نظرات شركت كنندگان كنكور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 93

sm6622006

New member
از یکیشون میپرسیدی کافی بود!حرفشون سند بود وحجت:motat:

آره ولی اینا پروژه ای کار میکنن و همیشه بهم وصلن و کاراشونم یه جوری دقیقه که طرف اصلا متوجه نمیشه که مثلا دروغ میگن یا فیلم بازی میکنن!!!!!!!!! (-:

sara25

New member
آره ولی اینا پروژه ای کار میکنن و همیشه بهم وصلن و کاراشونم یه جوری دقیقه که طرف اصلا متوجه نمیشه که مثلا دروغ میگن یا فیلم بازی میکنن!!!!!!!!! (-:

کارشون درسته دیگه،البته در مقابل آدمایی که فکر میکنن خ زرنگن مجبورن این کارو بکنن تا حساب کار دستشون بیاد هرچند دیوار حاشا همیشه بلنده:65d6a5d6s:

talashgar

New member
دوستان من شنیدم برا اکثر رشته ها همین جوری شده یعنی ظرفیتا رو کم نکردن ولی به بین الملل اضافه کردن به نظرتون اعتراض دسته جمعی به این مورد جواب نمیده،این خیلی بی عدالتی یعنی کسی که خوب درس خونده به خاطر مشکل مالی نتونه درس بخونه و کسی که نمره اش پایین هست بتونه درس بخونه.

sara25

New member
دوستان من شنیدم برا اکثر رشته ها همین جوری شده یعنی ظرفیتا رو کم نکردن ولی به بین الملل اضافه کردن به نظرتون اعتراض دسته جمعی به این مورد جواب نمیده،این خیلی بی عدالتی یعنی کسی که خوب درس خونده به خاطر مشکل مالی نتونه درس بخونه و کسی که نمره اش پایین هست بتونه درس بخونه.

تلاشگر من آماده هر نوع اعتراضی هستم :smilies-azardl (12) حتی حاضرم حضوری برم سنجش:mad_majidonline:

آخرین ویرایش:

talashgar

New member
میگم برا اعتراض غیرحضوری چه جوری باید اقدام کنیم

- - - Updated - - -

به نظرتون تا چه نمره ای احتمال قبولی هست؟

zenith0098

New member
منم پایه دعوام.تلاشگر بستگی داره بخوای کجا قبول شی.فکر کنم امسال درصدا خیلی نزدیک هم باشه.برای قبولی تهران احتمالا 320 بخواد من اینطور فکر میکنم

talashgar

New member
بچه ها کسی میدونه بالاترین نمره پارسال چند بوده؟واقعا که خیلی بی حالین اینقد گروههای دیگه فعالترن.

m_mobini

New member
بچه ها کسی میدونه بالاترین نمره پارسال چند بوده؟واقعا که خیلی بی حالین اینقد گروههای دیگه فعالترن.

دوست عزیزرتبه 1رونمیدونم امارتبه3توسایت زده279 اخه جرابی حال نباشیم باورکن خسته شدم بخدا بارسال بانمره ی من تهران قبول شدن بعدامسال بااین نمره جایی قبول نمیشم این عدالت نیست اخه جرااصفهان حذف شده فک کن مثلارتبه6 بایدبره قزوین یایزدیازنجان بی انصافیه به خدا یه بچه هاتوسایت گفت تهران5قزوین4یزد5وزنجان3 صدرحمت به وزارت علوم ............

talashgar

New member
دوست عزیزشماخودت جسارتانمرت چندشده؟؟؟؟؟؟

منم تقریبا نمرم مثل شماست،اولش اینقد خوشحال شدم فکر کردم قبول میشم ولی الان خیلی ناامیدم.دیروز من از بچه ها پرسیدم چه جوری میشه اعتراض زد ولی هیچکس هیچی نگفت.....اخه به همین راحتی که نمیشه قانون رو عوض کرد اونم اینقد یهویی و بدون مقدمه.

m_mobini

New member
منم تقریبا نمرم مثل شماست،اولش اینقد خوشحال شدم فکر کردم قبول میشم ولی الان خیلی ناامیدم.دیروز من از بچه ها پرسیدم چه جوری میشه اعتراض زد ولی هیچکس هیچی نگفت.....اخه به همین راحتی که نمیشه قانون رو عوض کرد اونم اینقد یهویی. ظاهرا نمیشه کاری کرد وقتی قانون تغییردادن اصلانظرشرکت کننده واسشون مهم نبوده الانم اگه بشه اعتراض کرد که حتما اینکارومیکنیم وزارت بهداشت امسال کلا همه چیزو تغییر داده واقعامسخره است هرآدم جدیدی که یه کاریودست میگیره ازبیخ وبن دوس داره همه چیوتغییربده نمیدونم دیگه بایدصبرکنیم ببینیم چی میشه نگران نباشید بچه ها

Sun flower

New member
دوستان كار اشتباهيه ك نمره خودتون رو با قبول شده هاي سال قبل مقايسه ميكنيد.ازمون امسال سخت تر بوده بس مسلما نمرات هم بابين تره.بهتره تا روز اعلام نتيجه صبر كرد.هيج جيز ارزش نداره خودتون رو انقد بخاطرش اذيت كنيد.

بالا