نطرت درباره آواتار نفر قبلیت چیه؟؟؟؟

hamoon

New member
متین و زیبا
(باید فیلمشو ببینید تا متوجه پوسترش بشید عکس جودی فاستره که تو فیلم سکوت بره ها نقش کلاریس رو بازی میکنه. از چشمای عجیبش مشخصه چیزای زیادی دیده و حرفای زیادی داره ولی اون پروانه که اونهم استعاره است اجازه صحبت بهشو نمیده)

The Guy

Well-known member
استاد و عشق
فکر نکنم کسی باشه که سیاوش رو دوست نداشته باشه

hamoon

New member
استاد و عشق
فکر نکنم کسی باشه که سیاوش رو دوست نداشته باشه

بجه که بودم فرشای خونمون مث اکثر خونه ها لاکی رنگ بود.مدادی هم که باهاش مخش مینوشتم ازین استدلرهای گرد زرشکی. امان از وقتی که مداد میوفتاد رو زمین و گم میشد.لامصب جوری استتار میکرد که باید با دوربینای اشعه مادون قرمزی چیزی دنبالش بگردی...
اونوقت برا پی بردن به محل اختفای شی مذکور درست مث آواتار دگای صورتو میچسبوندم زمینو دنبال یه برجستگی چیزی میگشتم...

The Guy

Well-known member
بجه که بودم فرشای خونمون مث اکثر خونه ها لاکی رنگ بود.مدادی هم که باهاش مخش مینوشتم ازین استدلرهای گرد زرشکی. امان از وقتی که مداد میوفتاد رو زمین و گم میشد.لامصب جوری استتار میکرد که باید با دوربینای اشعه مادون قرمزی چیزی دنبالش بگردی...
اونوقت برا پی بردن به محل اختفای شی مذکور درست مث آواتار دگای صورتو میچسبوندم زمینو دنبال یه برجستگی چیزی میگشتم...
یعنی تا خط آخرش داشتم ارتباط بین فرش و سیاوش قمیشی رو جستجو میکردم!! :)))
فرشای ما اون موقع قرمز بود :)))

دیدی خودکارو میزاری رو زمین یهو گم میشه کل اتاقو میریزی به هم پیدا نمیشه که نمیشه؟!!!

آواتارتونم خیلی خوبه
به نظر میرسه دستای طرفو از پشت بستن به میله
واسش آهنگ 2ای اف ام با صدای بلند گذاشتن شکنجه شه...

hamoon

New member
اون دسته گله؟ بعد آتیش گرفته؟! آخه چرا؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsast

hamoon

New member
همه غمها که مال شکست عشقی نیس که... :)

کنتراست عکسو دوست دارم.کلن از همه عکسایی که این فرمی گرفته میشن خوشم میاد. ولی لبه کلاه که چشمو مخفی کرده یه تم سرد و بی تفاوت به صورت دختره داده...

The Guy

Well-known member
فارغ از اینکه دختر توی تصویر چه احساسی داره، خیلی زیباست به خصوص موهاش...
ولی آیا موهاشو بافته؟؟ یا یه مدله دیگه بوده و حالا تو باد به هم ریخته...

marynas

New member
ی آدمه ک خستس رو یچیزایی ک نمیدونم چیه سرشو گذاشته:33:
قیافش شبیه کساییه ک داره واسه یکاری تلاش میکنه! خستگیش واسه اونه
آهان یکمم استرس داره فک کنم:21:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: The Guy
بالا