نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

miis.s

New member
وای میس نگو ک من از الان عزاشو گرفتم! تازشم همین نزدیکیاااااا تولدمهههه ومعنیش اینه ک بیر شدم رفتتتتتتتتت:14::sarma:

جدی؟ پس اینجا جشن تولد میگیریم برات.. آخ جوون :thanks: پیشاپیش تولدت مبارک :*

miis.s

New member
مشاهده فایل‌پیوست 279​fبچه ها نظرتون درباره ی این تصویر چیست؟هر چی به دذهنتون میرسه بگین؟

یاد دخترای دوره قاجار میفتم که عشوه های ریز و زیر پوستی با ابروهایشان میآمدند! به اضافه چرخاندن چشمان به گوشه های چپ و راست و لبخندی ملیح بر لب و دستها به کمر .. چرخیدن دور خود و چرخاندن دامن رنگیهای چین چین!

Nike313

New member
نمیشه اون کد رو به ما هم بگی؟ :riz304:

اول گوشی قربانی رو بگيريد بعد شماره خودتونو با گوشی قربانی شماره گيری كنيد و جلوی شمارتون دكمه ستاره بزنين و بعد دكمه سبز و بزنين و با گوشی خودتون جواب بدين؛
بعد با گوشی قربانی عدد 67675432 رو شماره گیری كنید و دکمه ok رو بزنين بعد با پيغامی رو به رو ميشيد كه ميگه ارتباط قطع شد يعنی گوشي قربانی ميسوزه؛
به همين سادگی؛به همين خوشمزگی

آخرین ویرایش:

mahsa tdp

New member
واااااااااااییییییییییییی!
من حوصلم سررفته.دیگه وااااااااااااااقعا کلافه شدم از بیکاری.
توجه کردین که اگه درس داشتیم و تعطیل بودیم،درس نمی خوندیم ولی حوصلمون سر نمیرفت.ولی حالا که درس نداریم.........:tsimuzpzwoap1t9y3o7:dadad4::dadad4:

yanar Ot

New member
سلام؛به نظرم دوستات راست ميگن؛تو اگر الان يه درسو خيلی توپ بخونی مطمئن باش تا ترم بعد یادت ميره؛
به نظرم بهترين كار اينه كه درسای ترم 5 رو عالی بخون؛بعدش اون يكماهی كه واسه علوم پايه وقت داری رو خوب بخون ؛اگر ميخوای امتحانو فقط پاس كنی از 87 به بعد رو خوب بخون؛اگرم ميخوای نمره ی خوبی بگيری اولا از 80 به بعد رو بزن ثانيا بايد شانس خوبی داشته باشی؛
در ضمن از من ميشنوی از كتاب مير اصلا استفاده نکن؛بجاش از كتاب كليدی انتشارات انديشه رفيع استفاده کن؛:riz277:
تا یادم نرفته اینم بگم که برای کامل جواب دادن سوالات بافت و جنین میتونی از بچه های سراسری تبریز کمک بگیری اونا تو این دو درس خییییلیییییییییییی قوی هستن:25r30wi::25r30wi:
نه راستش فقط برا پاس شدن نميخونم؛دنبال ي نمره ي خوبم:دي؛چرا شانس؟مگه با خوب درس خوندن نميشه ي نمره ي خوب أورد؟
جنين و بافت ك كاملا معلومه واسه چي:دي شما هم اگه دانشجوي استاد سليماني شين اين ٢درسو خوب ياد ميگيرين(خدا ييش استاد خيلي خوبيه؛سطح سوالاش سخته همين)

Nike313

New member
نه راستش فقط برا پاس شدن نميخونم؛دنبال ي نمره ي خوبم:دي؛چرا شانس؟مگه با خوب درس خوندن نميشه ي نمره ي خوب أورد؟
جنين و بافت ك كاملا معلومه واسه چي:دي شما هم اگه دانشجوي استاد سليماني شين اين ٢درسو خوب ياد ميگيرين(خدا ييش استاد خيلي خوبيه؛سطح سوالاش سخته همين)

بله در جريان توانايی های استاد گرامی هستيم:)

miis.s

New member
اول گوشی قربانی رو بگيريد بعد شماره خودتونو با گوشی قربانی شماره گيری كنيد و جلوی شمارتون دكمه ستاره بزنين و بعد دكمه سبز و بزنين و با گوشی خودتون جواب بدين؛
بعد با گوشی قربانی عدد 67675432 رو شماره گیری كنید و دکمه ok رو بزنين بعد با پيغامی رو به رو ميشيد كه ميگه ارتباط قطع شد يعنی گوشي قربانی ميسوزه؛
به همين سادگی؛به همين خوشمزگی

چه جالب!
بخوایم از راه دور گوشی رو بسوزونیم راهی نداره؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: medical

miis.s

New member
شنيدم يه برنامه هست كه از راه بلوتوث ميشه گوشیه ديگرانو چک كرد پيامکا؛تماسها؛و...

آره داشتم برنامه هک با بلوتوث رو.. ولی پیامکا رو نمیشد خوند.. فقط مدیا ها رو میتونستم ببینم و کپی کنم برا خودم

mig mig

New member
سلام بچه ها.
من اينترنتم قطع ميباشد!!!
نميتونم بيام،از بيكاري دارم خفه ميشم!
دلمم برا همتون تنگ شده،سعي ميكنم زوده زود بيام پيشتون.

miis.s

New member
سلام بچه ها.
من اينترنتم قطع ميباشد!!!
نميتونم بيام،از بيكاري دارم خفه ميشم!
دلمم برا همتون تنگ شده،سعي ميكنم زوده زود بيام پيشتون.

سلام میگ میگ جان.. ما هم دلمون تنگته.. وصل شد بیا منتظرتیم :*

sara77

New member
اگه کسی بهت گفت دوستت دارم

آروم بغلش کن، نازش کن، سرشو بذار روی شونت و یواش در گوشش بگو:

اونجایی که تو درس میخوندی ما مدیر مدرسه بودیم!
واااااااااااااااا بیچاره کسی که به تو بگه دوست دارم بد میزنی تو برجکش هااااااااااااااااا:25r30wi:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا