نطرت درباره آواتار نفر قبلیت چیه؟؟؟؟

n.b.m

New member
n.b.m یه دختر آروم و ملوس و نازنازی :riz513:

زهرا خانومی واقعا اینکه گفتی آرومم رو درست حدس زدی! ناز نازی رو هم خوب اومدی خیلی ها بهم می گن دخترک لوس! ولی من که خودم حس نمیکنم....

راستی زهرا من یه دوس دارم که آواتارت خیلی شبیه اونه. همش یاد دوستم می افتم. در مورد خودتم فک می کنم خیلی دختر فهمیده و مهربونی هستی....

waria

New member
میگما میشه درمورد درجه ی آرامیتِ بنده هم بگید؟؟؟فکر کنم منو یه زلزله ی 8 ریشتری تصور میکنین
hanghead.gif

khabari

New member
نظرتون رو درباره آواتار منم بگيد خب:mad_majidonline:من دل دارم(ميشكنه هاااااااااااا)

waria

New member
نظرتون رو درباره آواتار منم بگيد خب:mad_majidonline:من دل دارم(ميشكنه هاااااااااااا)
این آواتارت چرا اون بچه رو اونجوری گرفته؟؟؟گناه داره خب.مگه اون بچه چقد جون داره آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad_majidonline:

sara77

New member
واریا یه دختررررررررررر شیطون ولی همش اواتار عوض میکنی مث من تو چرااااااااااااااااا؟

khabari

New member
این آواتارت چرا اون بچه رو اونجوری گرفته؟؟؟گناه داره خب.مگه اون بچه چقد جون داره آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه خانمي تاره به دنيا اومده موقع تولد بچه رو همين تيپي ميگيرن بابا من بي تقصيرم

sara77

New member
سارا معلومه که یه دختر شیطون و بازیگوشه ولی نمی دونم چرا همش گریه می کنه!!!
e]اخه این قضیه داره من هرموقع میام علوم پزشکی دات کام مامانم میگه ذلیل مرده چقد میای نت داری خل میشی منم از این حس اواتارا میکنم که دردمو به شما منتقل کنم اینجوری هی خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

sara77

New member
این دیگه یجور مث خودم تو فضاس کاری بش نداشته باشین :shocked::ph34r-smiley:

cheshmak

New member
آ واتار میلر منو یاد یکی از فامیلامون میندازه که خیلی شبیه این عکسه فقط تنها تفاوتش رنگ چشماش بود که تیره بود متاسفانه یک سال پیش در سن 24سالگی تو یه سانحه تصادف کشته شد.........!به احترامش یک دقیقه سکوت!لطفا!

OMID2010

New member
آ واتار میلر منو یاد یکی از فامیلامون میندازه که خیلی شبیه این عکسه فقط تنها تفاوتش رنگ چشماش بود که تیره بود متاسفانه یک سال پیش در سن 24سالگی تو یه سانحه تصادف کشته شد.........!به احترامش یک دقیقه سکوت!لطفا!

خدا بیامرزه..دور از جون همه بچه های انجمن

بالا