نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DR.k

New member
چه خبر بود اینجا!
آخه مگه دانشگاه تهران کلاس گذاشتن داره! اینا چشون بود؟!
وقتی در مورد تهران حرفی زده میشه یاد دوستی می اقتم که رتبه ش 28هزار شد و الان شهیدبهشتی مشغول تحصیله! (ظاهرا) ..! سهمیه غوغا میکنه!

عزیز همه سهمیه اند ! شما ببخش :( ما هم مریض ! اگه هم ناراحت شدید بازم ببخشید

abozzar

New member
علوم پايه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dr ari

New member
چه خبر بود اینجا!
آخه مگه دانشگاه تهران کلاس گذاشتن داره! اینا چشون بود؟!
وقتی در مورد تهران حرفی زده میشه یاد دوستی می اقتم که رتبه ش 28هزار شد و الان شهیدبهشتی مشغول تحصیله! (ظاهرا) ..! سهمیه غوغا میکنه!

ميس جونم نبودي ببيني چياميگفتن بهم!!!خوب شداومدي راسي يه تشكرجانانه بابت آهنگايي ك گفتي وسايتا! چقداون بحثاقشنگ بودن!خيلي آدمو ناراحت ميكنين بعضياتون:smiliess (7):

miis.s

New member
عزیز همه سهمیه اند ! شما ببخش :( ما هم مریض ! اگه هم ناراحت شدید بازم ببخشید

روز حرفتون با من نبود که ناراحت شم..
ولی به نظرم کسی که پزشکی میخونه (حالا تهران باشه بهتر!) لازم نیس از رشته ش یا از دانشگاش دفاع کنه.. چون پزشکی اسمش رو خودشه.. چیزی که واضحه، نیازی به دفاع کردن ازش و جنگیدن به خاطر بالا بردن ارزشش، نداره..
من موقعآیی که یکی میگه پزشکی فلا ن وفلان..! فقط یه لبخند میزنم! چون نیازی به دفاع نمیبینم!
در مورد دانشگام همین طور..

miis.s

New member
ميس جونم نبودي ببيني چياميگفتن بهم!!!خوب شداومدي راسي يه تشكرجانانه بابت آهنگايي ك گفتي وسايتا! چقداون بحثاقشنگ بودن!خيلي آدمو ناراحت ميكنين بعضياتون:smiliess (7):

ناقابل بود عزیزم حالا بازم دارم بعد اومدن نتایج رو میکنم :))

soheil

New member
من وارد بحثتون نمیشم!!!
فقط یکم فکرتون رو بزرگ کنین:sdasdasd:
از علوم پایه به کجا داره میره:j58r36j3gcr4suxymup

Daneshju92

New member
من ترکی خیلی دوست دارم یاد بگیرم
ولی یادم نمیدن
چرا واقعا؟؟؟؟!!!!

من از بچگی یاد گرفتم!بهترین کار اینه که به یکی که ترکی بلده بگی کلمه های ساده رو کم کم بهت یاد بده!یکی از دوستای من دو ساله اینجوری داره یاد میگیره!!الان خیلی حرفارو میفهمه!یه چیزایییرم میتونه بگه!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا