نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmdreza.psy

New member
دقیقا ...هرچی قرار بوده بشه شده....فقط قراره چند روزه دیگه بفهمیم...به نظر من الان بهترین کار اینه که مشخص کنیم در صورت قبولی و مردودی قراره چیکار کنیم.‌....
ممکنه بعده نتایج ٬ هیجاناتمون روی تصمیمامون اثر بگذاره......

mmdreza.psy

New member
بچه ها تا دو روز دیگه رتبه ها میاد...
امیدوارم همگی خوشحال باشید
ولی خیلی برام جالبه ببینم خودتون چه رتبه ای برای خودتون حدس میزنید..:auizz3ffy9vla57584x:28::p7977cujr38iyymsu8:

greenbook

New member
نمره کلمو نمیدونم.
ولی یانگین درصدام 50 و خرده ای شده. به نظرتون رتبه م چند میشه.

- - - Updated - - -

فکر میکنید رتبه تون چند بشه؟؟؟

greenbook

New member
در حال حاضر من نمیتونم هیچ حدسی بزنم.

بعد از دیدن کلید ها ترجیه میدم ساکت باشم:14:
شاید درصدام از اینی هم که هست پایین تر بیاد. فقط خدا کنه قبول بشم.:sad:

marzieh88

New member
:25r30wi:
:25r30wi: مرضیه جون خودتم می دونی که درصدهات خیلی بهتر از رتبه 160 هست, حالا نمی دونم چند ولی با این خیلی فاصله داره
منم خواب دیده بودم در مورد رتبه خودم و فدا, الان نمی گم نتایج بیاد بعد می گم

منکه دوران افسردگیم رو بعد از محاسبه کلید گذروندم و مسافرت کوفتم شد, الان برام مهم نیست که نتیجه بیاد نیاد
ولی شما چون امیدوار هستید حق دارید نگران باشید, دیگه هر اتفاقی بخواد بیفته مشخص شده بچه ها, نگرانی تغییری ایجاد نمی کنه
امیدوارم خدا به دلتون آرامش بده و به زودی به لبتون خنده
به امید موفقیت های بزرگ برای همتون :riz304:

سلام راوی جونم
والا رتبه وزارت علومم رو هم با توجه به درصداییکه خودم حساب کردم باید بهتر از 660میشد ، ترسم اینه اینبارم تو پاک کردن و وارد کردن دوباره گزینه ها درصد از دست بدم !
حالا خواب رتبه خودت و فدا رم بگو ، وقتی کارنامه ها اومد که قبول نیست بگی آره منم همینو تو خواب دیدم:thumbsupsmileyanim:
باید قبلش رسما رویاتو اعلام کنی

rawy

New member
:25r30wi:

سلام راوی جونم
والا رتبه وزارت علومم رو هم با توجه به درصداییکه خودم حساب کردم باید بهتر از 660میشد ، ترسم اینه اینبارم تو پاک کردن و وارد کردن دوباره گزینه ها درصد از دست بدم !
حالا خواب رتبه خودت و فدا رم بگو ، وقتی کارنامه ها اومد که قبول نیست بگی آره منم همینو تو خواب دیدم:thumbsupsmileyanim:
باید قبلش رسما رویاتو اعلام کنی

:black_eyed: من به یکی از بچه ها اعلام می کنم ایشون بعدا تایید می کنن, من که داغون بودم از قبل دوره اش رو سپری کردم, می ترسم فدا ببینه بیشتر استرسی بشه

marzieh88

New member
:heart::heart:
:black_: من به یکی از بچه ها اعلام می کنم ایشون بعدا تایید می کنن, من که داغون بودم از قبل دوره اش رو سپری کردم, می ترسم فدا ببینه بیشتر استرسی بشه

عزیزم آره راس میگی ، فدا رو چک کردم گاهی یواشکی میاد پستارو میخونه و میره . فدا جون اگه هستی بدون از ته ته دلم واست آرزوی موفقیت دارم:(40):
راوی جون شما هم ایشالا پاداشه این زحمتا و دلسوزی هاتو بگیری:rose:

rawy

New member
:heart::heart:

عزیزم آره راس میگی ، فدا رو چک کردم گاهی یواشکی میاد پستارو میخونه و میره . فدا جون اگه هستی بدون از ته ته دلم واست آرزوی موفقیت دارم
راوی جون شما هم ایشالا پاداشه این زحمتا و دلسوزی هاتو بگیری:

احتمالا چک می کنه که پیام خصوصی داشته باشه یا نه, چون پست ها رو وارد سایت هم نشه می تونه بخونه
حق داره استرس داشته باشه, تلاشش خیلی بیشتر از نتیجه ای که گرفته بوده , احتمالا همین استرس روش تاثیر بد گذاشته, اما حسم میگه امسال قبول می شه
خواهش می کنم , کاری نکردم :riz304:

fada19990

New member
:25r30wi: مرضیه جون خودتم می دونی که درصدهات خیلی بهتر از رتبه 160 هست, حالا نمی دونم چند ولی با این خیلی فاصله داره
منم خواب دیده بودم در مورد رتبه خودم و فدا, الان نمی گم نتایج بیاد بعد می گم

منکه دوران افسردگیم رو بعد از محاسبه کلید گذروندم و مسافرت کوفتم شد, الان برام مهم نیست که نتیجه بیاد نیاد
ولی شما چون امیدوار هستید حق دارید نگران باشید, دیگه هر اتفاقی بخواد بیفته مشخص شده بچه ها, نگرانی تغییری ایجاد نمی کنه
امیدوارم خدا به دلتون آرامش بده و به زودی به لبتون خنده
به امید موفقیت های بزرگ برای همتون :riz304:
راوي جدي ميكي!يعني بوي اميدي مياد!!!!!!!خخخخخخخخ ايشالا كه هر خوابي ديده خير باشه!

fada19990

New member
سلام بجهااااا !شرمنده كه يه مدت نبود!راستش تو انحمن خيلي بهم استرس وارد ميشد ترجيح دادم يه ندت نيام ،البته هر از جندكاهي يه سر ميزدم!واقعا دلم براتون تنك شده!و خوشحالتر از اينكه رواي جانم حضور دارن!راستش من دارم سعي ميكنم به قبولي زياد فك نكنم،كلا به جيزي فك نكنم!تا نتايج بياد!از همتون كه تو اين مدت سراغمو كرفتيد تشكر ميكنم!

greenbook

New member
سازمان سنجش آموزش پزشکی اطلاعیه زده که نتایج تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.

واقعا خسته نباشن :65d6a5d6s:

یعنی چی تا پایان هفته جاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :p7977cujr38iyymsu8:

mmdreza.psy

New member
سازمان سنجش آموزش پزشکی اطلاعیه زده که نتایج تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.

واقعا خسته نباشن :65d6a5d6s:

یعنی چی تا پایان هفته جاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :p7977cujr38iyymsu8:

یعنی دیگه ته تهش تا پنجشنبه جمعه میاد...
به نظر من یا چارشنبه میاد یا پنج شنبه...‌

marzieh88

New member
سلام بجهااااا !شرمنده كه يه مدت نبود!راستش تو انحمن خيلي بهم استرس وارد ميشد ترجيح دادم يه ندت نيام ،البته هر از جندكاهي يه سر ميزدم!واقعا دلم براتون تنك شده!و خوشحالتر از اينكه رواي جانم حضور دارن!راستش من دارم سعي ميكنم به قبولي زياد فك نكنم،كلا به جيزي فك نكنم!تا نتايج بياد!از همتون كه تو اين مدت سراغمو كرفتيد تشكر ميكنم!
:(40)::(40)::(40):

mmdreza.psy

New member
ﺍﯾﺮﺍﻥ ۹ ، ۴
ﺍﺭﺗﺶ ۷ ، ۰
ﺑﻘﯿﻪ ﺍﻟﻪ ۴ ، ۰
ﺯﺍﻫﺪﺍﻥ ۵ ، ۲
ﺯﻧﺠﺎﻥ ۸ ، ۲
ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ ۶ ، ۳
ﻋﻠﻮﻡ ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ ۵ ، ۲
ﮐﺎﺷﺎﻥ ۷ ، ۳
ﮐﺮﻣﺎﻧﺸﺎﻩ ۸ ، ۲

ردیف اول روزانه....زدیف دوم ماراد....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

mmdreza.psy

New member
راوی خانم دعات گرفت....خانمه فدا میگفت استرسسسس داره..بهش بگو بیاد ببینه روزانه شده ۴۸ تا‌‌..به جز ارتش و‌..
یعنی اگه درست باشه تا رتبه ۶۰-۶۵ شانس قبولی هست...‌

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا