نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rozbanoo

New member
این که شما میگید امتحان خیلی سخت بود به نظر من خیلی هم سخت نبود اگه خوب کار می کردی می تونستی خوبم نتیجه بگیری. من شاید 25 روز خوندم و یشترین ساعت مطالعم از 8 ساعت رد نشد متوسط روزی 4-5 ساعت خوندم. تازه من خیلی هم در طول ترم درس نمی خوندم فقط شب امتحان میخوندم با میانگین نمره 14 درسارو پاس کردم.ولی بازم با این وضع افتضاحی که خوندم نمرم 92 شده.من اصلا اناتومی نخوندم ولی طبق اطلاعاتی که داشتم زدم نصفش درست بود.پس اگه کسی واقعا همت کنه تلاش کنه نتیجه خوبی هم می گیره.اینارو نگفتم که بگم من مخالف ارفاقم!!!دلم می خواد انقدر ارفاق کنن که هیچکی مردود نشه. ولی باید وجدانی با این قضیه رفتار کرد:smilies-azardl (113

با عرض پوزش اما نمیتونم باور کنم کسی 25 روز و روزی 8 ساعت خونده باشه

rozbanoo

New member
من اهل دعوا و تحمیل نظرم نیستم ولی خداوکیلی مال شهریور 91 سخت تر از ما بود کلا شهریورای دوره های قبلیشم سخت تر بود.سوالای پاتولوژی که همیشه !:bunnyearsmiley:کیسی بود امسال خیلی راحت بود

شهریور 91 رو من از خودم آزمون گرفتم
درسته آناتومیش خیلی سخت بود اما در کل از امتحان ما آسونتر بود

البته این نظر منه

ali.esf

New member
سلام. ما امروز اعتراض نوشتيم و به همراه مستندات فكس كرديم دفتر دكتر حسن زاده. اصلا دكتر حسن زاده در جريان اعتراض نبودن و اظهار بي اطلاعي مي كردن با اين حال قول پيگيري دادن. من نمي دونم پس اين نماينده ي اصفهان چيكار ميكنه كه رييس سنجش پزشكي خبر نداره از اين موضوع!!!

دیگه تو این چند روز من طی تماسهای تلفنیی که داشتم کاملا شخصیت این آقایون برام روشن شده! تا وقتی اونجا بودیم خیلی خوب بامون رفتار کردن وقول مساعد بهمون دادن؛ بعدش هروقت زنگ میزنیم و پیگیری میکنیم، اصلا هیچی یادشون نیست و میگن تقلبی صورت نگرفته!! :mad:@@@@@@@@@@@@
درضمن، اون موقع که ما تهران بودیم، دکتر نسل سراجی بودن نه دکتر حسن زاده!!!!

dr.

New member
دیگه تو این چند روز من طی تماسهای تلفنیی که داشتم کاملا شخصیت این آقایون برام روشن شده! تا وقتی اونجا بودیم خیلی خوب بامون رفتار کردن وقول مساعد بهمون دادن؛ بعدش هروقت زنگ میزنیم و پیگیری میکنیم، اصلا هیچی یادشون نیست و میگن تقلبی صورت نگرفته!! :mad:@@@@@@@@@@@@
درضمن، اون موقع که ما تهران بودیم، دکتر نسل سراجی بودن نه دکتر حسن زاده!!!!
بخدا خيلي نامردن اينا
الان همه حواسشونو جمع كردن كه طرف كدوم كانديدارو بگيرن يه چي گيرشون بياد

rozbanoo

New member
خوب معلومه که پشت تلفن انکار میکنند
خودشون رو که زیر سوال نمیبرن آخه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا