نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr.

New member
يعني فردا اعلام ميكنن پاس شديم يا نه؟
من ميـــــترسم

دوست منم تنكابن ميخونه گفته آموزششون گفت فردا جوابا مياد؛اما پس چرا قبلش كليد نهایی رو نزدن تو سايت:(

احتمالا طبق گفته ی اولیه که گفته بودن امروز جوابا میاد فکر کردن امروز به آموزش اعلام میشه و فردا هم میزنن روی برد که بچه ها ببینن!

dr.

New member
با اين حساب بدون در نظر گرفتن اشتباهات پاسخنامه احتمال داره چقد اضافه كنن؟

Nike313

New member
احتمالا طبق گفته ی اولیه که گفته بودن امروز جوابا میاد فکر کردن امروز به آموزش اعلام میشه و فردا هم میزنن روی برد که بچه ها ببینن!

البته منم همين فكرو ميكنم آخه خيلی نامرديه كه بدون اينكه كليد نهای رو بدن بخوان با اون کليد اوليه تصحيح كنن؛

dr.

New member

آره اينم حرف منطقيه
آموزش ما كه چيزي نگفت
فقط از من پرسيدن مگه نبايد جواباتون ٢٠ام ميومد؟؟؟؟

simon

New member
من میدونستم من میدونستم.معلومه که تصحیح نمیکنن .اصلا امسال خلیی ... تو ... شد.اخرش دودش رفت تو چشم ما

فردا جوابا نمیاد مطمئن باشین
همین جوریش کلی اعتراض شده به سطح سوالا و تقلب و ... معلومه که وزارتخونه نمیاد بهانه دست کسی بده حالا! حتما اول کلید نهایی میاد بعدش جوابا!

nili

New member
من نمی تونم تحمل کنم فقط من تو کلاسمون بیفتم
این 6 ماهو باید چی کار کرد حالا

mig mig

New member
بنده طی نامه ای به شدت مراتب اعتراض خود را بیان داشتم. متن نامه از این قرار است.
به نام حق
معاونت محترم سنجش و آموزش پزشکی
سلام علیکم.
احتراما اینجانب ..... از طرف جمع کثیری از دانشجویان پزشکی سراسر کشور عزیزمان ایران اعتراض خود را نسبت به نحوه پذیرایی در آزمون و عدم تحویل جامدادی حاوی مداد و پاک کن و تراش اعلام میدارم
خاطر نشان میشود حسب برنامه ریزی عزیزان که بصورت متوالی بود و نه موازی عدم وجود جامدادی در مدار برنامه ریزی دوستان حین آزمون مدار برنامه ریزی به طور کل مختل گشته و ادامه کار را با دشواری مواجه کرده بود
در پایان ضمن عرض خسته نباشید امید است بابت جبران این نقیصه تعداد 25 نمره به هر دانشجو اعطا فرمایید .
رونوشت جهت استحضار وزیر محترم .

ي خط مونده ب اخرو خوب اومديد!

tila

New member
بچه ها من دلم طاقت نیاورد دوباره اومدم.پارادیس جون شایدم میخوان اونقدری اضافه کنن ک همه راضی باشن و جایی واسه اعتراض نذارن.البته امیدوارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا