نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

jojo

New member
مونا مدیک؟!!!!منظورتون رو متوجه نشدم!
متاسفانه احتمال اینکه 15 تا بدن خیلی کمه .
خدا کنه که بدن مونا جان...یه مونا مدیک تو یه سایت دیگه هم بود اونم 80 و خورده ای آورده بود فکر کردم شمایی....به قول کیوانت باید دید آمار چی رو نشون میده...من از خیلی دانشگاه ها خبر دارم که عالی دادن..مثل آزاد تنکابن...

medic

New member
خدا کنه که بدن مونا جان...یه مونا مدیک تو یه سایت دیگه هم بود اونم 80 و خورده ای آورده بود فکر کردم شمایی....به قول کیوانت باید دید آمار چی رو نشون میده...من از خیلی دانشگاه ها خبر دارم که عالی دادن..مثل آزاد تنکابن...
آهان.هر گردی که گردو نیست جوجو جان... در هر صورت من که امیدم رو از دست دادم.

dr_armin

New member
bacheha man yeki az dustam emruz bara ye kare dige rafte bud vezarat behdasht migoft bazam daneshjua tajomo karde budan bekhatere inke soala kheyli sakht va gheyre estandard bud, kesi khabare daghigh dare?

yasamansh

New member
من بین الملل آبادان میخونم... همکلاسیام همه پاس شدیم فعلا فقط یه 93 و 98 داشتیم

delam gerefte

New member
سلام دوستان خسته نباشید

میبینم که بازم بازار شایعه گرمه

بهتره یه سر به بحث اسفند ۹۰ بزنین

پزشکی* اسفند نود، ۸۹ شده بودم که حتّی یه نمره هم اضافه نکردن و پاس نشدم

دقیقا اینجوری هست باید کسای که تو کمیسون وزارت بهداشت مجلس هستند رو پیدا کنیم باهاشون یک جلسه حرف بزنیم تا وزارت تحت فشار باشه کاری کنن و الا امکان نداره بدن

delam gerefte

New member
باید وزارت 20 تا امسال اظافه کنه که 80 به بالا ها پاس شن این درست نیست دانشجو واسه خاطر 20 سوال از درس عقب بمونه که این به ظرر جامعه و ایران هست

dr_armin

New member
na tabriz vurudie 88bahman nadare va in term kesi az sarsarie tab ulumpaye nadade man khodam male tabam,faghat azad va beynolmelali bude shomam male tabid?

yasamansh

New member
بچه ها تو رو خدا سوالای غلط رو گزارش بدین تا نمرشو به همه بدن از هیچی که بهتره....

alireza.nm

New member
کی گفته اسفند 90 تبریز سراسری کسی نیفتاده؟!! چرا الکی نظر میدین؟!!

alireza.nm

New member
نزدیک 15 نفر از سراسری مونده بودن بقیشونم بین المللی بودن. آزاد بیشتر بودن.

soheil

New member
:وزارت خونه مثل پارسال 20 نمره به همه بده تا ملت ترم جدید رو با خوبی و خوشی شروع کنن!!!:ad54ad:

:ad54ad:حیف واقعا واسه خاطره چند نمره انگار پشت کنکوریم...یک سال عقب میافتیم:sadsmiley:
این قانون نصف نمره رو واسه ورودی های جدید اجرا کنین/:auizz3ffy9vla57584x

1soshiant

New member
سلام دوستان
من هم از معترضین آزمون اسفند هستم که به خاطر 2نمره موندم
این دفعه خدارو شکر نمرم خوب شد.. ولی هیچ وقت از کسایی که با بی عدالتی این 6 ماه رو ازم گرفتن نمیگذرم.. هرچند که برای خودم درس بزرگی شد برای همیشه...

زیاد به شایعات توجه نکنید همه چیز بستگی به سطح کلی نمرات و تصمیم مسئولین و سیاست هاشون در این زمینه داره، چیزی که در جریان اعتراضات دوره قبل متوجه شدیم این بود که برای رسوندن بیس به 140 برنامه دارند.. هرچند که به شخصه بعید میدونم
به هرحال آرزوی موفقیت برای همه رو دارم
یا حق

بالا