نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shilaa

New member
بلند نمیخندی ب هیچ وجه
ابروهات پیوندیه
قدت 5/178
کمی تا قسمتی متمایل ب تپل
عینکی
الان ی بلوز آبی پوشیدی سمت راستش یه چیزی نوشته نمیتونم از این فاصله بخونمش

miis.s

New member
سارا یه حسی بهم میگه با ورودت به این جمع، من رونق خودم رو از دس میدم و از الان باید به فکر رقابت با شما باشم :)))

medical

New member
بچه درس خوني تو فاميل همه ميدونن....................................اره درسته.حتی اگه نخونم هم مینگن درس خونه
اين روزام همش تو اتاقتي حتي اگه درس نخوني......................درسته
موهات مشكيه قدت متوسطه لاغر نيستي چاقم نيستي..............................موهام خرماییه. قدم اره. از متوسظ لاغزترم
دوست صميمي ك گفتي نداري فك كنم......اره درسته.. ولی خیلی زود تو جمع باهام دوست میشن
ساده اي!....................................................................اره.کار کسی ندارم ولی واحسذتا کارم بگیرن
عاشق شدي قبلا و شكست عشقي خوردي!
............................................دوست داشتم اما نمدونم عشق بوده یا اشتباهی

qom

New member
جاااااااااااااااااااااااان ویارررررررررررررررررررررررر؟؟؟؟؟؟:21:

ای بابا اخه من الان بگم هوس زن های بار دار که الان باز میان میگن این عمو تو کار بارداری و حاملگیه دقت کنین دیگه

qom

New member
............................................دوست داشتم اما نمدونم عشق بوده یا اشتباهی

عشق اونه که تو دوسش داشته باشی.ولی زهر ماره اگه اون هم داشته باشه . چون دیگه بهم رسیدین و واسه دور شدن از هم تلاش میکنین.تا دوباره عاشق هم دیگه باشین

sara77

New member
ای بابا اخه من الان بگم هوس زن های بار دار که الان باز میان میگن این عمو تو کار بارداری و حاملگیه دقت کنین دیگه

عمممممووووووووووووووو اصن تو کف حرف زدنتم ب غرعان اصن تو یه فاز دیگه ایی واجب شد اب طلبی رو مدیکال درست کنه برات وضت خرابه هااااا

ali.esf

New member
قد بلند
لاغر
موی کمی فر و مشکی و کم پشت
عینکی
بسیار بچه مثبت
اصلا دودی نیست
همیشه سوتی میده
دوست داره متخصص پوست بشه
اگه مریضی بدحال بیاد پیشش؛ احتمالا گریه میکنه!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا