نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

crazy 4 u

New member
به نظر من بهترین کار اینه که هممون منتظر نتایج باشیم تا ببینیم خدا چی میخواد!!

بچه ها غصه نخورید و نگران نباشید خصوصا آقای payammarabi

من خودم خیلی آدم مضطربی هستم و خیییییییلی هم درس خوندم ولی وقتی میام اینجا میبینم من واقعن بیخیالتر از شمام خخخخ

- - - Updated - - -

به نظر من بهترین کار اینه که هممون منتظر نتایج باشیم تا ببینیم خدا چی میخواد!!

بچه ها غصه نخورید و نگران نباشید خصوصا آقای payammarabi

من خودم خیلی آدم مضطربی هستم و خیییییییلی هم درس خوندم ولی وقتی میام اینجا میبینم من واقعن بیخیالتر از شمام خخخخ

mmdreza.psy

New member
بچه ها یه چیز عجیب ....
یکی از قبولیای پارسال زاهدان رتبش57شده بود....
تازه شنیدم ظرفیت از اون چیزی که داخل دفترچست بیشتره ....

fada19990

New member
بچه ها یه چیز عجیب ....
یکی از قبولیای پارسال زاهدان رتبش57شده بود....
تازه شنیدم ظرفیت از اون چیزی که داخل دفترچست بیشتره ....

برادر من خودمو جر دادم بس كه كفتم اين مطلبو شما توجه نكرديد،!بارسال رودانه تو دفترجه زده بود سي هفت نفر ولي تا رتبه جهل و نه هبر داريم كه قبول شدن!

برادر من خودمو جر دادم بس كه كفتم اين مطلبو شما توجه نكرديد،!بارسال رودانه تو دفترجه زده بود سي هفت نفر ولي تا رتبه جهل و نه هبر داريم كه قبول شدن!

من الان برام سواله که اگه سال پیش با 57 زاهدان قبول شدن ؟ پس چرا توی کارنامه من اینطوری نوشته بود ؟Capture.PNG.... شاید این 57 مال سهمیه خانواده شهدا و جانبازها بوده ....

mmdreza.psy

New member
من الان برام سواله که اگه سال پیش با 57 زاهدان قبول شدن ؟ پس چرا توی کارنامه من اینطوری نوشته بود ؟مشاهده فایل‌پیوست 8029.... شاید این 57 مال سهمیه خانواده شهدا و جانبازها بوده ....

باو خداییش رتبه30 میشناسم کارنامشم دیدم الان زاهدانه...ورودی88چمران بوده...خانم رحمانیان...ورودی پارسال زاهدان

آخرین ویرایش:

mmdreza.psy

New member

آره..حق با توست...من دچار انتزاع گزینشی شده بودم :-|

sepideeee

New member
بچه ها توی بهداشت میانگین زیاد مهم نیست چون ممکنه درس یه واحدی میانگین رو بکشه بالا در حالی که درس یه واحدی تاثیرش تو نمره نصف درسه دو واحدیه ...:smilies:

آخرین ویرایش:

آرام 68

New member
دوستان سلام
میشه لطف کنید جواب این دوتا سوالو طبق هیلگارد به من بگین:

1-کدام یک از شاخه های زیر با کاربرد رایانه در شبیه سازی فرآیندهای فکری انسان سر وکار دارد؟
الف-شناخت پژوهی ب- هوش مصنوعی ( اگه هوش مصنوعی پاسخ صحیحه لطف می کنید شماره صفحش تو هیلگارد رو بگین،ممنون)

2-کدام یک از تواناییهای زیر در افراد با افزایش سن الزاما کاهش نمی یابد؟
الف-شناختی ب- انعکاس ها

واقعا ممنون میشم کسی جوابمو بده

fada19990

New member
باو خداییش رتبه30 میشناسم کارنامشم دیدم الان زاهدانه...ورودی88چمران بوده...خانم رحمانیان...ورودی پارسال زاهدان

مبشناسمش ،خودش زاهدانو قبل از كاشان و زنجانو كرمان زده،كفت خيلي تحقيق كردم كفتن سطحش از اون سه تا بالاتره!

mmdreza.psy

New member
بچه ها توی بهداشت میانگین زیاد مهم نیست چون ممکنه درس یه واحدی میانگین رو بکشه بالا در حالی که درس یه واحدی تاثیرش تو نمره نصف درسه دو واحدیه ...:smilies:

خب درسته ولی من درصدام به جز یکی،همه در یه حدن..به نظر شما رتبم حدودی چنده؟
امسال آسیبش سخت تر بود.شخصیت سوال بیرون کتاب داشت دو تا و امار هر15تا سوال مال روش تحقیق بودش...

آسیب51
شخصیت66
رواندرمانی60
رشد33
ارزیابی56
فیزیو56
بالینی60
آمار20
زبان60
من زیاد نخوندم...تازه اول آذر کتابا رو خریدم و شروع کردم...خیلی دیر
ولی دوس دارم اگه قبول نمیشم زودتر بدونم که امسال زودترشروع کنم...
:sad:

mmdreza.psy

New member
مبشناسمش ،خودش زاهدانو قبل از كاشان و زنجانو كرمان زده،كفت خيلي تحقيق كردم كفتن سطحش از اون سه تا بالاتره!

کلا جالبه هرکی میره علوم پزشکی زاهدان میگه باورم نمیشه اینقدر قوی باشه....خیلی خوبه..
خودشم گفت همکلاسیم 57 سهمیه آزاد شده..نفر آخر ..شما خودتم که گفتی یکی بوده. با 49کرمانشاهه...
پس خوبه...درصدام درسته عالی نیستن ولی با این رتبه قبولیا امیدوار کنندست....

zahramirmohamad

New member
امسال آسیبش سخت تر بود.شخصیت سوال بیرون کتاب داشت دو تا و امار هر15تا سوال مال روش تحقیق بودش...

آسیب51
شخصیت66
رواندرمانی60
رشد33
ارزیابی56
فیزیو56
بالینی60
آمار20
زبان60

سلام چه درصدای خوبی!
دوستای خوب و موفقم خیلی لطف می کنین اگه تو این تاپیک شیوه ها و نکات و تجربه هاتونو برای ما بذارین!
http://olumpezeshki.ir/thread9786.html

fada19990

New member

آسیب51
شخصیت66
رواندرمانی60
رشد33
ارزیابی56
فیزیو56
بالینی60
آمار20
زبان60
اولا احتمال قبولي كه زياده،درضمن شما ميتونيد روي زبان و اسيب كار كنيد جووون در هر صورت به كارتون مياد!

آسیب51
شخصیت66
رواندرمانی60
رشد33
ارزیابی56
فیزیو56
بالینی60
آمار20
زبان60

خیالت راحت قبولی .... تازه اگه نشدی... سال دیگه انستیتو 100 در 100 میاری ... با این درصدها شک نکن فقط یه قدم مونده به انستیتو...

mmdreza.psy

New member
خیالت راحت قبولی .... تازه اگه نشدی... سال دیگه انستیتو 100 در 100 میاری ... با این درصدها شک نکن فقط یه قدم مونده به انستیتو...

مرسی که روحیه میدی...امسال همه جاها رو میزنم ولی اگه نیوردم دیگه ساله دیگه به خودم قول دادم رتبم زیر 5بشه....چون قراره به جای6ماه،12ماه بخونم....

mmdreza.psy

New member
اولا احتمال قبولي كه زياده،درضمن شما ميتونيد روي زبان و اسيب كار كنيد جووون در هر صورت به كارتون مياد!
مرسی

آره ...فعلا یه درس عمومی دارم19ام امتحانشو بدم..خیالم راحت بشه...برگشتم خونه،شروع میکنم چندتا کتاب dsm-5بخرم بخونم....
انتشارات ارجمندم که گویا کاپلان جدیده رو زیره چاپ داره....قطعا سال دیکه اون همش منبعست

زبانم که مثل قبل با لایتنر....خیلی کمکم کرد...منی که دعا میکردم اوایل تو کنکور30-20%بزنم...60%زدم.

آخرین ویرایش:

mmdreza.psy

New member
سلام چه درصدای خوبی!
دوستای خوب و موفقم خیلی لطف می کنین اگه تو این تاپیک شیوه ها و نکات و تجربه هاتونو برای ما بذارین!
http://olumpezeshki.ir/thread9786.html

سلام .
چشم...باعث افتخارمه چیزایی که یاد گرفتمو به بقیه یاد بدم....
حالا در خدی که بلدم و میدونم سعی میکنم به بقیه اطلاعات بدم و میدونم خیلی بیشترشم نیاز به اطلاعات بقیه دارم....
الان خیلی حسرت میخورم که اینقدر دیر و بعده کنکور عضو این انجمن شدم...اینجا خیلی مفیده

henri

New member

آسیب51
شخصیت66
رواندرمانی60
رشد33
ارزیابی56
فیزیو56
بالینی60
آمار20
زبان60

خداییش درصدات عالیه انگار ی جورایی داره چشمک قبولی رو میزنه اونم ی جای خوب ... البته تا جایی ک من شنیدم همه دانشگاهای بهداشت خوبن ... مخصوصا شما آسیب و زبان بالا زدی دیگه شانست میره بالا این درسا برا من ک خیلی سختن

henri

New member
مرسی

آره ...فعلا یه درس عمومی دارم19ام امتحانشو بدم..خیالم راحت بشه...برگشتم خونه،شروع میکنم چندتا کتاب dsm-5بخرم بخونم....
انتشارات ارجمندم که گویا کاپلان جدیده رو زیره چاپ داره....قطعا سال دیکه اون همش منبعست

زبانم که مثل قبل با لایتنر....خیلی کمکم کرد...منی که دعا میکردم اوایل تو کنکور30-20%بزنم...60%زدم.

ممنون از راهنماییتون .. برای آسیبم میشه بگید چ کتابی و چجوری خوندید ؟؟؟؟؟ هم کاپلان خوندید هم شمسی پور؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا