نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

drz

New member
شما که این چیزارو خوب بلدین چرا نمرتون شده این؟؟؟؟؟

لطفا الکی حاشیه درست نکنین.لطفا

اگه قرار بود اون درسو مسلط میشدیم این درسو فلان میشدیم اون درسو بهمان میشدیم ، خودمم میدونستم پاس میشدم اتفاقا با نمره عالی هم پاس میشدم

بحث اینه که ما در حد خودمون تلاش کردیم ولی سولا زمین تا اسمون نسبت به سالای قبل فرق داشته

ma hishkudum natijeye zahmatamuno nadidim asabani nashin khoda ba mas sharayetemun yekiye ehtemalan male shoma behtare lotfan asabni nashin

sheida

New member
شما که این چیزارو خوب بلدین چرا نمرتون شده این؟؟؟؟؟

لطفا الکی حاشیه درست نکنین.لطفا

اگه قرار بود اون درسو مسلط میشدیم این درسو فلان میشدیم اون درسو بهمان میشدیم ، خودمم میدونستم پاس میشدم اتفاقا با نمره عالی هم پاس میشدم

بحث اینه که ما در حد خودمون تلاش کردیم ولی سولا زمین تا اسمون نسبت به سالای قبل فرق داشته

شما صفحات قبلی رو خوندین؟من که میگم افتضاح خوندم. ولی ایا واقعا سوالا :shocked:زمین تا اسمون فرق میکرد؟؟؟؟قضاوت با بقیه!!!

miis.s

New member
عه! کامنتای من حذف میشن انگار! کیه که داره این کارو بامن میکنه؟! از خدا بترس عمو من خودم دو ستاره دارم ، شما کامنت منو حذف میکنی؟!

dr.mgh

New member
شما صفحات قبلی رو خوندین؟من که میگم افتضاح خوندم. ولی ایا واقعا سوالا :shocked:زمین تا اسمون فرق میکرد؟؟؟؟قضاوت با بقیه!!!

شایدم من اشتباه کنم چی بگم والا

ولی من خودمو میگم:

اناتمی و فیزو رو از 82 خوندم هم پزشکی هم دندون
بهداشتو تقریبا همین طور
انگل باکتری ایمنی بافت رو از 86 خوندم ولی سوالات 82 تا 85 رو هم زدم

اخرشم شدم این حالا 17 18 تا میخام قبول شم

miis.s

New member
شایدم من اشتباه کنم چی بگم والا

ولی من خودمو میگم:

اناتمی و فیزو رو از 82 خوندم هم پزشکی هم دندون
بهداشتو تقریبا همین طور
انگل باکتری ایمنی بافت رو از 86 خوندم ولی سوالات 82 تا 85 رو هم زدم

اخرشم شدم این حالا 17 18 تا میخام قبول شم

دوستم همه درسا رو از 84 خونده حتی بیوشیمی و زبان.. شده 84! به خوندن زیاد ربط نداره

simon

New member
ایشاالله قبولشی ولی هگه شانست انقدر خوبه که میگی تو شانسی ها فقط یدونه غلط زدم یکمم خوندی سولاتم واست با اینکه کم خوندی عالی بوده چرا پس اینقدر کم زدی؟

من که گفتم من اناتومی بیوشیمی پاتولوزی رو نخوندم.اینارو براساس اطلاعات کلاسیم زدم.پاتولوزی هم چون این ترم پاس کردم میفهمیدم.من از درسایی که خوندم مثل باکتری ویروس ایمنی و بهداشت واقعا نتیجه گرفتم ولی من درسایی که خیلی ازش سوال میادو نخوندم متوسط از هر درسی نصف زدم دیگه!![/quote]

اگر درسی رو نخوندی هیچوقت نمیتونی قضاوت کنی اسون یا سخته .

simon

New member
شما چه جوری میگین اسون بوده؟اسون بود که این همه نمی افتادن

من بهداشتو از 82 به بعد خوندم اصلا زمین تا اسمون فرق داشت سوالاش خصوصا مسئله هاش

انگل هم همین طور

اناتمی که دیگه محشر بود 7 تا از سوالا رو اصن نمیدونم چی بودن
فیزو هم سخت بود

ولی خوب پاتو و باکتری رو نسبتا معمولی دادن

در کل ازمون سخت بود خیلی هم سخت بود
من بهداشت و روانشناسی و بینش رو از 77 تا اخر خوندم خیلی امسال گنگ بود

maxim

New member
بچه عا دو میلیون نظر کردم که قبول شم. صدقه سر همتون .دعا کنین قبول شیم

memor

New member
دوستان همتون قبوليد انشاا....بنظرتون به امتحان پره انترني هم ارفاق ميكنند مثل علوم پايه؟اسفند پارسال ميدونيد چقدر اضافه شد و همينطور شهريور ؟

abozzar

New member
اقايان و خانمها qom , ali.esf , soheil چه خبر داريد؟؟؟ كجاييد؟؟؟ پيگيري هاتون چي شد ؟؟؟ زياد منتظرمون نذاريد .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا