نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه و پره انترنی شهریور 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

1414

New member
na nemidoonam vali tebghe chizi ke elam kardan bayad 120 ta 130 bashe ke albate injoori faghat hamoon 5 nafare aval fek konam pas shan

Nike313

New member
سلام به همه دوستان
انشالا موفق باشین

دکتر اری دکتر مهسا و علی اقا اصفهانی خیلی خوشحال شدم دیدمتون دوباره

اگر از بچه های دیگه خبر دارین بهشون بگین حد اقل هفته ای یه بار مثلا 5 شنبه ها بیاین این جا

یاد علوم پایه اسفند بخیر :dadad4::sad::sad:

Nike313

New member
دوستان خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

99 و 112 که قبولن از چی میترسین:smiliess (15)::smiliess (15):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

ناديا

New member
چرا كليد نهايي رو نميدن؟
نتايج كي مياد؟
خيلي نامردن ما تازه سر امتحان اين قضيه تغيير بيس رو فهميديم كه تازه دانشگاه هم ميگفت چيزي در اين باره واسه ما ارسال نكردن!!!

1414

New member
چرا كليد نهايي رو نميدن؟
نتايج كي مياد؟
خيلي نامردن ما تازه سر امتحان اين قضيه تغيير بيس رو فهميديم كه تازه دانشگاه هم ميگفت چيزي در اين باره واسه ما ارسال نكردن!!!

negaran nabashin hala ma ke ye mah ghabl midoonestim masalan chikar kardim?

...

New member
fek nakonam dg eslahie biad,ehtemalan jvb nahaeeio midan ,bacheha kasii etelaee nadare az base??

kamelia

New member
سلام. من دردانشگاه خارج درس خوانده ام. دانشگاه امریکایی ولی درس خواندن به فارسی و تبدیل از انگلیسی به فارسی اون هم در یک ماه سخت بود. فکر می کنم 121 درست جواب دادم .ولی می دونم برای فارغ ا لتحصیلان خارج ارفاقی در کار نیست. ایا کسی هست مرا راهنمایی کنه؟ این تنها امیدمه و سخت واقعا نگران هستم. ایا راهی است بتوان کاری کرد؟ با قوانین ایران اشنایی ندارم؟

Dr.Arash

New member
سلام به همه هم رشته اى هاى عزيزم . من علوم پايه رو شهريور ٩١ دادم . يادش بخير چه استرسى داشتيم قبل از اعلام نتايج . ولى خوب نمره ها اعلام شد و من هم با نمره ١١٦ قبول شدم . اميدوارم شما هم نتايج زحماتتون رو بگيريد .

قاصدک

New member
سلام دوستان
مثل اینکه 1.7 که امروز باشه
ساعت 18 نتایج میاد
التماس دعای مخصوص از همتون دارم

fmd

New member
نتایج اعلام شد. تا الان علوم پایه پزشکی بالای 84 قبول هستید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا