نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

soheil

New member
بله! نخند که به زودی نوبت شمام میرسه!!

وای
من دیگه حرف نمیزنم
شمام فقط 4 تا پست میتونی بدی
:rose:
بریم بخوایم
من که فردا دانشگاه هم دارم
واسه ما الان 1 ماه شروع شده
خدا کنه پاس بشیم راحت بشم

miis.s

New member
و صد البته 4 پست دیگه نوبت شما!

الان که فک میکنم میبینم نام کاربریم زیاد دلنشین نیس! از همین تریبون اعلام میکنم که اکانت96 نظره ام را ترک نموده و اکانت جدیدی بازمیکنم که تا بخواد به صد برسه بحث علوم پایه تموم شده باشه!

qom

New member
الان که فک میکنم میبینم نام کاربریم زیاد دلنشین نیس! از همین تریبون اعلام میکنم که اکانت96 نظره ام را ترک نموده و اکانت جدیدی بازمیکنم که تا بخواد به صد برسه بحث علوم پایه تموم شده باشه!

من به شما قول میدم شما به شوق اینکه دومین ستاره رو به خود ببینی این اکانت رو ترک نگفته و بر موضع خود پا بر جا خواهی ماند حال به ضرر یک شیرینی هم که دیگر هیج

miis.s

New member
من به شما قول میدم شما به شوق اینکه دومین ستاره رو به خود ببینی این اکانت رو ترک نگفته و بر موضع خود پا بر جا خواهی ماند حال به ضرر یک شیرینی هم که دیگر هیج

کاملا درسته و باید اعتراف کنم از همان لحظه ساخت اکانت شور و شوق گرفتن ستاره های زیاد در سر میپروراندم.. و الان که چهره واقعی ام برای شما رو شده، چیزی برای گفتن ندارم.. :|

Nike313

New member

خود دانی اما اگه 5 ستاره شی و فعاليتت اينجا زياد باشه جزو كانديدای رياست اينجا ميشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا