نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeeeeeede

New member
منم مطمین نیستم اما ب نظرم باید بیشتر از 1600 نفر باشه ک امیدوارم اینطور نباشه ... اما نو حوزه خود ما ک بهشتی بود من شمردم حدودای 700 تا میشد ... ینی 700 نفر فقط در یکی از حوزه های تهران !!!!! برا رشته ما از همه بیشتر بود ... خود همین قضیه کلی منو تضعیف روحیه کرد قبل کنکور

والا اصفهان که دوتا ک ل ا س مال روانشناسی بود....تازه نصف هم که نفر بغلی جای خالی بود...فک کنم به زور ۵۰تا...توی کاشانم خبر دارم حدودا ۳۰-۳۵تا بودن‌...
یعنی اصفهان با اون عظمتش ۱۰۰ تا نبودیم...
دوستم ایلامه..الان داخل واتس اپ ازش پرسیدم...گفت کلا یه نصف ک ل ا س بودن....
تهران شلوغه ولی شهرستانا خلوته ها....[/quote]

دوستت ایلام بود گفت ی نصف بودن؟؟؟؟؟؟:5:
من خودم حورم ایلام بود دوتاسالن و ی بود....شاید دوستت تو نشسته بقیه ک سالن نشسته بودن رو ندیده... هرچندسیاهی لشکرش زیاد بود

mmdreza.psy

New member
والا اصفهان که دوتا ک ل ا س مال روانشناسی بود....تازه نصف هم که نفر بغلی جای خالی بود...فک کنم به زور ۵۰تا...توی کاشانم خبر دارم حدودا ۳۰-۳۵تا بودن‌...
یعنی اصفهان با اون عظمتش ۱۰۰ تا نبودیم...
دوستم ایلامه..الان داخل واتس اپ ازش پرسیدم...گفت کلا یه نصف ک ل ا س بودن....
تهران شلوغه ولی شهرستانا خلوته ها....

من خودم حورم ایلام بود دوتاسالن و ی بود....شاید دوستت تو نشسته بقیه ک سالن نشسته بودن رو ندیده... هرچندسیاهی لشکرش زیاد بود[/quote]

کلمه ی ک ل ا س فیلتر میشه....منم بعده چندبار ادیت فهمیدم....
نمیدونم والا....دوستم که گفت ایلام کم بودیم....
انگار نزدیک نتایج اینجا رونق گرفت....

saeeeeeede

New member
من خودم حورم ایلام بود دوتاسالن و ی بود....شاید دوستت تو نشسته بقیه ک سالن نشسته بودن رو ندیده... هرچندسیاهی لشکرش زیاد بود

کلمه ی ک ل ا س فیلتر میشه....منم بعده چندبار ادیت فهمیدم....
نمیدونم والا....دوستم که گفت ایلام کم بودیم....
انگار نزدیک نتایج اینجا رونق گرفت....[/QUOTE]

آره فیلتر شده:25r30wi::25r30wi:

greenbook

New member
معلومه رونق میگیره.

نزدیک نتایجه.
همه اسپند رو آتیشن:j58r36j3gcr4suxymup

من که هر روز از خواب بیدار میشم. قبل از هرکاری یک روز تو تقویم رو خط میزنم.:motat:

گل نیا

New member
سلام بچه ها
منم حوزه سنندج بودم ،سه تا از کنار دستیام نیومده بودن خیلی زیاد نبودیم البته سیاه لشکر زیاد بود من که زمان آزمون تموم شد نگاه کردم دیدم از ده نفر بیشتر نمونده بودن
هفته بعد جواب میاد دیگه راحت میشیم

henri

New member
من ک دلم روشنه ... امسال قبولیای انجمن بیشتر از پارساله :thumbsupsmileyanim:

payammarabi

New member
بچه ها چرا کسی از بهداشت روان حرفی نمیزنه؟ کیا شرکت کردن؟ نمره خامتون چند شده

mmdreza.psy

New member
بچه ها چرا کسی از بهداشت روان حرفی نمیزنه؟ کیا شرکت کردن؟ نمره خامتون چند شده

فک نکنم شرکت کنندهای بهداشت روان اینجا زیاد داشته باشیم....

- - - Updated - - -

من ک دلم روشنه ... امسال قبولیای انجمن بیشتر از پارساله :thumbsupsmileyanim:

مگه پارسال چندنفر قبول شدن؟:ahi5slcgm04mi8jqqkl

mmdreza.psy

New member
سلام بچه ها
منم حوزه سنندج بودم ،سه تا از کنار دستیام نیومده بودن خیلی زیاد نبودیم البته سیاه لشکر زیاد بود من که زمان آزمون تموم شد نگاه کردم دیدم از ده نفر بیشتر نمونده بودن
هفته بعد جواب میاد دیگه راحت میشیم

اره پیام جان....داداش ایشالا بالینی قبولی ...تازه اگرم خدای ناکرده نشد ٬ بهداشت روان حتما قبولی...
به قول خودتون
هری به ژی بهداشت روان

negar shekarchi

New member
من ک همیشه دوست داشتم روزا دیرتر بگدره الان فقط میگم کاش زودتر این دو سه روز بگذره ... من نمیدونم میخان چیکار کنن.بازم خوبه سیستم تصحیح میکنه انقد طول میدن. هرچند این بازم از علوم بهتره...

mmdreza.psy

New member
من ک همیشه دوست داشتم روزا دیرتر بگدره الان فقط میگم کاش زودتر این دو سه روز بگذره ... من نمیدونم میخان چیکار کنن.بازم خوبه سیستم تصحیح میکنه انقد طول میدن. هرچند این بازم از علوم بهتره...

منم امیدوارم زودتر این روزا برن ..قبول نشم اینقدر اشفته نیستم که الان اشفته ام...
قبول نشدیم فوقش دو روز ناراحتیم....الان بیشتر از یه ماهه که منتظریم...
شاید این ششم بیاید شاید...

henri

New member
فک نکنم شرکت کنندهای بهداشت روان اینجا زیاد داشته باشیم....

- - - Updated - - -

مگه پارسال چندنفر قبول شدن؟:ahi5slcgm04mi8jqqkl

پارسال سپیده جون ساراجون زهرا جون جناب هاوش عزیز ک از بهتریتها بودن فک کنم یکی دوتام شهرستان میاوردن ک یادم نیس دوستان بهتر میدونن ... راوی جون عزیز و فدا جونم رتبه هاشون خوب بود زیر 70 - 80 فک کنم ... ک ایشالا امسال قبولن

payammarabi

New member
اره پیام جان....داداش ایشالا بالینی قبولی ...تازه اگرم خدای ناکرده نشد ٬ بهداشت روان حتما قبولی...
به قول خودتون
هری به ژی بهداشت روان
امیدوارم دوست خوبم لطف داری. خودم که دیگه امیدی به بالینی ندارم

payammarabi

New member
دوستان اگه کسی در رابطه با بهداشت روان و آینده کاریش و اینکه آیا ارشد بهداشت روان میتونه دکترای بالینی شرکت کنه اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون از همتون

mmdreza.psy

New member
امیدوارم دوست خوبم لطف داری. خودم که دیگه امیدی به بالینی ندارم

امیدوارم قبول بشی..‌

- - - Updated - - -

پارسال سپیده جون ساراجون زهرا جون جناب هاوش عزیز ک از بهتریتها بودن فک کنم یکی دوتام شهرستان میاوردن ک یادم نیس دوستان بهتر میدونن ... راوی جون عزیز و فدا جونم رتبه هاشون خوب بود زیر 70 - 80 فک کنم ... ک ایشالا امسال قبولن

چه خوب...پس ۴-۵ تا قبولی خوب داشتین..
امیدوارم امسال بیشتر بشن ...:riz304:

marzieh88

New member
خواهش میکنم...خواهره من اه میکشی ....
نشد فدای سرت..درسته ناراحت کنندست ولی به قول الیس وحشتناک که نیست....
نشد میتونی از سایر گزینه, های روی میز استفاده کنی..
:thumbsupsmileyanim:

من زیاد نخوندم ،روم به دیوار ، پررویی که توقع قبولی دارم ، ولی آخه امسال جز ته مونده های گزینه های روی میزم بود:25r30wi:
بعیده ساله دیگه هم بهتر از امسال بخونم .

marzieh88

New member
این وزارت بهداشت هم یه آمار رسمی از شرکت کننده ها اعلام نمیکنه که خیاله همه راحت شه ، همه با استناد به همون سایتی که تو گوگل سرچ کردن میگن1600نفر !!!
واسه من که هرگز قابل باور نیست !بین هم دانشگاهی های خودم همه بچه ها بهداشتم شرکت میکردن ولی تعداده کمتری منابعشو میخوندن ،
به نظر من که جامعه آماریش نباید خیلی کمتر از علوم باشه ، فقط بچه های لیسانسهای غیر مرتبط حذف میشن همین !
خوده من پارسال واسه هیچکدوم از کنکورا نخوندم ، علومم 1100شد و بهداشتم 360 ، با توجه به رتبه هام نباید شرکت کننده های علوم 30هزار نفرباشن و بهداشت 1600نفر !!!

mmdreza.psy

New member
من زیاد نخوندم ،روم به دیوار ، پررویی که توقع قبولی دارم ، ولی آخه امسال جز ته مونده های گزینه های روی میزم بود:25r30wi:
بعیده ساله دیگه هم بهتر از امسال بخونم .

سعی کن سنجیده یه تصمیم خوب بگیری...
فقط در نظر داشته باش که روانشناسی بالینی وزارت بهداشت ارزشش رو داره...والا خودم از ۳ تا بچه های ارشد چمران پرسیدم..هرسه تاشون پشیمون بودن بهداشت نرفتن.حتی یکیشون اوایل ترم اول ارشدش میخواست انصراف بده بشینه واسه بهداشت بخونه....
امیدوارم شما و‌بقیه دوستا بهترین تصمیم رو بگیرن..:rose:

mmdreza.psy

New member
این وزارت بهداشت هم یه آمار رسمی از شرکت کننده ها اعلام نمیکنه که خیاله همه راحت شه ، همه با استناد به همون سایتی که تو گوگل سرچ کردن میگن1600نفر !!!
واسه من که هرگز قابل باور نیست !بین هم دانشگاهی های خودم همه بچه ها بهداشتم شرکت میکردن ولی تعداده کمتری منابعشو میخوندن ،
به نظر من که جامعه آماریش نباید خیلی کمتر از علوم باشه ، فقط بچه های لیسانسهای غیر مرتبط حذف میشن همین !
خوده من پارسال واسه هیچکدوم از کنکورا نخوندم ، علومم 1100شد و بهداشتم 360 ، با توجه به رتبه هام نباید شرکت کننده های علوم 30هزار نفرباشن
و بهداشت 1600نفر !!!

ولی بهداشت فک نکنم بیشتر از ۲۵۰-۲۰۰تا داوطلب که هدف و برنامه باشن داشته باشه ....
باقی سیاهی لشکرن....

henri

New member
خوده من پارسال واسه هیچکدوم از کنکورا نخوندم ، علومم 1100شد و بهداشتم 360 ، با توجه به رتبه هام نباید شرکت کننده های علوم 30هزار نفرباشن و بهداشت 1600نفر !!!

منم نمیتونم باور کنم زیر 3000 تا باشه بهداشت ... اما علوم منم همین حدودا شنیدم متقاضی داره امسال ک حتی یکی از رتبه های برتر ک مشاور شده میگفت 45000 نفر بودن !!!!!!!!!!!!! ب نظرت علوم باید بیشتر از 30000 تا باشه یا کمتر ؟؟همه بچه های ما هم بهداشت رو دادن و تازه براشون بهداشت مهمتر بود...همین طور بچه های مشاوره هم میدیدم از ترم 5 و 6 دنبال منابع بهداشت بودن تا ارشد هرجوری شده بالینی بخونن

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا