نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tila

New member
:New (6):وای بچه هااااااااا تورو خدا دعوا نکنین. من فقط چند ساعت نبودمااااا ببین چه خبر شدهههههه:smiliess (15): اصن بعضیا از همون اولش معلوم بود واسه دعوا اومدن اینجا!!!

DR.k

New member
اول همه سلام کنم به جمع همکاران محترم:
بابا شما ها حرف ندارین!معرکه این به خدا.200 صفحه باهاتون همراهی کردم و هیچی نگفتم ولی این بحث آخریه باعث شد به حرف بیام!
فقط میخوام یه نکته بگم: شنیده بودم بچه های دانشگاه تهران خیلی فکر میکنن خداین ولی باور نمیکردم یه پزشک بتونه تا این حد غرور داشته باشه.من تو یه شهرستان خیلی کوچیک و بدون هیچ امکاناات خاصی درس خوندم.رتبه ی منطقه 3 من شد 12 و رتبه کشوری ام 188.انتخاب اول من مشهد بود چون خانواده ام اونجان ولی تهران و شهیدبهشتی رو تو انتخابای بعدی ام زدم تا فقط ببینم قبول میشم یا نه!که انتظار همه این بود که حتما قبول بشم.این از من!
همکلاسی من تو دبیرستان ، که سهمیه داشت با من کنکور داد و رتبه منطقه اش با سهمیه شد 16 و کشوری اش بود 2470!!!!!!!!!!! این آدم دانشگاه تهران قبول شد.
و جالب اینکه من تهران رو قبول نشدم!!!!!!!!
پس زیاد هم فکر نکنید تو دانشگاه تهران خبریه!ابدا هم آینده ی افراد به عنوان یک پزشک حاذق ربطی به دانشگاهی که توش درس میخونن و رتبه ی کنکور و علوم پایه نداره. نمونه اش اینکه رتبه ی 1 کشور تو علوم پایه ی شهریور از دانشگاه ما (مشهد) بود.پس اینقدر کلاس دانشگاه نذارین.اوضاع آموزش پزشکی مملکت ما اونقدر خرابه که تو تهرانش هم چیزی از استادای فوق العادتون نصیبتون نمیشه جز سوالای آزمون!!!
فقط خوشم میاد بدجوری هم دیگه رو لو میدین.مهم نی به هر حال !همه ی ما یه روز میریم تو یه مطب میشینیم و مردم ما رو بر اساس کارمون قضاوت میکنن نه نمره و رتبه و دانشگاهمون.

غرور به جاش کار درستیه !البته! نیومدم اسمم رو بزنم بگم من اینم اینم یا اونم! دارم بحث می کنم! اما شما که خودت اینا رو مینویسی! فک نمی کنی توهین و تهمت کار زشتیه!؟حرفتو چه جوری می خوای ثابت کنی!؟ یا از کجای حرف من اینا رو برداشت کردی!؟حالا هی بگو سهمیه ! خوب همه دانشگاهها سهمیه دارن:) همه هم طبق قانون 60%!بعدش هم افرادی که سهمیه دارن مگه آدم نیستن که این همه خوارشون میکنی!؟ اونا هم طبق قانون کشور قبول شدند! همین! اگه نتونن بخونن میوفتن!که من به چشم دیدم که هم پای بچه های آزاد می خونن!!! یکی از همین بچه ها پدرش شمیایی هست و پاشو از دست داده و افتاده تو خونه! ماشالله هم کار میکنه هم میخونه! من خودم ی جورایی یتیمم و رو پای خودم تونستم به اینجا برسم! یک کم خجالت بکش از این حرفات!ی چیز دیگه راجع به غرور ! من نه گفتم رتبم چنده و حتی نگفتم رتبه 1 علوم پایه از دانشگاه ما بوداااا:)) ولی حالا محض اطلاعت ما چند ساله ورودی بهمن نداریم که اصلا بخوایم شهریور علوم پایه بدیم! افتخارات برای گفتن زیاده که ردیف کنم!ولی اصلا گفتنشون کار درستی نیست ...

آخرین ویرایش:

dr ari

New member
غرور به جاش کار درستیه !البته! نیومدم اسمم رو بزنم بگم من اینم اینم یا اونم! دارم بحث می کنم! اما شما که خودت اینا رو مینویسی! فک نمی کنی توهین و تهمت کار زشتیه!؟حرفتو چه جوری می خوای ثابت کنی!؟ یا از کجای حرف من اینا رو برداشت کردی!؟حالا هی بگو سهمیه ! خوب همه دانشگاهها سهمیه دارن:) همه هم طبق قانون 60%!بعدش هم افرادی که سهمیه دارن مگه آدم نیستن که این همه خوارشون میکنی!؟ اونا هم طبق قانون کشور قبول شدند! همین! اگه نتونن بخونن میوفتن!که من به چشم دیدم که هم پای بچه های آزاد می خونن!!! یکی از همین بچه ها پدرش شمیایی هست و پاشو از دست داده و افتاده تو خونه! ماشالله هم کار میکنه هم میخونه! من خودم ی جورایی یتیمم و رو پای خودم تونستم به اینجا برسم! یک کم خجالت بکش از این حرفات!ی چیز دیگه راجع به غرور ! من نه گفتم رتبم چنده و حتی نگفتم رتبه 1 علوم پایه از دانشگاه ما بوداااا:)) ولی حالا محض اطلاعت ما چند ساله ورودی بهمن نداریم که اصلا بخوایم شهریور علوم پایه بدیم! افتخارات برای گفتن زیاده که ردیف کنم!

شماها دارين حرفاي همديگه روبدبرداشت ميكنين!! بابازشتههههههههههههه!!!!!!!:smiliess (6)::smiliess (13)::smiliess (1)::smiliess (12):

simon

New member
بابا شما ها حرف ندارین!معرکه این به خدا.200 صفحه باهاتون همراهی کردم و هیچی نگفتم ولی این بحث آخریه باعث شد به حرف بیام!
فقط میخوام یه نکته بگم: شنیده بودم بچه های دانشگاه تهران خیلی فکر میکنن خداین ولی باور نمیکردم یه پزشک بتونه تا این حد غرور داشته باشه.من تو یه شهرستان خیلی کوچیک و بدون هیچ امکاناات خاصی درس خوندم.رتبه ی منطقه 3 من شد 12 و رتبه کشوری ام 188.انتخاب اول من مشهد بود چون خانواده ام اونجان ولی تهران و شهیدبهشتی رو تو انتخابای بعدی ام زدم تا فقط ببینم قبول میشم یا نه!که انتظار همه این بود که حتما قبول بشم.این از من!
همکلاسی من تو دبیرستان ، که سهمیه داشت با من کنکور داد و رتبه منطقه اش با سهمیه شد 16 و کشوری اش بود 2470!!!!!!!!!!! این آدم دانشگاه تهران قبول شد.
پس زیاد هم فکر نکنید تو دانشگاه تهران خبریه!ابدا هم آینده ی افراد به عنوان یک پزشک حاذق ربطی به دانشگاهی که توش درس میخونن و رتبه ی کنکور و علوم پایه نداره. نمونه اش اینکه رتبه ی 1 کشور تو علوم پایه ی شهریور از دانشگاه ما (مشهد) بود.پس اینقدر کلاس دانشگاه نذارین.اوضاع آموزش پزشکی مملکت ما اونقدر خرابه که تو تهرانش هم چیزی از استادای فوق العادتون نصیبتون نمیشه جز سوالای آزمون!!!
فقط خوشم میاد بدجوری هم دیگه رو لو میدین.مهم نی به هر حال !همه ی ما یه روز میریم تو یه مطب میشینیم و مردم ما رو بر اساس کارمون قضاوت میکنن نه نمره و رتبه و دانشگاهمون.
100% ما اکثر کتابها مون دزدی (ینی ترجمس) علم ما 30 ساله تحریمه .در صنعت معذرت میخوام یه افتابه داریم میفرستیم بالا.در پزشکیم که دیگه سکوت میکنم همه میدونیم وضع چیه.بچه های ما استعداد دارن ولی مدیریتی بنا شده و بر اونا نظارت میکنه .چارچوبهای خاصی داره که به استعداد و ...بستگی نداره.در زابل (که واسه همه بچه های اونجا احترام قا ئلم) درس بخونی یا تهران هیچ فرقی نمیکنه چون مدیریت فاسده.فرقش فقط اینه مناطقه دور افتاده فقط همیشه مورد ظلم هستن مثل همین علوم پایه.این همه شهید بهشتی و دانشگاه تهران فارغالتحصیل داده چی کار کردن.از کشور همسایه (ترکیه) در همین پزشکی 100 عقبیم.(رنکینگش هست نگاه کنین).اینقدر نگین ما ......

100% ما اکثر کتابها مون دزدی (ینی ترجمس) علم ما 30 ساله تحریمه .در صنعت معذرت میخوام یه افتابه داریم میفرستیم بالا.در پزشکیم که دیگه سکوت میکنم همه میدونیم وضع چیه.بچه های ما استعداد دارن ولی مدیریتی بنا شده و بر اونا نظارت میکنه .چارچوبهای خاصی داره که به استعداد و ...بستگی نداره.در زابل (که واسه همه بچه های اونجا احترام قا ئلم) درس بخونی یا تهران هیچ فرقی نمیکنه چون مدیریت فاسده.فرقش فقط اینه مناطقه دور افتاده فقط همیشه مورد ظلم هستن مثل همین علوم پایه.این همه شهید بهشتی و دانشگاه تهران فارغالتحصیل داده چی کار کردن.از کشور همسایه (ترکیه) در همین پزشکی 100 عقبیم.(رنکینگش هست نگاه کنین).اینقدر نگین ما ......

این حرفتون اصلا درست نیست! شما بگین کی رفته اینارو دسته بندی کرده و توی لیست رتبه بندی کرده؟! از کجا مطمئنین این آماری که بهش تکیه می کنین قابل اعتماده؟
یه کم واقع بین باشین! توی صنعت و بقیه ی علم هارو کاری ندارم اما ایران توی پزشکی همیشه جز کشورهای برتر بوده و همیشه بهترین دستگاه های مرتبط سریع وارد میشن و پزشک های ایرانی هم اکثرا با شرکت توی کنگره ها و کنفرانس های بین المللی همیشه علمشون رو آپدیت نگه می دارن!

DR.k

New member

متاسفانه راست میگی تا حدودی!اینم لینکش !تیترش چرنده!خودشو بخونین اگه حال دارین!

ارتقاي رتبه دانشگاه علوم پزشكي تهران در نظام وبومتريك، رتبه اول دانشگاههاي علوم پزشكي، رتبه دوم كشوري و رتبه 612 جهاني

mehregan

New member

راستش من هم تا اینجا رو داشتم میخوندم اما دیدم خیلی دیگه اینا دارن مته به خشخاش میذارن از این بابت که دانشگاه ما اینه اونه فلانه والا اساتید دانشگاه تهران اعم از دکتر بربرستانی(اناتومی) دکتر مینایی(جنین) دکتر حائری روحانی(فیزیو) دکتر رکنی(کرم و انگل) برای ما هم تدریس میکنن همچین خبری هم نیست خوبن نمیگم خوب نیستن اما به هر حال همین اساتید رو هم ما داریم پس دیگه... اصلا ولش کن.

soccermahdi12

New member
از خدامونه بودجه ی هنگفت دانشگامونو به حالت قبلی برگردونن و دوباره دانشگاهامونو سوا کنن . از فقر دانشگاتون همین بس که وقتی ناظر خوابگاه های کوی اومد خوابگاه امام علی با تعجب پرسید : همچین فضای بزرگی برای همین تعداد دانشجوس فقط ؟

آقا رحمت یه شیری که خوردی! من مال شهید بهشتی هستم! اگه وحید دستحردی(که شیلنگ بودجه رو کرده بود تو دانشگاه تهران) و زیر دستش لاریجانی نبودن، الان می گقتم دانشگاه تهران کجا بود. زمانی که ما با چند تا جسد ثابت وتکه تکه آناتومی کار میکردیم، از اینور و اونور جسد تو دانشگاه تهران حاری میکردن. انگار همه چشاشون رو روی نقیصه های دانشگاه تهران بسته بودند و همش دنبال تخریب شهید بهشتی بودن، نشونش هم اینکه 20:30 هر روز داشت از بدی های یکی از بیمارستانهای ما میگفت. همین دستجردی که مادر من رمانی که رزیدنت زنان بود، این از اساتیدش بود، از رسوایی هایش میگه که اینحا جای گقتنش نیست. همین دستجردی به حای اینکه سطح علمی دانشگاه تهران رو ببره بالا، اومد ایران رو ادغام کرد با تهران تا بلکه جمعیت بالاش بتونه رنکینگش رو ببره بالا. بهش رو ندادن، و گرنه شهید بهشتی هم با تهران ادغام میکرد. اگه دانشگاه تهران الان مثلا دانشگاه تهرانه، فکر نکنید خیلی به خاطر لیاقت هیئت علمی و دانشجوهاشه! وگرنه خیلیا با خرخونی الکی هم میتوننن با کنکور بیان تو دانشگاه کذایی تهران.

simon

New member
چندی پیش استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران که اورتودنسه .نتونسته بود در استرالیا از یک سیستم که بیش از 15 ساله رسمه( بنام دیمن)استفاده کنه.که یه دانشجو 21 ساله ترم 9 واسش توضیح میده .الکی نگین کی هستیم واقعیت اینه الان هیچی نیستیم.و فقط وقتی میتونیم پیشرفت کنیم که اول غرور نداشته باشیم(که عاقلانه هیچی واسه غرور نداریم) .دوم غیرت به خاکت (مثل ژاپن ترکیه و....) البته جای این بحثا اینجا نبود. فقط در بیارین سرای زیر برفرو

medical

New member
پس زیاد هم فکر نکنید تو دانشگاه تهران خبریه!ابدا هم آینده ی افراد به عنوان یک پزشک حاذق ربطی به دانشگاهی که توش درس میخونن و رتبه ی کنکور و علوم پایه نداره. نمونه اش اینکه رتبه ی 1 کشور تو علوم پایه ی شهریور از دانشگاه ما مشهد بود.پس اینقدر کلاس دانشگاه نذارین.اوضاع آموزش پزشکی مملکت ما اونقدر خرابه که تو تهرانش هم چیزی از استادای فوق العادتون نصیبتون نمیشه جز سوالای آزمون!!!
:auizz3ffy9vla57584x

چندی پیش استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران که اورتودنسه .نتونسته بود در استرالیا از یک سیستم که بیش از 15 ساله رسمه( بنام دیمن)استفاده کنه.که یه دانشجو 21 ساله ترم 9 واسش توضیح میده .الکی نگین کی هستیم واقعیت اینه الان هیچی نیستیم.و فقط وقتی میتونیم پیشرفت کنیم که اول غرور نداشته باشیم(که عاقلانه هیچی واسه غرور نداریم) .دوم غیرت به خاکت (مثل ژاپن ترکیه و....) البته جای این بحثا اینجا نبود. فقط در بیارین سرای زیر برفرو

چون یه نفر نتونسته دلیل نمی شه کل پزشک های مملکت رو زیر سوال ببرین!
من قبول دارم یه تعداد زیادی از اساتید دانشگاه علم به روزی ندارن(به دلایلی که احتمالا می دونین و نمیشه اینجا ذکر کرد) اما شما باید کل جامعه ی پزشکی رو ببینین
(درمورد اون رنکینگ هم من دانشگاه هارو میدونم زیاد بالا نیستن، علم خود پزشک هارو می گم.)

simon

New member
این حرفتون اصلا درست نیست! شما بگین کی رفته اینارو دسته بندی کرده و توی لیست رتبه بندی کرده؟! از کجا مطمئنین این آماری که بهش تکیه می کنین قابل اعتماده؟
یه کم واقع بین باشین! توی صنعت و بقیه ی علم هارو کاری ندارم اما ایران توی پزشکی همیشه جز کشورهای برتر بوده و همیشه بهترین دستگاه های مرتبط سریع وارد میشن و پزشک های ایرانی هم اکثرا با شرکت توی کنگره ها و کنفرانس های بین المللی همیشه علمشون رو آپدیت نگه می دارن!

دوست گرامی من 3 سال سابقه کار دندانپزشکی در خارج از ایران دارم 6 ماه اومدم ایران 2 ماه تهران پیش متخصص کار کردم.اینجا واقعا عقبه

DR.k

New member
آقا رحمت یه شیری که خوردی! من مال شهید بهشتی هستم! اگه وحید دستحردی(که شیلنگ بودجه رو کرده بود تو دانشگاه تهران) و زیر دستش لاریجانی نبودن، الان می گقتم دانشگاه تهران کجا بود. زمانی که ما با چند تا جسد ثابت وتکه تکه آناتومی کار میکردیم، از اینور و اونور جسد تو دانشگاه تهران حاری میکردن. انگار همه چشاشون رو روی نقیصه های دانشگاه تهران بسته بودند و همش دنبال تخریب شهید بهشتی بودن، نشونش هم اینکه 20:30 هر روز داشت از بدی های یکی از بیمارستانهای ما میگفت. همین دستجردی که مادر من رمانی که رزیدنت زنان بود، این از اساتیدش بود، از رسوایی هایش میگه که اینحا جای گقتنش نیست. همین دستجردی به حای اینکه سطح علمی دانشگاه تهران رو ببره بالا، اومد ایران رو ادغام کرد با تهران تا بلکه جمعیت بالاش بتونه رنکینگش رو ببره بالا. بهش رو ندادن، و گرنه شهید بهشتی هم با تهران ادغام میکرد. اگه دانشگاه تهران الان مثلا دانشگاه تهرانه، فکر نکنید خیلی به خاطر لیاقت هیئت علمی و دانشجوهاشه! وگرنه خیلیا با خرخونی الکی هم میتوننن با کنکور بیان تو دانشگاه کذایی تهران.
کلا که بعد 88 دانشگاه افتضاح شده! یک سری اسنادای خوبو به خاطر عقاید سیاسیشون اخراج کردن ی عده بی سواد آوردن جاشون! ولی دیگه دانشجوهاش به همون شیوه ای پذیرش می شن که شما می شین!!!! :-/ مگه شما کنکور ندادی!؟ به قطع هم با استعدادی و هم خوندی که بهشتی قبول شدی! تهرانیا هم همینن! بعد به نظرم ببخشیدا کنکور خرخونی الکی نبود!

soccermahdi12

New member
کلا که بعد 88 دانشگاه افتضاح شده! یک سری اسنادای خوبو به خاطر عقاید سیاسیشون اخراج کردن ی عده بی سواد آوردن جاشون! ولی دیگه دانشجوهاش به همون شیوه ای پذیرش می شن که شما می شین!!!! :-/ مگه شما کنکور ندادی!؟ به قطع هم با استعدادی و هم خوندی که بهشتی قبول شدی! تهرانیا هم همینن! بعد به نظرم ببخشیدا کنکور خرخونی الکی نبود!

نمونه هاش فراوونه، کسایی که قد بوق حالیشون نیست و فقط با یه سال خرخونی الکی میان دانشگاه های خوب، آخرشم می شن همین دکترای بی سواد که تو جامعه ریختن!

simon

New member
چون یه نفر نتونسته دلیل نمی شه کل پزشک های مملکت رو زیر سوال ببرین!
من قبول دارم یه تعداد زیادی از اساتید دانشگاه علم به روزی ندارن(به دلایلی که احتمالا می دونین و نمیشه اینجا ذکر کرد) اما شما باید کل جامعه ی پزشکی رو ببینین
(درمورد اون رنکینگ هم من دانشگاه هارو میدونم زیاد بالا نیستن، علم خود پزشک هارو می گم.)

اون یه نفر استاد اول ایرانه.از فردا برو پیش متخصصهای اورتودنسی بگو روش دیمن چیه؟ببین چی میگن.بعدش من به ایمیلت به زبان انگلیسی وارد میکنم کتاب درسی که ماله سال سوم دندانپزشکی.که متاسفانه متخصص اون رشته نمیدونه.که این باعث تاسفه منم با اینکه 18 سال ایران نبودم همیشه غیرت دارم ولی واقعیت.البته من سنم زیاد نیست 26 سالمه)))

DR.k

New member
نمی تونم حرفتو تایید کنم! ببین چقد احتمال داره کسی که نفهمه! و حالیش نمیشه!اون همه کتابو بخونه و مفاهیمو یاد بگیره مثلا درسایی مثل ریاضی و فیزیک رو بالا بزنه و رتبه خوبی برای قبولی تو پزشکی کسب کنه!به شخصه دیدم افرادی رو ک بسیار بسیار خوندن و زحمت کشیدن ولی هیج رشته ای از خانواده پزشکی قبول نشدن! بالاخره هم خوب باید درس خوند تا کنکور قبول شد! :-/ همینجوری نیست که! اگه هم افرادی باشن که فقط با خوندن و حفظ کردن حرف به حرف قبول شدن( خوب توانایی حفظ کردنو داشتن دیگه اینم ی استعداده لازمه واسه پزشکی!) بازم نسبتشون کمه!

simon

New member
به امید خدا و همت خودمون همهچی حل میشه))) این دورانم میگذره وو مهم اینه که سهی کنیم خودمونو بلا بکشیم نه اینکه....وراستی از علوم پایه کلا پرت شدیموخبری از وزارت نیست؟

dr ari

New member
ميس جون كجايييي دلم تنگيدواست؟ قم جون توكجايييييييييييييييييييييي؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا