نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nili

New member
پس هرچی آتیشه از زیر سر تو بلند میشه؟ نمیاد آقا نمیاد خانم. خوبه نگفتن موشک های شلیک شده آمریکا تا 2 ساعت دیگه رو سرتونه اونوقت چیکار میکردین

لو اون 2 ساعت میرفتم پشت کوهی جایی قایم می شدم

mig mig

New member
پس هرچی آتیشه از زیر سر تو بلند میشه؟ نمیاد آقا نمیاد خانم. خوبه نگفتن موشک های شلیک شده آمریکا تا 2 ساعت دیگه رو سرتونه اونوقت چیکار میکردین

ب من چ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (7):
يكي گفت تنكابن هم گفته فردا ميا من زنگيدم ب دوستم ك گفت اموزش گفته معلوم ني شايد،
ب نظر منم فردا نمياد.

qom

New member
دعا کردم ولی دعای خالی که جواب نمیده
خدام میگه میخواستی بیشتر بخونی

خدا اگه انسان بود اینو میگفت .شاید خیلی ها بگن اما خدا نمیگه. خدا مهربون تر از این حرفاس هرچی هم بگی هم گوش میکنه هم کمکت میکنه.

qom

New member
ای خدااااااااااا . میبینین اینا مث جوجه قلبشون تاپ تاپ میکنه خبر های موثقتون رو یک هو نریزین رو دایره . شما ها هم هر خبری رو میشنوین نشینین ناله کنین دیگه

nili

New member
اینم بگم که وقتی آموزش میگه شاید فردا بیاد یعنی الان
جوابا دستشه مونده ببینه از بالا کی دستور میدن که اعلام کنه.

Nike313

New member

من گفتم زنگ زدم تنكابن؛يکی گفته بود اروميه فردا مياد؛miis.s هم گفت دوستاش گفتن فردا مياد منم به دوستم زنگ زدم اونم گفت امروز به آموزش زنگ زده بود و آموزش گفت فردا مياد؛

a.behvand

New member
خدا اگه انسان بود اینو میگفت .شاید خیلی ها بگن اما خدا نمیگه. خدا مهربون تر از این حرفاس هرچی هم بگی هم گوش میکنه هم کمکت میکنه.
نه اصلا ینجوری نیست خدا کمک میکنه همه ما این امتحان واسمون مهم بود همگی تلاش کردیم

mig mig

New member
اینم بگم که وقتی آموزش میگه شاید فردا بیاد یعنی الان
جوابا دستشه مونده ببینه از بالا کی دستور میدن که اعلام کنه.

من ك اينجوري نميفكرم وگرنه همه ي دانشگاها ميگفتن فردا مياد
چرا فقط همين چن تا گفتن!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا