نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

soheil

New member
[]
بچه ها اگه می خوان هینجوری کنن باید اشوب کنیم.ما 14 نفر هستیم که واسه هر گونه اشوب هیچ هراسی دیگه نداریم این کصافت کاری محضه.که میتونیم واسه اشوب کردن غیر دانشجوم بیارم.بچه ها ما خلی بشیم 40 نفر میشیم.امده شین شما هم .هینا با هین حرفاشون معلومه نمیخوان عدالت رعایت بشه
زمانو از دست ندیم.

بی خیال شو
هیچ کدوم از حرف هات منطقی نیست
ملت نون شب ندارن از این حرف ها نمیزنن شما واسه یه امتحان میگی آشوب کنیم
از دانشگاه اخراج میشی بعد یاد میگیری:j58r36j3gcr4suxymup
.....
باز من بگم که بار چندم بود امتحان دادم یه چیزی :14:

آخرین ویرایش:

simon

New member
[]

بی خیال شو
هیچ کدوم از حرف هات منطقی نیست
ملت نون شب ندارن از این حرف ها نمیزنن شما واسه یه امتحان میگی آشوب کنیم
از دانشگاه اخراج میشی بعد یاد میگیری:j58r36j3gcr4suxymup
.....
باز من بگم که بار چندم بود امتحان دادم یه چیزی :14:
اگه زیاد باشیم هیچ کاریمون نمیتونن بکن.همین کار ها رو کردیم و همین تفکراتو داشتیم که این اخر عاقبتمون شده.یاد نگیرین وقتی تو سرتون میزنن ساکت بشینین .

Daneshju92

New member
اگه زیاد باشیم هیچ کاریمون نمیتونن بکن.همین کار ها رو کردیم و همین تفکراتو داشتیم که این اخر عاقبتمون شده.یاد نگیرین وقتی تو سرتون میزنن ساکت بشینین .

بی خیال سیمون!اینجوری جواب نمیده...

sheida

New member
این که شما میگید امتحان خیلی سخت بود به نظر من خیلی هم سخت نبود اگه خوب کار می کردی می تونستی خوبم نتیجه بگیری. من شاید 25 روز خوندم و یشترین ساعت مطالعم از 8 ساعت رد نشد متوسط روزی 4-5 ساعت خوندم. تازه من خیلی هم در طول ترم درس نمی خوندم فقط شب امتحان میخوندم با میانگین نمره 14 درسارو پاس کردم.ولی بازم با این وضع افتضاحی که خوندم نمرم 92 شده.من اصلا اناتومی نخوندم ولی طبق اطلاعاتی که داشتم زدم نصفش درست بود.پس اگه کسی واقعا همت کنه تلاش کنه نتیجه خوبی هم می گیره.اینارو نگفتم که بگم من مخالف ارفاقم!!!دلم می خواد انقدر ارفاق کنن که هیچکی مردود نشه. ولی باید وجدانی با این قضیه رفتار کرد:smilies-azardl (113

m.dr

New member
سلام . بازم میبینم که یه عده اومدن و التهاب ایجاد کنن
اولا کسایی که بالا زدن نگن فلان زدیم آیا پاس میشیم؟ این افراد چون میدونن پاس هستن 100% اما خیلی کم میترسن چون به هر حال 100 به بالا نزدن دوس دارن از هر کسی بپرسن که آیا پاس میشن؟ با شنیدن آره تو پاس میشی ارضا میشن اما مثل ماده مخدر اثرش تا چند دقیقه تا چند ساعت از بین میره و دوباره دوس دارن که بپرسن . پس خواهش میکنم که نپرسین والا منم ازم پرسیدن و نمره ام رو گفتم . پس دل کسایی رو که یه امیدی میگیرن و اینجان رو نشکونین خواهشا . بعدم من نمیدونم این عزیزان 90 به بالا چطور به یک باره سرو کله شون پیدا شد نمیدونم. اینجا نمرات زیر 80 هم داریم که من خدا شاهده امید دارم که پاسن پس اینارو ناراحت نکنیم.

دومین مورد در مورد آقای شمس میخوام بگم که الان شما زنگ بزن به آقای شمس بگو ببخشید شهریور چند نمره ارفاق کردین؟ بهتون میگن ارفاق؟ مگه ما اینجا ارفاق میکنیم؟!
دکتر نسل سراجی تا روز 31 شهربور 91 تو مصاحبه اش گفته بود بیس 100 هست و هیچ تغییری نکرده! وزارت خونه هیچ وقت زیر بار اضافه کردن نمره نبوده عزیزان من پس بیخود و بیجهت کام خودتون رو تلخ نکنین.
یه بار گفتم ناموسا پاسین . آقا ، خانم شما پاسین . دلایلم رو هم تو پست های اول گفتم . خواهش هم میکنم عزیزان ابتدا پست های قبلی دوستان رو ببینین و سپس وارد بحث بشن!
اره بچه ها راست میگن اقای قم.نمیان اعلام کنن ما انقد ارفاق کردیم ک!!!!!!!!!! اقایون و خانومای عزیز با اومدن اصلاحیه یا نمرتون تغییر نمیکنه یا میره بالا.پایین نمیاد..تازه بعضی سوالارو مبهم یا اشتباع اعلام میکنن و نمره رو به همه میدن...خیالتون راحتونمره از دست نخواهید داد..

do . m

New member
اره بچه ها راست میگن اقای قم.نمیان اعلام کنن ما انقد ارفاق کردیم ک!!!!!!!!!! اقایون و خانومای عزیز با اومدن اصلاحیه یا نمرتون تغییر نمیکنه یا میره بالا.پایین نمیاد..تازه بعضی سوالارو مبهم یا اشتباع اعلام میکنن و نمره رو به همه میدن...خیالتون راحتونمره از دست نخواهید داد..

جدی ؟؟ ینی حتا این سوالایی که بچه ها می گن جوابش غلط بوده و اینا ... اینجوری خوبه که . من حالا جدای از شیفت و اینا نگران کم شدن نمره مم بودم کلی :(

simon

New member
این که شما میگید امتحان خیلی سخت بود به نظر من خیلی هم سخت نبود اگه خوب کار می کردی می تونستی خوبم نتیجه بگیری. من شاید 25 روز خوندم و یشترین ساعت مطالعم از 8 ساعت رد نشد متوسط روزی 4-5 ساعت خوندم. تازه من خیلی هم در طول ترم درس نمی خوندم فقط شب امتحان میخوندم با میانگین نمره 14 درسارو پاس کردم.ولی بازم با این وضع افتضاحی که خوندم نمرم 92 شده.من اصلا اناتومی نخوندم ولی طبق اطلاعاتی که داشتم زدم نصفش درست بود.پس اگه کسی واقعا همت کنه تلاش کنه نتیجه خوبی هم می گیره.اینارو نگفتم که بگم من مخالف ارفاقم!!!دلم می خواد انقدر ارفاق کنن که هیچکی مردود نشه. ولی باید وجدانی با این قضیه رفتار کرد:smilies-azardl (113
مخالف نیستم ولی نسبت به سال های پیش سنگین بود مخصوصا عمومیش ما کاری به این نداریم سخته امتحان یا نه ما اونو قیاس کردیم با دورههای قبل که سخت بوده و سولات گنگ بودن

sheida

New member
مخالف نیستم ولی نسبت به سال های پیش سنگین بود مخصوصا عمومیش ما کاری به این نداریم سخته امتحان یا نه ما اونو قیاس کردیم با دورههای قبل که سخت بوده و سولات گنگ بودن

من اهل دعوا و تحمیل نظرم نیستم ولی خداوکیلی مال شهریور 91 سخت تر از ما بود کلا شهریورای دوره های قبلیشم سخت تر بود.سوالای پاتولوژی که همیشه !:bunnyearsmiley:کیسی بود امسال خیلی راحت بود

simon

New member
بی خیال سیمون!اینجوری جواب نمیده...
اگه اینا بترسن که انتخابات نزدیکه و.... فقط اینجور میشه ترسشونو تحریک کرد.به نظرتون پس بشینیم دست رو دست بذاریم ببینم چطور حقمونو میخورن بعدشم تسلیم اونا بشیم؟

simon

New member
من اهل دعوا و تحمیل نظرم نیستم ولی خداوکیلی مال شهریور 91 سخت تر از ما بود کلا شهریورای دوره های قبلیشم سخت تر بود.سوالای پاتولوژی که همیشه !:bunnyearsmiley:کیسی بود امسال خیلی راحت بود
راستش من رشتم دندونه .ولی سوالهای شهریور سوالات کلیدی و مهم بوده .سولاتی که دونستنشون حتی میشه گفت لازمه

sheida

New member
ولی واقعا از فعالیت یه سری بچه ها خوشحال میشم که انقدر واسه بچه هاشون تلاش می کنن در صورتی که خودشونم پاسن.از دانشگاه ما که بخاری بلند نمیشه.ایشالا تمام فعالیتتون نتیجه بده.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

simon

New member
ما بیشترین ضربرو امسال از عمومیها خوردم به جای اینکه کمک کننده باشن باعثمون شدن.

Dr.Amir

New member
سلام. ما امروز اعتراض نوشتيم و به همراه مستندات فكس كرديم دفتر دكتر حسن زاده. اصلا دكتر حسن زاده در جريان اعتراض نبودن و اظهار بي اطلاعي مي كردن با اين حال قول پيگيري دادن. من نمي دونم پس اين نماينده ي اصفهان چيكار ميكنه كه رييس سنجش پزشكي خبر نداره از اين موضوع!!!

sheida

New member
راستش من رشتم دندونه .ولی سوالهای شهریور سوالات کلیدی و مهم بوده .سولاتی که دونستنشون حتی میشه گفت لازمه

من سوالات دندونم همرو کار کردم میدونم چه جوری بوده!واسه شما که زبان هم نداره!!!!از این بابت خوش به حالتون بودددد.:a2d3:

sheida

New member
سلام. ما امروز اعتراض نوشتيم و به همراه مستندات فكس كرديم دفتر دكتر حسن زاده. اصلا دكتر حسن زاده در جريان اعتراض نبودن و اظهار بي اطلاعي مي كردن با اين حال قول پيگيري دادن. من نمي دونم پس اين نماينده ي اصفهان چيكار ميكنه كه رييس سنجش پزشكي خبر نداره از اين موضوع!!!

اظهار می کردن!!!!!!! اونا از همه چی خبر دارن به روخودشون نمیارن!!!زحمت کشیدید:thanks:

منم با شیدا موافقم. این دوره سوالا سخت نبود، خیلی گنگ بود و یه تعدادی از سوالا هم طوری طرح شده بودن (به خصوص توی بیوشیمی!) که در واقعیت به هیچ درد یک پزشک نخواهد خورد!
نمی دونم چرا اما به نظر من اسفند 90 سوالا سخت تر بود، امیدوارم که نظر من اشتباه باشه چون از اینکه کم نمره بدن واقعا وحشت دارم! :sad:

miis.s

New member

من با معدل کل 5/16 تو دانشگاهی که استادا ارفاق نمیدونن چیه، 20 روزی که وقت داشتم رو روزی 10 ساعت خوندم.. هم دندون هم پزشکی.. متوسط هم 105 تا 115میزدم.. حالا چی شده که شک دارم به قبولیم؟ اطلاعاتم تحلیل رفته؟ سوادم یه شبه کم شده؟ خیر.. نوع سوالا تغییر کرده.. طوری شده که شانس تعیین کننده باشه نه سواد و معلومات.. وقتی تو درسی مثل بیوشیمی که اون همه نکته مهم داره ، در مورد حشره کش سوال میدن، کی میتونه ادعا کنه آزمون علمیه و به سواد ربط داره؟
در ضمن یه درس پاتولوژی شاید یه کم ساده تر شده باشه، ولی درسایی مثل روانشناسی و تغذیه و فیزیک و زبان طوری بود که فقط باید رو هوا میزدی..
من هم خوب کار کردم و هم ذاتا درسم خوبه و خیلیا رو نمره م حساب میکردن، پس کو نتیجه ای که باید میگرفتم؟ چرا اطمینانی به پاس شدنم نیست؟

sheida

New member
منم با شیدا موافقم. این دوره سوالا سخت نبود، خیلی گنگ بود و یه تعدادی از سوالا هم طوری طرح شده بودن (به خصوص توی بیوشیمی!) که در واقعیت به هیچ درد یک پزشک نخواهد خورد!
نمی دونم چرا اما به نظر من اسفند 90 سوالا سخت تر بود، امیدوارم که نظر من اشتباه باشه چون از اینکه کم نمره بدن واقعا وحشت دارم! :sad:

من قبل از اینکه کلید اولیه بیاد یه سری سوالارو با کتاب ابی میر چک کردم اناتومی فک کنم حدود 10تا عینا تکراری بود!باکتری هم که از 10 تا 9تاش تکراری!

انگل هم نصفش تکراری!ویروسم از 4 تا 3تا تکراری!قارچ از 2تا یکی!فیزیو هم تکراری داشت ولی سوالاش خوب بود!ولی بیو من نصف درس زدم راضی نبودم:New (6):

miis.s

New member

گنگ که بدتره! من همه سوالا تو دو گزینه شک داشتم.. گنگ بود.. خیلی.. آخرشم 80% موارد اون که غلط بود رو میزدم..

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا