نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد روانشناسي باليني خرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

PSyChoO

New member
سلاااااااااام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم. زبانش سخت بود اووووووووف مُردم از دستش:( البته بخاطر این بود که من لزگی اصن کار نکردم خیلی علوم راحت تر بود تا بهداشت بنظرم. البته بقیه سوالا آسون بنظر میرسید . من همه سوالارو زدم بدون استثنا و منتظرم منفیامو ببینم:))) ولی خوراکیاش خیلی کیف داد :شکلک یگ عدد داوطلب شکموی گرسنه:)))))

zohreh-radinfar

New member
سلاااااااااام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم. زبانش سخت بود اووووووووف مُردم از دستش:( البته بخاطر این بود که من لزگی اصن کار نکردم خیلی علوم راحت تر بود تا بهداشت بنظرم. البته بقیه سوالا آسون بنظر میرسید . من همه سوالارو زدم بدون استثنا و منتظرم منفیامو ببینم:))) ولی خوراکیاش خیلی کیف داد :شکلک یگ عدد داوطلب شکموی گرسنه:)))))
تو هم خسته نباشی . حالا من با زبانش خیلی راحت بودم اما آمار پدرمو در آورد . انقد حیفم اومد سرجلسه این سه ماه آخرو نخوندم.من واقعا انرژیم تموم شده بود بعد کنکور بهمن ماه

fada19990

New member
سلام بجهاااااا!!!!اين ديكه جه نوعش بوددددددد!!!يعني ازمون ما جرا بايد از ازمون دكتري اينقدر سختترررر باشه!مررررضيه جووون ديدي جندتا از سوالاي بهداشت روان اومده بود!

fada19990

New member
رشد واسه من خيلي سخت بود!!!!!!!!لاكان كي بود!?جي بود!?من موندم جرا يه دونه سوال امارم ندادن،!!!!!ولي ذر كل بد نبود!

مریم20

New member
سلام اقا چقد صفحه اول سوالات سخت بود

- - - Updated - - -

زهره جون سوالشو با گزینه هاش بگو

fada19990

New member
دكتر باشو كجااايس بس!بروسلي بيشابيش بهت تبريك ميكم !بارسال نفر اول ميانكينش هفتادو خورده اي شده بود!افررررين بسر!!

zohreh-radinfar

New member
در مدل روانشناسی خود هنگامی که والدین با تایید و پذیرش به نمایش های کودک درخصوص قابلیت و شایستگی هاش واکنش نشان نمیدهند یعنی کودک به عنوان ابزاری برای پرورش عزت نفس پدر و مادر بها میدهند و نه بخاطر ارزشمندی خود کودک زمینه چه اختلال شخصیتی فراهم میگردد؟
الف-خودشیفته ب-نمایشی ج-مرزی د-وابسته

مریم20

New member
بچه هااااااااااا خو کجایین
سوالا رو بگین جواباشو

- - - Updated - - -

من زدم وابسته ولی فک کنم نمایشی میشد تو چی زدی

مریم20

New member
خوش بحالت اول زدم نمایشیا بعد رو این حساب که ادمای ذوابسته اعتماد ب نفس ندارن نسبت به تواناییاشون گفتم حتما وابسته اس:14:

fada19990

New member
منم زدم نمايشي!اون سوال اسيبو كه طرف از عمد دارو ميخوره كه بيمارستان بستري شه رو جي زديد!

marzieh88

New member
منم دفترچه الف بودم
سوال 119 میشد ج(میزان کنترل متغیرهای ناخواسته پژوهش)
سوال 116 متغیر تعدیل کننده
سوال 111 من اخلاق پژوهش زدم. نمیدونم .:smilies:

عاقو بحثتون کنکاویمو برانگیخت!
من دفترچه ب بودم ،
منم همینا رو زدم سعیده

marzieh88

New member
سلام بجهاااااا!!!!اين ديكه جه نوعش بوددددددد!!!يعني ازمون ما جرا بايد از ازمون دكتري اينقدر سختترررر باشه!مررررضيه جووون ديدي جندتا از سوالاي بهداشت روان اومده بود!

سلام عزیز، خسته نباشی ، آره دیدی؟!!!
ولی سوالای بهداشت روان خیلی استاندارد تر بود، بجز زبان که تو بهداشت روان سخت بود

zohreh-radinfar

New member
خوش بحالت اول زدم نمایشیا بعد رو این حساب که ادمای ذوابسته اعتماد ب نفس ندارن نسبت به تواناییاشون گفتم حتما وابسته اس:14:

حالا استرس نگیر. ممکنه وابسته درست باشه ، من رو حساب اینکه دقیقا به نمایش های کودک اشاره کرده بود و نکته ی کلیدی شخصیت نمایشی هم هیجان های ساختگیه اینو زدم.اما ممکنه غلط باشه

zohreh-radinfar

New member
میشه جواب اینم بگین ؟
فردی در آزمون mmpi در مقیاس های 1،3،4 نمره پایین و در مقیاس های 7،8،9 نمره های بالا گرفته.تشخیص احتمالی؟
الف-سایکوز ب-شخصیت ج- نوروتیک د-سازگاری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا