نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yadavar

New member
boro gomsho boroon martike avazi-to alan badbakhtarin adami na nafare 5 olum paye bichare-boro ta foramenato jabeja nakardam
یه کم اطلاعاتتون رو بیشتر کنید، درس بخونید، ادب هم یاد بگیرید، به جای بد و بیراه گفتن به این و اون هم خودتون رو جمع کنید ببیس هم به جز یه سال هم که 75 بوده اونم به خاطر این بود که دفعه اول بود گفتن 100 (هر چند تا زمان ورودی 83 هم بیس 105 بوده از 210 که نمره اضافه میکردن مثل الان) امسال هم از این حد و حدود خارج نیست. افتاده ها به جای بد و بیراه گفتن خودتون رو برای 6 ماه دیگه آماده کنید. من هم به عنوان نفر 5 علوم پایه کلاسمون، با نمره 153 توی امتحان پره و 138 توی امتحان علوم پایه الان به عنوان استعداد درخشان برای دستیاری دارم خودم رو آماده می کنم. ایشالا یه هفته دیگه به حرفام فکر میکنید، الان حواستون سر جاتون نیست.
به امید پاس شدنتون توی امتحان علوم پایه، حالا یا امروز، یا 6 ماه دیگه.
اگه پاستون کردن هم خداییش همین الان با خودتون عهد ببندید که توی فیزیوپات وضعیت رو عوض کنید. هر چی تاحالا خوندید، خیلی قرار نیست به کارتون بیاد، اما فیزیوپات یه چیز دیگس. اونی که گفتی تو این استرس، راست گفتی شرمنده. ولی بعدا به حرفم فکر کنید

یه کم اطلاعاتتون رو بیشتر کنید، درس بخونید، ادب هم یاد بگیرید، به جای بد و بیراه گفتن به این و اون هم خودتون رو جمع کنید ببیس هم به جز یه سال هم که 75 بوده اونم به خاطر این بود که دفعه اول بود گفتن 100 (هر چند تا زمان ورودی 83 هم بیس 105 بوده از 210 که نمره اضافه میکردن مثل الان) امسال هم از این حد و حدود خارج نیست. افتاده ها به جای بد و بیراه گفتن خودتون رو برای 6 ماه دیگه آماده کنید. من هم به عنوان نفر 5 علوم پایه کلاسمون، با نمره 153 توی امتحان پره و 138 توی امتحان علوم پایه الان به عنوان استعداد درخشان برای دستیاری دارم خودم رو آماده می کنم. ایشالا یه هفته دیگه به حرفام فکر میکنید، الان حواستون سر جاتون نیست.
به امید پاس شدنتون توی امتحان علوم پایه، حالا یا امروز، یا 6 ماه دیگه.
اگه پاستون کردن هم خداییش همین الان با خودتون عهد ببندید که توی فیزیوپات وضعیت رو عوض کنید. هر چی تاحالا خوندید، خیلی قرار نیست به کارتون بیاد، اما فیزیوپات یه چیز دیگس. اونی که گفتی تو این استرس، راست گفتی شرمنده. ولی بعدا به حرفم فکر کنید

ببین جناب دکتر(!)؛ شما اگه نفر 5ام توی کلاستون بودی موقع علوم پایه!! من نفر هشتم کل کشور بودم توی المپیاد زیست شناسی!!!
پس لطفا به ما نگو چه جوری درس بخونیم!!!!!

GaysGa Mendieta

New member
heri biroooon martike avazi-to alan badbakhtarin adam hasti na nafare 5 olum paye bichare-boro ta foramenato jabeja nakardam

یاداور به اعصابت مسلسل باش . بیخیالش . ولی خب بدم نبودااا. اومد حال و هوامونو با جکای که گفت عوض کرد. کلی خندیدیم :25r30wi::25r30wi::25r30wi:

این احتمالا تو مدرسه استثناییا درس خونده اشتباه داره کلمه ی استثنا رو استعداد تلفظ میکنه

yadavar

New member
mer-az hame ozrkhahi mikonam age biadabi kardam
یاداور به اعصابت مسلسل باش . بیخیالش . ولی خب بدم نبودااا. اومد حال و هوامونو با جکای که گفت عوض کرد. کلی خندیدیم :25r30wi::25r30wi::25r30wi:

این احتمالا تو مدرسه استثناییا درس خونده اشتباه داره کلمه ی استثنا رو استعداد تلفظ میکنه

elnaz perfect

New member
رزی جان خبر پاس شدنتو بهم بدیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اخه من و تو مث هم زدیم

rozbanoo

New member
رزی جان خبر پاس شدنتو بهم بدیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اخه من و تو مث هم زدیم

امیدوارم بتونم این کار رو بکنم
من چند تا سوالا رو حواسم نبود اشتباه زدم و پاک کردم و درستشون کردم
سر جلسه تو بلندگو گفتن اگر کامل پاک نشه کل سوال اشتباه گرفته میشه
نگران اونا هستم زیاااااد

elnaz perfect

New member
امیدوارم بتونم این کار رو بکنم
من چند تا سوالا رو حواسم نبود اشتباه زدم و پاک کردم و درستشون کردم
سر جلسه تو بلندگو گفتن اگر کامل پاک نشه کل سوال اشتباه گرفته میشه
نگران اونا هستم زیاااااد
منم همینطوررر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا