نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی اسفند 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rozbanoo

New member
چی شده؟ آموزش ما امروز گفت نیومده نتایج ولی شاید فردا اومد!!
امروزم که خبری نشد . راستی سلام صیح بخیر

سلام صبح شما هم بخیر
نه واسه اون نبود
واسه عکس آری گفتم که ندیدمش!

هنوز که اصلاحیه هم نیومده.امیدوارم فردا نتایج بیاد و این کوله بار سنگین رو از رو دوشمون پیاده کنه

qom

New member
سلام صبح شما هم بخیر
نه واسه اون نبود

هنوز که اصلاحیه هم نیومده.امیدوارم فردا نتایج بیاد و این کوله بار سنگین رو از رو دوشمون پیاده کنه
آره دیگه زود ترم همه رخ بنماین ما هم دیگه این تاپیک رو به یادگار بگذاریم واسه آیندگان

doci.shishi

New member
سلام صبح شما هم بخیر
نه واسه اون نبود

man ke midoonam mioftaam badesham eydam kharab mishe badesham bade eyd hame az sareshon miofte eteraz konan badesham rasman badbakht misham
badesham
badeshamham
dge bades

GaysGa Mendieta

New member
اینک قراره نتیجه بیست و هشتم اعلام شه از جهتای مختلف میشه بهش فکر کرد

یا اینکه میخوان نمره زیادی اضاف کنن تا حرفی پشتش نباشه بعد از این همه انتظار و یا اینکه میخوان کمک آنچنانی نکنن یا شاید اصلا کمک هم نکنن . با توجه به اینکه فرداش بیست و نهم تعطیل میشه دم و دستگاهشون تا چند روز , اینجوری صدا ها رو در نطفه خفه میکنن . مطمئنا بعد از چند روز ک از این واقعه بگذره خیلیا ک ناراضی هستن با این موضوع کنار میان و صدای اعتراضات خیلی کمتر میشه .

سیاست کثیفی دارن بعضی از ارگانها . امیدوارم ک این ارگان که البته هر سال دروغ و تقلب و فروش سوالا توش انجام میشه و هیچ سالی هم نیست ک یک امتحان سالم برگذار کنن , حداقل سیاستشون مثه کارا و نظارتشون کثیف نباشه .

GaysGa Mendieta

New member

امسال پاسخنامه ی دومی هم در کار نیس . من قول میدم بهتون . این یا ناشی از اینه که خودشون تصمیم دارن که ارفاق بزرگی کنن و یا اینکه با توجه به عوض شدن یه سری از مسوولین , ممکنه این موضوع رو آنچنان که باید جدی نگرفته باشند. من که نمیدونم کی اومد سر کار جای قبلیا اما امیدوارم هر کسی ک اومده از جنس داشنجو باشه و درک کنه دانشجوا رو .

اخه توی دم و دستگاهای ما عزل و نصبا اصلا مرتبط با خود اون رشته نیس . نگاه میکنن دور ورشون میبینن فلانی بیکاره . میگن شما بلند شو برو سر فلان منصب بشین درحالیکه این فرد ممکنه هیچ اشنایی خاصی با اون منصبی ک رفته در راسش نشسته نداشته باشه و یا اینکه آشناتیش در حد اندک باشه

dr ari

New member
سلام به همه وای بچها بخدادیگه طاقتم تموم شد چرا حداقل کلیدنیومده!!!:13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا