نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dr ari

New member
ببخشید متوجه نشدم .شما که ماشاالله نمرت خوبه و حتما قبول میشی .واسه همین به بچه ها روحیه بده.که به امید خدا امسال همه قبولن

آخه یدفعه ای شداین استرسه!باشه الان خیلی ریلکسم:sarma:بچهاااااااااااااقول میدم 30نمره بدن!

miis.s

New member
میبینم که باز اینجا رو تشویش گرفته!
دوستانی که وزارت آشنا ندارن و براساس حدس خودشون میگن که اضافه نمیشه و بیچاره شدیم و.. لطفا پیشگوییآشونو وردارن واسه خودشون ،نیارن اینجا که اعصاب بقیه رو به هم بریزه
هیچ کس اینجا دقیقا چیزی رو نمیدونه و فقط حدس وگمان خودشونو میگن.. بیایید به این افراد گوش ندهیم

medical

New member

hایشالا فردا خوشحال همه تون پاس میشین....
یادتون نشه هااا برا من دعا کنین..منم 5 ادریبهشت مثل شما شاد باشم!

elnaz perfect

New member
بچه ها مسخرس که نوشتن فردا اعلام میشه
هیچ وقت اینجوری گند نمیزدن به امتحاناشون
فک کنم خبرای خوبی در راهه ایشالله

simon

New member
میبینم که باز اینجا رو تشویش گرفته!
دوستانی که وزارت آشنا ندارن و براساس حدس خودشون میگن که اضافه نمیشه و بیچاره شدیم و.. لطفا پیشگوییآشونو وردارن واسه خودشون ،نیارن اینجا که اعصاب بقیه رو به هم بریزه
هیچ کس اینجا دقیقا چیزی رو نمیدونه و فقط حدس وگمان خودشونو میگن.. بیایید به این افراد گوش ندهیم
777 تا پست گذاشتی این عدد خلیی مهمیه و در روم و یونان باستان نشانه عدد فرشته خوشانسی و......
راستی سلام خانم دکتر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: medical

elnaz perfect

New member
دقیقا معلوم نیس چرا اصلاحیه رو ندادن هنوز؟
حتما فهمیدن خودشون چه سوالای مسخره ای رو کلید اشتباه دادن
من که تعجب میکنم
از بچه ابتدایی هم میپرسیدی میفهمیدی این سوالا غلطه

miis.s

New member
درضمن.. کسایی که میان میگن بحث رو کشوندین به حاشیه و ما میایم خبر علوم پایه ببینیم نه فالگیری و.. بگین ببینم 200 صفه اول که مطالب کاملا علوم پایه ای بود، کی خبرا رو میداد؟ همین بچه هایی که شما نظرتون اینه برن بیرون از این تاپیک، اون همه راهو کوبیدن رفتن وزارت که جریان تقلب رو گزارش بدن! همین بچه ها بودن که هر روز خبر دست اول میاوردن میذاشتن اینجا.. اگه اینا از اینجا برن، طبعا خبری هم اینجا ثبت نخواهد شد و شما با صفحه سفید مواجه خواهی شد!

Dr.fateme h

New member
سلام بچه ها.من اسفند90 علوم پایه دادم و تنها سالی بود که 9تا اضافه کردن.اونم فقط به بالای 91!!
من و یکی از ذوستام با نمره ی 90 که خودمون زده بودیم،بدون هیچ ارفاقی در کمال نامردی افتادیم.
وزیر بهداشت و کل وزارت بهمون گفتن بی سواد،حتی وزیر گفت اینا دانشجوهای ایران نیستن،دانشجوهای دانشگاههای نامعتبر خارج از کشورن که نتونستن نمره ی قبولی بیارن.
شهریور 91هم از لج ما 19تا اضافه کردن،به همه یعنی 70 هم شد 89!!
به هیشکی مثل ما ظلم نشده خدایی.
ایشالا که همتون قبول شید.نگران نباشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا