نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahra89

New member
shoma moarefi nakardida! khanume sh ,, hastin??
fek konam aghaye moradie .. nomre khamesh k 153 bude fk konam ke alan bayad ta 170 bere..vali age mese man bad shans nabashe!!

شرمنده یادم رفت آره درست منو شناختین . حتما شما سوال سختارو جدادین . چون میگن هرکی سوال سخت بیشتری ج بده کمتر نمره میگیره . حالا ناراحت نباشید مهم اینه پاس شدین

nazlii

New member
bacheha che zekri?
خیلی زیاد.. دیشب که خوندمش خیلی آرومم کرد و مطمئنم رو نتیجه هم اثر داشته.. ایمان آوردم بهش.. افسوس که قبلا این ذکرو بلد نبودم :| اصلا هیچ ذکری بلد نبودم :|
از این به بعد میشه ذکر همیشگیم.. واسه 7 شب آینده هم که نذر همین ذکرو دارم

qom

New member
آره دقیقا آفرین
آشنا دراومدیم الکی الکی

یا امام زمان . شما خواهر لطفی کن یه گیام خصوصی بده معرفی کن . میبینی که من واسه بچه ها چه زحمتی میکشم؟ شما لطفی کن حقوق این ترم ما رو 2 برابر کنن . ایشالا خدا هم راضی است

Dr-Villa

New member
شرمنده یادم رفت آره درست منو شناختین . حتما شما سوال سختارو جدادین . چون میگن هرکی سوال سخت بیشتری ج بده کمتر نمره میگیره . حالا ناراحت نباشید مهم اینه پاس شدین
شــــــــــــــاید!!! آره همون پاس شدن مهمه .. ایشالله بچه ها همه پاس بشن

qom

New member
فک کنم این قضیه جمکران و سکه و پول و نهار کار دستم داد.!! :4d564ad6:

shilaa

New member
یا امام زمان . شما خواهر لطفی کن یه گیام خصوصی بده معرفی کن . میبینی که من واسه بچه ها چه زحمتی میکشم؟ شما لطفی کن حقوق این ترم ما رو 2 برابر کنن . ایشالا خدا هم راضی است
بابا چیه حالا چرا اینقد جا خوردی؟
چرا پای اماما رو وسط میکشی؟؟؟؟
حالا من معرفی کنم ک منو نمیشناسی چه فایده؟؟؟؟؟؟؟
اجر شما هم با امام زمان

qom

New member
میبینم که همه دارن شماره و آی دی و اینا رد و بدل میکنن . بکنین عزیزان حلاله انشاءالله ولی فقط صحبت های درسی باشه
خوبه اینجوری دختر و پسرای ما بیشتر همدیگه رو میشناسن و دیگه کمتر شاهد تمسخر جنس مخالف به دلیل درک جنس مخالف خواهیم بود.
فقط بچه ها هیچ موقع از ریسمانی که باید چنگ بزنین کنده و سقوط نکنین حتی اگه اون ریسمان پوسیده ی پوسیده شده باشه

qom

New member
بابا چیه حالا چرا اینقد جا خوردی؟
چرا پای اماما رو وسط میکشی؟؟؟؟
حالا من معرفی کنم ک منو نمیشناسی چه فایده؟؟؟؟؟؟؟
اجر شما هم با امام زمان

آها از اون لحاظ . اون خانم البته شوهر دارن.شما تشریف نمیارین؟ در خدمت باشیم

dr.jeff

New member
هیچی شوخی میکنم.
خوب دیگه بچه ها کم کم بریم دیگه وارد مسیر قبلی زندگیمون بشیم.
شما هم خاطره ای بودین از تلخ شیرین زندگی من.
البته از شیرین ترین شیرینی هاش
نروووو...اینهمه به بقیه روحیه دادی،یکم به منم روحیه بده،دارم میمیرم :((((((

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا