نحوه پذیرش دانشجوباهزینه شخصی مشخص شد

silverclove

New member
خب عزیز من خودشونم میدونن هر وعده ای که بدن و خلافش رو انجام بدن مورد بازخواست کسی قرار نمیگیرن.
میشه فقط 1 نمونه وعده رو نام ببری که محقق شده؟ نیست! همش دروغ همش خالی بندی...
ملت هم عادت کردند.. :motat:

به نظرت پرداخت این هزینه ارززششو داره؟

mona as

New member
خدارو شکر که نشستم خوندم دل به شبانه ی اینا خوش نکردم اینا روزانشو مثل ادمیزاد نمیگیرن و کلی پارتی بازی توش انجام میدن چه برسه به شبانشون :smiliess (12):

mexin

Well-known member
بچه ها تا اونجا که خبر دارم مثلا واسه رشته ارشد بهداشت محیط گفتن 30 تا 35 میلیون تومن هزینه اش هست.و 20 درصد هم گفتن اضافه میکنن .ببینید چقد میشه!!1!

حسان

Well-known member
؟؟؟
چـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بگم؟؟؟؟
سکوت

vb2

New member
بچه ها بشینین درستونو بخونید از همون اولم شبانه ارزششو نداشت که 2 ماه موندید با امید بخونید که ایشالله سال دیگه بهترینا پیش بیاد که میاد

ي سوال
بنظرتون من ك ازاد دارم ميكروبيلوژژي ميخونم
ميصرفه بيخيال شم برم شبانه علوم پزشكي؟؟؟؟؟؟ يا بمونم سر جام

amirreza

New member
منم میگم بمون سرجات .....میکروب خیلی رشته خوبیه ................بری شبانه از استرس شهریه خدای نکرده قلبت ممکنه وایسه:wacsmiley:

faranita

New member
تازه دوستان در قسمت بین الملل اگه بخواید ثبت نام کنید 2 میلیون تومان ناقابل ضمانت میخواد وگرنه ثبت نام کنید و نرید ضرر میکنن

hadi

New member
تو این چند روز آی عمه مرضیه جون یاد شد !!!
بابا نمیخاین پذیرش منطقی داشته باشین چرا جوون مردم رو میزارین سر کار....
خود مرضیه گفته بود به دانشگاهها اختیار داده تا سقف روزانه بتونن شبانه بگیرن پس چی شد!؟
خود تبریز برای رشته فناوری مدیر گروهش گفت 7 نفر قراره شبانه بگیره ماهم شنگول شدیم ولی تو سنجش پزشکی نوشته 4 نفر فقط اصفهان!!!
معلوم نیست کی به کیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:13:

آخرین ویرایش:
بالا