نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mig mig

New member
سر کلاس آهنگ گوش میدی اونوقت یه جوری ب استاد زل میزنی که انگار علامه دهری
معتقدی عکدمی! گوگوش مال آدمای بیکاره
عاشق نورو آناتومی!!!!!!!
دست پخت عالی در حد فراتر از لالیگا
معتقدی حق رونالدو رو خوردن

نه نميتونم!
خودم نگاه ميكنم!
اه اه اه!
دست پختم خوبه

sara77

New member
این تاپیک کم کم داره از قسمت پزشکی خارج میره
سایر کاربران اینجا بیشتر شدن!
خارجیا دارن ب سایت نفوذ میکنن-خخخخخخخخخخخخخخخ ولی اینجا به هم چی ربط داره جز علوم پزشکی ها باید بریم تو قسمت سرگرمیا اینجا علمیه اخه

p89

New member
p89 فک نکنی و ناراحت نشی از اینکه بگی اینا رو نگاه دارن چیکار میکنن . هم درکت میکنیم و هم واست ناراحتیم . هم اینکه مطمئن باش بچه های اینجا خبری یا کمکی از دستشون بر بیاد بهت میگن و واست انجام میدن.
قبل از اینکه نتایج علوم پایه هم بیاد بچه های اینجا سبک کامنت هاشون همین بود.

من واقعا هم از شما و هم از علی آقا تشکر میکنم به خاطر راهنمایی هاتون و همدردیتون.من به خاطر این راهنمایی ها خیلی امیدوار شدم و حداقل می دونم چیکار باید بکنم.الان هم می دونم خیلی ها دارند برام دعا می کنند و حتی به خونوادشون هم گفتند که برام دعا کنند نمایندمون هم سعی کرد دلداریم بده.مسئول آموزشمون و مدیر آموزش کلمون که می گفتند نباید من می افتادم.مسئول آموزش که تعجب کرده بود. حتی یه همکلاسیم هم که قبول شده می خواد بیاد با من و خودش میگه هرکاری میکنه که قبولم کنند و داره کلی هم برام دعا میکنه.منم فقط امیدوارم خیریت این قضیه تو قبول شدنم باشه.خودمم تجربه کردم که چقدر لجاجت کردم و به چیزی که شاید امکان نداشته رسیدم.اما خیلی بهم سخت گذشته.اما اگه ابا این سختی هم قبول شم راضیم. فقط اگه برم وزارتخونه تا کی بهم نتیجه ی اصلی رو خبر میدند؟ما بلافاصله بعد عید امتحان داریم و من بلاتکلیفم.ادانشگاه هم گفت که ما نامه برای تقاضای گذروندن مشروط از وزارتخونه نمی تونیم بدیم.الان برم وزارتخونه قضیه گذروندن مشروط رو مطرح کنم؟ابدون نامه آموزش می تونم؟

mig mig

New member
ماشین با اصالت مثل بنز رو بیشتر از داشتن خونه ویلایی دوس داری
نون و پنیر رو توی صبحانه بیشتر ترجیح میدی
کلا صبحانه میل نداری
نجیبی نجابت داری
کسی واست بووق بزنه اول قیافه و بعد نوع ماشین رو نگاه میکنی
خونه ويلايي رو ترجيح ميدم!
اگه پنيرش لاكتيكي باشه!
اره زياد نميخورم!
ب اين صفت تو دانشگاه معروفم!!!!تعريف از خودم نباشه!
اصلا نگاه نميكنم!!!

miis.s

New member
عایا فقط من معتقدم که وقت عکس گذاشتنه؟
82689_girl_in_dreams.gif

eli 72

Member
قم جان من حرفمو پس میگیرم..این که گفتی یکم سخته!!بیکران؟!!میخوای شعر بگم براش؟؟

mig mig

New member
مو هات رو رنگ نمیکنی
توی بازی حکم همیشه یادت میره تعداد حکم ها رو بشماری
تا به حال نماز آیات نخوندی
تو صف نانوایی نایستادی
شیر و عسل سرد دوس داری
کیک بدون آب یا آب میوه میمونه تو گلوت
دختر بايد موهاش مشكي باشه!
اره چون دقتم كمه!!!خوب ميگيا!!!
خوندم!
ايستادم،مخصوصا تو شهري ك دانشجو هستم!
نه!
اره گير ميكنه!!!

eli 72

Member
موضوع بحث به این باحالی!!کجااا؟؟باشین حالا تازه داشت خوش میگذشتاا!!

sara77

New member
ماااااااااااااااااااااااااااااااااا عکس میخایممممممممممممممممممممممممممم میگگگگگگگگگگگگ میگگگگگگگگگگگگگگگگگگ

mig mig

New member
سلاااااااااااااااااام:ad54ad:
شب همگی بخیر
میگ میگ: بینیت عملیه؟
تو جمع صمیمی شوخ طبعی
مد سال خ برات اهممیت داره
با دوستای ابتداییت هنوزم در ارتباطی
ميخاستم عمل كنم اما ب خاطر جواب اين علوم پايه كوفتي نوبتي ك بعد 6 ماه گرفتمو كنسل كردم!!!
اره اخه عاشق خنديدنم
نه اصلا!
ااره

ali.esf

New member

من واقعا هم از شما و هم از علی آقا تشکر میکنم به خاطر راهنمایی هاتون و همدردیتون.من به خاطر این راهنمایی ها خیلی امیدوار شدم و حداقل می دونم چیکار باید بکنم.الان هم می دونم خیلی ها دارند برام دعا می کنند و حتی به خونوادشون هم گفتند که برام دعا کنند نمایندمون هم سعی کرد دلداریم بده.مسئول آموزشمون و مدیر آموزش کلمون که می گفتند نباید من می افتادم.مسئول آموزش که تعجب کرده بود. حتی یه همکلاسیم هم که قبول شده می خواد بیاد با من و خودش میگه هرکاری میکنه که قبولم کنند و داره کلی هم برام دعا میکنه.منم فقط امیدوارم خیریت این قضیه تو قبول شدنم باشه.خودمم تجربه کردم که چقدر لجاجت کردم و به چیزی که شاید امکان نداشته رسیدم.اما خیلی بهم سخت گذشته.اما اگه ابا این سختی هم قبول شم راضیم. فقط اگه برم وزارتخونه تا کی بهم نتیجه ی اصلی رو خبر میدند؟ما بلافاصله بعد عید امتحان داریم و من بلاتکلیفم.ادانشگاه هم گفت که ما نامه برای تقاضای گذروندن مشروط از وزارتخونه نمی تونیم بدیم.الان برم وزارتخونه قضیه گذروندن مشروط رو مطرح کنم؟ابدون نامه آموزش می تونم؟

خواهش میکنم؛ وظیفه بود
خوشحالم که امیدوار شدید...همین درسته:)
همون روز جوابتون رو از وزارتخونه خواهید گرفت...
بله حتما این مسئله ی گذروندن مشروط رو در وزارتخونه مطرح کنید؛ چون فکر میکنم که طبق آیین نامه قانونیه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا