نتایج و کارنامه ی ارشد 94 علوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

samanehb

New member
سلام،خسته نباشید
با رتبه 428 بیوفیزیک ، 656 بیوشیمی ، 752 ژنتیک و 776 بیوتک میکروبی کجا شبانه و غیر انتفاعی قبول میشم؟

agigesabz

New member
سلام،خسته نباشید
با رتبه 428 بیوفیزیک ، 656 بیوشیمی ، 752 ژنتیک و 776 بیوتک میکروبی کجا شبانه و غیر انتفاعی قبول میشم؟

دوست عزیز اگه ناراحت نمیشین و امکانشو دارین به نظر من بهتره از همین الان برای سال بعد شروع کنین .
با این رتبه ها دانشگاههای دور مثل زاهدان میتونین احتمالا شبانه بیو یا ژنتیک قبول بشین.
امیدوارم از صراحت من دلگیر نشین
موفق باشید

samanehb

New member
خیلی ممنون از پاسختون. من اصلا ناراحت نشدم، بلکه از رسیدگی سریعتون به سوالم خوشحال شدم.....

samanehb

New member
ببخشید یک سوال دیگه هم دارم...
غیر انتفاعی یزد بهتره یا شبانه زاهدان؟

agigesabz

New member

واقیتشو بخواهید هیچ فرقی نمیکنن ولی فاصله تا محل زندگیتون را ملاک قراردهید.ضمنا دوست ندارم اینو بگم ولی جو زاهدان خوب نیست خودم دو سال پیش قبول شدم انصراف دادم.
موفق باشید

numen

New member
مرسی بابت جواب
نه تهران نیستم.شمالم من...
راستش تو نرم افزار انتخاب رشته ی م.ا.ه.ا.ن برام شبانه ی الزهرا میکروب رو زده...حالا نه که اطمینان کنم بهش که حتما میتونم اونجا قبول بشم یا نه.فقط خواستم محض احتیاط بدونم الزهرا چطوره...
در مورد الزهرا :گروه میکروبیولوژی بسیار قوی داره و امکانات آزمایشگاهی خوبی هم برای ارشد و دکترا دارن ( مجموعه آزمایشگاه های ملی میکروبیولوژی صنعتی )
متاسفانه به علت تک جنسیتی بودن بیشتر دوستان اطلاعی از این دانشگاه ندارن اما در رشته ی میکروب و بیوتک جز دانشگاه های سطح اول کشور هست

payiz_zxc

New member
سلام،خسته نباشید

من پارسال با 400 زنتیک شبانه زاهدان قبول شدم البته من روزانه نزدم چون قصد رفتن به زاهدان نداشتم.به نظر من هم بشینید بخونید واسه سال اینده

Ashvini

New member
شهریه بین اللملل ترمی 5 تومن هست حدودا؟؟؟
کسی اطلاع دقیقتر داره؟؟

waria

New member
بچه ها اگه رشتمون مثلا بیوشیمی باشه.میشه برا انتخاب استاد راهنما ،استادِ بچه های سلولی مولکولی رو انتخاب کرد؟؟
برا آینده م میپرسم:|

narenj

New member
سلام و خسته نباشید به همه دوستان.ممنون میشم منو راهنمایی کنید ...من رتبم تو بیوشیمی 449 وتو ژنتیک 378 شده.به قبولی امیدی هست آیا؟ کدوم شهرا؟ یا اینکه بمونم برای سال بعد؟؟؟:smilies-azardl (181

payiz_zxc

New member
دوستان زنتیک خوارزمی در چه سطحی هست؟دانشگاه خوبیه برای زنتیک؟

payiz_zxc

New member
سلام و خسته نباشید به همه دوستان.ممنون میشم منو راهنمایی کنید ...من رتبم تو بیوشیمی 449 وتو ژنتیک 378 شده.به قبولی امیدی هست آیا؟ کدوم شهرا؟ یا اینکه بمونم برای سال بعد؟؟؟:smilies-azardl (181

به نظر من اگه دانشگاه و مدرک معتبر میخاهید صبر کنید برای سال بعد در غیر این صورت زنتیک زاهدان میتونید قبول بشید و رتبه بیوشیمی تون هم بالاست

Mohammad gh

New member

دوست عزیز هر جفتش به یک اندازه افتضاح هست
عمرتونو بخاطر حوصله نداشتن برای یکسال دیگه خوندن سر این دانشگاهای سطح پایین حروم نکنید
ارشد اینجاهارو رفتن بعنی خداحافظ دکترا...چون تو هیچ مصاحبه ای مثلا کسی که ارشد غیر انتفاعی یزدو داره رو قبول نمیکنن

love virology

New member
دوستان خودتونو با دانشگاه های سطح پایین گول نزنید دکترا واقعا اذیت میکنن حتی رتیه برتر دکترا باشین ولی ارشد جای خوب نباشه اذیت میکنن/ گفته خودم نیست استادم چند نمونه برامون مثال زد از نزدیکانش

niloo77

New member
بچ ها سلام:)
ی سوال دیگه داشتمممم.ب نظرتون دانشگاه الزهرا کجای لیست باید باشه؟؟آخرین دانشگاه تهران؟؟یا بعد از اصفهان-شیراز-مشهد؟؟
یا کلا جزو آخرین انتخابا؟

الزهرا جزو دانشگاهای درجه دومه ، اصفهان و شیراز و مشهد جزو دانشگاه های درجه یک ایران هستن

niloo77

New member
بچه ها اگه رشتمون مثلا بیوشیمی باشه.میشه برا انتخاب استاد راهنما ،استادِ بچه های سلولی مولکولی رو انتخاب کرد؟؟
برا آینده م میپرسم:|

اره میشه ، من خودم بیوتک میکروبی هستم استاد راهنمام بیوشیمی هست و استاد مشاورم ژنتیک انسانی ، کارم هم کلا ژنتیک هست ولی چون اسم گرایشم بیوتک میکروبی هست حتما پایان نامه ام باید روی پروکاریوت ها باشه

agigesabz

New member
دوستان عزیز دانشگاههای کشور به صورت زیر رده بندی می شوند:
(به ترتیب اعتبارعلمی)
درجه 1:
تهران- تربیت مدرس - بهشتی - اصفهان-فردوسی مشهد - شیراز - تبریز
درجه 2:
خوارزمی - رشت - رازی کرمانشاه-اهواز- اراک-یزدو.....

ضمنا کسانیکه میخوان سلولی ومولکولی مشهد را انتخاب کنن بدونین زمان تحصیل بین 2/5 تا 3 سال هست .
موفق باشین:smiliess (10):

آخرین ویرایش:

Mrs.Pink

New member
بچه هاا ?? بنظرتون بیوشیمی دانشگاه تهران بهتره یا مدرس? کدومو اول بزنم?'ممنون میشم جواب بدین :)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا