نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eli 72

Member
برایتان میسراییم!!ای البالوووو...خب اگه خود شیفتگی نباشه من شاعرم!!دوس دارین براتون میذارم!امشب خوش گذشت باهاتون

sara77

New member
والا منم سوالای سطحیم دیگه تموم شده . دیگه میرم تو سوالای زیر سطحی و عمقی تر . خو زشته خو عیبه خو گناهه توبه توبه

الانم چیزی نزاشتیا من عاقش اون توبه هاییم که اول حرفتو میگی بعد توبه رو ردیف میکنی خعلی باحالن

shilaa

New member
اگه درخواست خصوصی داشته باشم چرا که نه . اما روز های پایان ساله بذار بقیه برن.
راستش آدما قدر چیزایی رو که دارن نمیدونن این واسه ما ها که حرم و جمکران داریم هم صدق میکنه

هر وقت رفتی واسه ما هم دعا کن
دعای قبلیتون ک حسابی گرفت
خیلی دوس دارم برم جمکران اما نمیشه انگار نمیطلبه ما رو

qom

New member
عمو ازعکس جدیدیم راضی هستی؟

من از شما همیشه راضی بوده و هستم . ایشالا خدا هم راضی باشه . ولی شما فک نمیکنی پسری خود را جای اون عروسک گذاشته و کودک درونتان رو در ذهن خود پرورش دهد؟ کمی دقت کنیم همه کار هامان بوی ایمان میگیره

dr ari

New member
من از شما همیشه راضی بوده و هستم . ایشالا خدا هم راضی باشه . ولی شما فک نمیکنی پسری خود را جای اون عروسک گذاشته و کودک درونتان رو در ذهن خود پرورش دهد؟ کمی دقت کنیم همه کار هامان بوی ایمان میگیره

عمو عکس بچگیهامه! میس دیدی منو؟؟:bunnyearsmiley:

qom

New member
برایتان میسراییم!!ای البالوووو...خب اگه خود شیفتگی نباشه من شاعرم!!دوس دارین براتون میذارم!امشب خوش گذشت باهاتون

منی که شاعرا رو دوس دارم = من شما رو ندیده دوس دارم. با حضور شما گرمای جممون گرم تر شد

qom

New member
عمو عکس بچگیهامه! میس دیدی منو؟؟:bunnyearsmiley:
خاک بر دهانم .
چه نازی تو در بچگی و در استغفرالله
وقتی مامان کوچک بود اینو نگه دار به پسرت نشون بده
والا ما بچه بودیم یه عروسک خرس پلاستیکی داشتیم پشتش هم سوراخ بود عکس مکس خبری نبود . هی ی یی ی عدالت کجا هاستتت سلامم را برسانید

eli 72

Member
از خداحافظی های اشک و کاسه و اب خیلی وقته گذشته...امروز تو با دیگری میروی و همه چیز پایان میابد!!!به همین سادگی...:dadad4:مثلا اگه نظرم بدین من ذوق میکنم!!:smiliess (8):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا