونم فقط یک دونه!!!
بعد حالا قانون دادن مثل اینکه 5 تا واحد اختصاصی هم بمونه میشه امتحان داد!!!!!...خب زودتر می گفتن:65d6a5d6s:

با دو واحد عمومی میشد اونم اگه تو محدوده ی مجازت بود و خودت نمیگرفتیش! نمیدونم الان چیا گذاشتن، ولی خیلی سخت گیر تر شدن... مثلا دیگه نمیشه درس رو توی ترم آخر یه دوره معرفی به استاد بگیری، حتما باید اون درس رو افتاده باشی و ترم آخر دوره ت هم باشه تا بهت معرفی به استاد بدن!!!

jojo

New member
پارسال کارشناس آموزش گفت همچین برنامه ای دارن، اون 60 درصد هم مال دانشگاههای سراسری تیپ 1 مثل تهران و شیراز و تبریز و اهواز و اصفهان و ایناست، ممکنه بیشتر هم بشه حتی 140 که گفته میشه حتی!!!

هرچی هست مال الان نیست.....مهم نیست حالا..الان فقط مقدار شیفت دادن نمره مهمه....

soheil

New member

واسه دندون ها باید یکم سطح نمره کمتر از پزشکی باشه دیگه:black_eyed:

honi

New member
سلام
من مثل ... خوندم چی شد 85 زدم:
واسسسسسسسسسسسسسه خودم متاسفم

D deniz

New member
سلام
من مثل ... خوندم چی شد 85 زدم:
واسسسسسسسسسسسسسه خودم متاسفم
زیاد به خوندن ربط نداره بیشتر شانسیه!!
آخه با کتاب آبی سواد آدم تغییری نمیکنه
خوندن یعنی از پایه خوب بخونی
به خدا انصاف نیس به خاطر چندتا سوال شانسی 6 ماه عقب بیفتیم :13:

delam gerefte

New member

عزیزم امتحان دادی خوب دادی مبارکت نفست از جا گرم بلند میشه اینو بدون که پره انترنی هم جلو هست

D deniz

New member
تا اعلام نتایج زجرکش میشیم
توروخدا هر کی خبر جدید داره بگه

medic

New member
زیاد به خوندن ربط نداره بیشتر شانسیه!!
آخه با کتاب آبی سواد آدم تغییری نمیکنه
خوندن یعنی از پایه خوب بخونی
به خدا انصاف نیس به خاطر چندتا سوال شانسی 6 ماه عقب بیفتیم :13:
به نظر منم 60%شانسیه!
ما که این وسط کلاسامونم شروع شده !!!