نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
تبریزی نیستی.
شمالی هستی
فردا علوم پایه قبول میشی
شادمهرو دوست داری.مخصوصن طرفدار
9 سال پیش فیلم هندی دیدی

miis.s

New member
از جری بیشتر خوشت میاد تا تام => نه عاشق تامم و یکی از فنتزیام اینه که جری رو بخوره اون هم در حال محو شدن در افق!
تقلید صدا بلدی => خیر
بارونو دوست داری چون..... => متنفرم چون مدل موآم خراب میشه..
عشقت کاناله من وتو => بلی
بعد از حموم موهاتو خشک نمیکنی => آره چون سشوار ضرر داره خیلی.. خشک میکنه مورو.. میذارم خودش خشک شه

miis.s

New member
معتقدی صادق هدایت به قتل رسیده => آن هم به دست خود دیگرش!
خالکوبی رو دوس داری شاید مچ پا => بازوی پسر
دیر عصبی میشی => آره
همبرگر با نون گرد دچار خود درگیریت میکنه => هاهاهاها..=))) وای این حالتی بود که هیچ وقت نتونستم انقد خوب بیانش کنم
وقتی ساندویچ الویه گاز میزنی مقدار فشار گازت رو با در اومدن الویه از نون تنظیم میکنی => بایدم همینطور باشه
خیلی عالی اسنک درست میکنی => !
ذرت توی سالاد فصل دوس داری=> زیاد
عاشق غذا های تندی => دوس ندارم تند رو.. اندازه فلفل دلمه ای دوس دارم
از مردایی که بلند میخندن بیزاری => مرد که نباید بخنده باید یه لبخند سرد بزنه فقط
اگه همسایتون دعوا کنن گوش وای نمیسی و کسی این کارو بکنه دعواش میکنی => دقیقا.. یه بار داداشم این کارو کرد زدمش
وقتی مامانت با گوشی حرف میزنه سرت و میچسبونی عین یاکریم به مامانت => =)) خیر حرفای مامانم جذابیتی واسه من نداره

memor

New member
واااااااي مردم از خنده عمو قم جونم،خيلي باحالي بخدا:riz481::riz481::riz481::riz481:

abozzar

New member
حسن ‏
تو ‏
همیشه در فزون باد‏ ‏‏* رویت همه ساله لاله گون باد ‏‏*اندر سرما خیال عشقت ‏‏* هر روز که باد در فزون باد ‏‏* هر سرو که در چمن در آید ‏‏* در خدمت قامتت نگون باد ‏‏* قد همه دلبران عالم ‏‏* پیش الف قدت چو نون باد ‏................‏ به امید قبولی ‏،‏ خدایا ‏ به ‏ بزرگیت ‏ ،کمکم کن ‏.

miis.s

New member
دیمن سالواتوره را بیشتر از استیفن دوس داری => نمیدونم چی هستن اینا !
رد شدن از خیابونو بر پل عابر ترجیه داده => ترجیح! کاملا درسته
تو بچه گی با سنگ جوجه رنگی له میکردی => =)) دلم نمیومد وگرنه خیلی دلم میخواس
با داداشت که دعوا میکنی موهاشو میکشی => موآش کوتاهه نمیاد تو دستم! با ناخنم بازوشو چنگ میزنم.. همیشه رو بدنش جای ناخن من پیدا میشه

miis.s

New member
تخته نرد بازی میکنی و واسه خودت ادعا داری => همیشه هم برنده م:)
پای تخته 4 زانو میشینی => همه جوره میشینم
با چشات میتونی بخندی => میتونم درسته
به هیشکی اجازه نمیدی تو دانشگاه به بهانه ازدواج بخواد باهات صحبت کنه => ازدواج واسه من زوده
تو کلاس شاید پسرا بقیه دخترا رو به اسم صدا میکنن اما تورو یا به فامیل یا خانم میذارن پشت اسمت => همه پسرا با مخفف اسمم صدام میزنن .. بعدا میگم مخفف اسممو :))
بعضی موقع ها دوس داری بیرون آب آلبالو بخوری هسته هاشو تو پرت کنی بیرون => حس خاصی ندارم به این یک مورد
کتونی قرمز داری => نه بابا عه!

shilaa

New member
وقتی خمیازه میکشی دست راستتو بالا میبری اگرم تنها باشی آخرش میگی ای خداااااااااااااااااااا

ali.esf

New member
حسن ‏
تو ‏
همیشه در فزون باد‏ ‏‏* رویت همه ساله لاله گون باد ‏‏*اندر سرما خیال عشقت ‏‏* هر روز که باد در فزون باد ‏‏* هر سرو که در چمن در آید ‏‏* در خدمت قامتت نگون باد ‏‏* قد همه دلبران عالم ‏‏* پیش الف قدت چو نون باد ‏................‏ به امید قبولی ‏،‏ خدایا ‏ به ‏ بزرگیت ‏ ،کمکم کن ‏.

به به؛ ابوذر جان گل:)
کجا بودی نبودی؟ جات خالی بود:)

miis.s

New member
تبریزی نیستی. => صحیح
شمالی هستی => نه
فردا علوم پایه قبول میشی => ایشالا
شادمهرو دوست داری.مخصوصن طرفدار => از آلبوم جدیدش خوشم نمیاد.. مخصوصا اونجا که میگه درگیر رویای توام.. میخوام جف پا برم تو شیکمش
9 سال پیش فیلم هندی دیدی => آره و تصمیم گرفتم دیگه هرگز نبینم

بچه ها کامنت بسه کارتون دارم

GaysGa Mendieta

New member
تبریزی نیستی. => صحیح
شمالی هستی => نه
فردا علوم پایه قبول میشی => ایشالا
شادمهرو دوست داری.مخصوصن طرفدار => از آلبوم جدیدش خوشم نمیاد.. مخصوصا اونجا که میگه درگیر رویای توام.. میخوام جف پا برم تو شیکمش
9 سال پیش فیلم هندی دیدی => آره و تصمیم گرفتم دیگه هرگز نبینم

بچه ها کامنت بسه کارتون دارم

بچه بی معرفتی هستی؟
حس میکنی خوب مدیریت میکنی اما در مقابل احساست مدیریتت افول میکنه

مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا