نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DR.k

New member
نمونه هاش فراوونه، کسایی که قد بوق حالیشون نیست و فقط با یه سال خرخونی الکی میان دانشگاه های خوب، آخرشم می شن همین دکترای بی سواد که تو جامعه ریختن!
می تونم حرفتو تایید کنم! ببین چقد احتمال داره کسی که نفهمه! و حالیش نمیشه!اون همه کتابو بخونه و مفاهیمو یاد بگیره مثلا درسایی مثل ریاضی و فیزیک رو بالا بزنه و رتبه خوبی برای قبولی تو پزشکی کسب کنه!به شخصه دیدم افرادی رو ک بسیار بسیار خوندن و زحمت کشیدن ولی هیج رشته ای از خانواده پزشکی قبول نشدن! بالاخره هم خوب باید درس خوند تا کنکور قبول شد! :-/ همینجوری نیست که! اگه هم افرادی باشن که فقط با خوندن و حفظ کردن حرف به حرف قبول شدن( خوب توانایی حفظ کردنو داشتن دیگه اینم ی استعداده لازمه واسه پزشکی!) بازم نسبتشون کمه!

soccermahdi12

New member
می تونم حرفتو تایید کنم! ببین چقد احتمال داره کسی که نفهمه! و حالیش نمیشه!اون همه کتابو بخونه و مفاهیمو یاد بگیره مثلا درسایی مثل ریاضی و فیزیک رو بالا بزنه و رتبه خوبی برای قبولی تو پزشکی کسب کنه!به شخصه دیدم افرادی رو ک بسیار بسیار خوندن و زحمت کشیدن ولی هیج رشته ای از خانواده پزشکی قبول نشدن! بالاخره هم خوب باید درس خوند تا کنکور قبول شد! :-/ همینجوری نیست که! اگه هم افرادی باشن که فقط با خوندن و حفظ کردن حرف به حرف قبول شدن( خوب توانایی حفظ کردنو داشتن دیگه اینم ی استعداده لازمه واسه پزشکی!) بازم نسبتشون کمه!

حالا این عقیده شماست. ولی تو همون دورتون نگاه کن که چند نفر مشروط میشن ، میوفتن و... اینا که بهترینای کنکور تجربی بودن. پس کو تواناییهاشون؟ لا اقل کو توانایی حفظ کردنشون!؟ اونی که با سهمیه هیئت علمی، زور چپونی میاد تو دانشگاه های خوب، اون چی؟ حتما اونم استعداد استفاده از سهمیه هیئت علمی داره(سهمیه ای که کاملا عادلانه و به حق هستش!)

simon

New member
فک کنم قم همه چی رو فهمیده .واسه این نمیاد بگه چون وضع خرابه

DR.k

New member
حالا این عقیده شماست. ولی تو همون دورتون نگاه کن که چند نفر مشروط میشن ، میوفتن و... اینا که بهترینای کنکور تجربی بودن. پس کو تواناییهاشون؟ لا اقل کو توانایی حفظ کردنشون!؟ اونی که با سهمیه هیئت علمی، زور چپونی میاد تو دانشگاه های خوب، اون چی؟ حتما اونم استعداد استفاده از سهمیه هیئت علمی داره(سهمیه ای که کاملا عادلانه و به حق هستش!)

آقا شما خیلی دلتون پره ها! چرا می زنی حالا!؟:) من راجع به هیئت علمی چیزی نگفتم گفتم!؟ولی فکر کنم قانونش اینه که باید 90% آخرین نمره قبولیو بیارن و اضافه بر ظرفیت پذیرش میشن! یعنی جای کسی رو نمیگیرن! اونایی که رتبه شون خوبه 2-3 تاشون گاها درسا رو دیدم افتادن ولی ی سری هستن سهمیه سپاه که بعنوان شاهد قبول شدن و چون هیچ اطلاعاتی نمیدن و از رو شماره دانشجویی اونا هم نمیشه فهمید که عادی نیستن طول کشید تا خیلیاشون رو بفهمیم! اونا زیاااااااد می افتن! 90% آماره افتادنن ماشالله!

DR.k

New member
بعنوان پست آخرم سربال House MD رو به شدت توصیه میکنم!از grey's علمی تره ولی دراماش کمتره!
خداحافظ!

rozbanoo

New member
سلام به همه
خوبید؟

همکلاسی من امروز وزارت بود. نامه ای رو تحویل آقای حسن زاده داده که در آن دو نکته مورد توجه هست که همه میدانیم. اشاره به سطح گنگ سوالات و لو رفتن سوالات به همراه مدارکی که تهیه شده.
آقای حسن زاده نامه رو ثبت کردند و قول بررسی دادند و گفتند که باید تحویل مراجع بالاتر بشه
در مورد لو رفتن سوالات هم گفتند که در حال برسی هست.
برخورد خوبی داشتن با همکلاسی من که امیدوارم نشان از اضافه کردن نمره باشه و نه روزهای اول شغل جدید!

البته ایشون جلسه داشتند و دوست بنده فقط همین مقدار با ایشون صحبت کردند.

simon

New member
سلام به همه
خوبید؟

همکلاسی من امروز وزارت بود. نامه ای رو تحویل آقای حسن زاده داده که در آن دو نکته مورد توجه هست که همه میدانیم. اشاره به سطح گنگ سوالات و لو رفتن سوالات به همراه مدارکی که تهیه شده.
آقای حسن زاده نامه رو ثبت کردند و قول بررسی دادند و گفتند که باید تحویل مراجع بالاتر بشه
در مورد لو رفتن سوالات هم گفتند که در حال برسی هست.
برخورد خوبی داشتن با همکلاسی من که امیدوارم نشان از اضافه کردن نمره باشه و نه روزهای اول شغل جدید!

البته ایشون جلسه داشتند و دوست بنده فقط همین مقدار با ایشون صحبت کردند.

وای وای ینی چی؟

miis.s

New member
چه خبر بود اینجا!
آخه مگه دانشگاه تهران کلاس گذاشتن داره! اینا چشون بود؟!
وقتی در مورد تهران حرفی زده میشه یاد دوستی می اقتم که رتبه ش 28هزار شد و الان شهیدبهشتی مشغول تحصیله! (ظاهرا) ..! سهمیه غوغا میکنه!

DR.k

New member
شما از مرجع متبری شنیدی؟

داشتم می رفتما :)) آره معتبره!چند زدی؟! ببین 85 به بالا رو می تونم بگم با تقریب خوبی قبولن! بقیه رو نمیدونم! راجع به حسن زاده راستی ! تند مزاجه یک مقدار! هی قاطی می کرد سر کلاسا!:-/ بگیر نگیر داره ی دقه مهربونه حال میده! ی دقه پاچه آدمو میگیره نایود می کنه! ولی مارو کمی اذیت کرد! :(خیلی به پروپاش نپیجین بهتره به نظرم! حالا اگه تا شنبه نیومد نمره می رم باش حرف بزنم ! (ولی به قطع می آد)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا