نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

simon

New member
ای بابا سیمون جان.....حالت خوبه الان؟؟؟؟؟؟؟؟زنده ای؟؟؟؟؟؟زود باش بگو منو از نگرانی درآر..دیگه تحمل ندارم
ولی خدایی حقیقته دیگه کاریش نمیشه کرد

اصن شیلا من موندم با این زبونت کدوم پسر بدبختی بخودش اجازه این جسارتو میده که مزاحمت واسه شما ایجاد کنه.کدوم فضا نورد یکی به شما تیکه بندازه اونجوری جوابشو میدی که طرف میره توی .....

shilaa

New member
من كمي با سيمون موافقم هميشه دختره ك ي رابطرو كنترل ميكنه.

آره دخترم بی تاثیر نیست. اگه دختر سنگین باشه(از لحاظ رفتاری نه وزنی)پسرا اصولا حساب کار دستشون میاد... ولی بازم امون از دست این پسرا

qom

New member
واااااااااااای عمو چرااااااا؟؟

ببین اینجا یه دختری رو نشون میده که نمادی از یه دختر ایرانی و مسلمانه خوب؟ اما دور این دختر خانوم یه خط قرمزه که نشون از محدودیت میده
نشون میده که این دختر چقدر با محدودیت مواجهه . کمی اونطرف تر یک عروسک رو میبینیم که به زمین افتاده
اون عروسک نمادی از سرگرمی و تفریح هست که این محدودیت ها نمیگذاره اون دختر ازاد و رها باشه.
متاسفانه اینطور القا کردن انعکاس منفی هستش

shilaa

New member
اصن شیلا من موندم با این زبونت کدوم پسر بدبختی بخودش اجازه این جسارتو میده که مزاحمت واسه شما ایجاد کنه.کدوم فضا نورد یکی به شما تیکه بندازه اونجوری جوابشو میدی که طرف میره توی .....
من به این مظلومی!!!!!!!!!! دختر به این خوبی........ آخه کجای زبون من درازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کوتاس بخدا... نیگا..........

sara77

New member
ببین اینجا یه دختری رو نشون میده که نمادی از یه دختر ایرانی و مسلمانه خوب؟ اما دور این دختر خانوم یه خط قرمزه که نشون از محدودیت میده
نشون میده که این دختر چقدر با محدودیت مواجهه . کمی اونطرف تر یک عروسک رو میبینیم که به زمین افتاده
اون عروسک نمادی از سرگرمی و تفریح هست که این محدودیت ها نمیگذاره اون دختر ازاد و رها باشه.
متاسفانه اینطور القا کردن انعکاس منفی هستش
اصن قوربون این تجزیه وتحلیل اینارو کجای دلم بذارم اخههههههههه

simon

New member
من به این مظلومی!!!!!!!!!! دختر به این خوبی........ آخه کجای زبون من درازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کوتاس بخدا... نیگا..........

خانوم دکتر شیلا اصن من به این نتیجه رسیدم که مقصر تمام اینها من هستم. :14::14::14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا