نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr sonia

New member
بچه ها تو رو خدا ی کم جو رو عوض کنید دیگه از هر حرفی راجع ب امتحان حالم ب هم میخوره

:sadsmiley:
یکی نیس اینجا یه خلاقیت از خودش در کنه احوالاتمون عوض شه؟

عمو قم باید بیاد از خودش خلاقیت در کنه:4d564ad6:

qom

New member
سلام عزیزان . دوستان علوم پایه که کم و بیش باهاتون بودم از 10 اسفند .
امشب طبق قولی که داده بودم واستون دعا کردم.اسم اکثرتون رو تا اونجایی که یادم اومد گفتم و در آخر هرکسی رو که حتی یک بار هم تو این تاپیک کامنت گذاشته بود رو گفتم.
امشب شب میلاد حضرت زینب و فردا روز پرستاره بچه ها . امید وارم که حضرت زینب و امام زمان ایشالا بهمون نظر کنه . از خدا براتون بهترین ها رو خواستم. خیلی ها واسم التماس دعا داشتن
براتون عکس هم گرفتم که خودتون روبه گنبد سبزش هرچی ازش میخواین تو این شب عزیز آرزو کنین. قربون همتون عمو قم

ycrmsj7s9n381hkvsqpb.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

shilaa

New member
اصلا از همین حالا همه بیخیال غصه
دست دست دست
کسی سوت بلد نیست؟
:applause:
:4d564ad6:

GaysGa Mendieta

New member
آقا امشب این عمو قمینگ شاید نیاداااا. رفته آویزون بشه به گلدسته واسمون دعا کنه . بیاید برنامه ی اشمب رو شروع کنید .

miss.marya

New member
سلام ببخشید عمووووووووووووووو فک کردم رفتی خوش بگذرونی.قربونتتتتتت که دعا کردی........................شما خیلی خوبی:ad54ad:

GaysGa Mendieta

New member
ای عمو قمینگ ( آی ان جی میگیره چون زمان حال استمراریه ) اومددددددددددددددددددددد. عمو قمینگ دوست داریم عمو قمینگ دوست داریم :thanks:

rozbanoo

New member
امشب طبق قولی که داده بودم واستون دعا کردم.اسم اکثرتون رو تا اونجایی که یادم اومد گفتم و در آخر هرکسی رو که حتی یک بار هم تو این تاپیک کامنت گذاشته بود رو گفتم.
امشب شب میلاد حضرت زینب و فردا روز پرستاره بچه ها . امید وارم که حضرت زهرا و امام زمان ایشالا بهمون نظر کنه . از خدا براتون بهترین ها رو خواستم. خیلی ها واسم التماس دعا داشتن
براتون عکس هم گرفتم که خودتون روبه گنبد سبزش هرچی ازش میخواین تو این شب عزیز آرزو کنین. قربون همتون عمو قم

ycrmsj7s9n381hkvsqpb.jpg

سلام عمو قم
زیارت قبول
مرررسی که به فکر ما هستی
نمیدونم چی شد اما وقتی اون کامنتت رو خوندم که گفتی داری میری واسه همه دعا کنی،یه حسی از اعماق وجودم گفت این دعا نتیجه میده

dr sonia

New member
امشب شب میلاد حضرت زینب و فردا روز پرستاره بچه ها . امید وارم که حضرت زهرا و امام زمان ایشالا بهمون نظر کنه . از خدا براتون بهترین ها رو خواستم. خیلی ها واسم التماس دعا داشتن

ycrmsj7s9n381hkvsqpb.jpg

مرسیییییییییییییییییی عمو:rose::thanks:

shilaa

New member
عمو قم خیلی بامرامی دمت حسابی گرم ب افتخار عمو قم بزن اون دست قشنگه رو:applause:

dr ari

New member
واااااااااااااااااااااااااااااااای گریم گرفت عموقم!!!!!!!!!!!!!

ali.esf

New member
قم جوووووووون
مرسییییییییییییییییییییییی:28::ad54ad::bunnyearsmiley::heart:
ان شاالله خدا بخاطر این دل پاک و باطن خوبت هرچی میخوای بهت بده
امیدوارم و از خدا هم میخوام تک تک بچه های هم دل و خوب اینجا هم به لطف دعای قم جون پاس بشیم و فردا همه شاد و خوشحال باشیم:)
بازم ممنون ازت:) :*

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا