نتایج و کارنامه ی ارشد 94 علوم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

gelare

New member
اقا بجه ها با 170 میکروب کجاهارومیشه روزانه اورد؟؟؟؟؟
لطفا لطفا کمک کنین

hasti69

New member
باسلام ووقت بخیر
رتبه ی میکروب شناسی من 187شده و رتبه ی بیوتکم306 شده حالا با این رتبه ها اصفهان و الزهرا قبول میشوم یا نه؟
کجاها قبئلم این دو رشته رو؟
بیوتک سمنان یا شهرکردبهتره یا میکرب الزهرا یا اصفهان؟
ممنونم

niloo77

New member
از ارشد علوم دکتری بهداشت شرکت کردن سخت نیست؟ مخصوصا برای مصاحبه و.. چون شنیدم دانشگاه های علوم پزشکی بیشتر به بچه های خودشون بها میدن و..کار بچه های علوم تو مصاحبه خیلی سخته درسته؟

کلا شما اگه دانشجوی دانشگاه تهران باشی چه بهداشت و چه علوم ، احتمالش بیشتره که خود دانشگاه تهران برای دکترا قبول شی ، این قضیه که میگن مربوط به خود دانشگاه هست اصولا هر دانشگاه ، دانشجوی دانشگاه خودشو میگیره . من دوستای زیادی داشتم از علوم رفتن بهداشت ، اصلا هم سخت نگرفتن بهشون
البته همشون دانشگاه تهران و شهید بهشتی بودن

waria

New member
مرسی بچه ها ک جواب دادین...
ی سوال دیگه هم داشتم.بین میکروب شبانه الزهرا--سلولی مولکولی شبانه فردوسی--بیوشیمی شبانه مازندران--بیوشیمی شبانه کاشان
میشه ی اولویت بندی کنین؟؟اگه علاقه به هر سه رشته یکسان باشه.کدومشون بهتره؟؟
مرسی

niloo77

New member
مرسی بچه ها ک جواب دادین...
ی سوال دیگه هم داشتم.بین میکروب شبانه الزهرا--سلولی مولکولی شبانه فردوسی--بیوشیمی شبانه مازندران--بیوشیمی شبانه کاشان
میشه ی اولویت بندی کنین؟؟اگه علاقه به هر سه رشته یکسان باشه.کدومشون بهتره؟؟
مرسی

اگه مشکل زندگی توی شهر دیگه رو ندارید دانشگاه فردوسی دانشگاه خیلیییی خوبیه ، بعدش الزهرا ، بعد مازندران و کاشان
اگه تهرانی هستید و میخواین تهران باشین میتونید الزهرا رو جلوتر از مشهد بزنید

snowman_m

New member
بچه ها با ارشد میکروبیولوژی وزارت علوم نمی شه کنکور دکترای باکتری شناسی و ویروس شناسی پزشکی
وزارت بهداشت رو شرکت کرد, درسته؟!

آخرین ویرایش:

waria

New member
بچ ها سلام:)
ی سوال دیگه داشتمممم.ب نظرتون دانشگاه الزهرا کجای لیست باید باشه؟؟آخرین دانشگاه تهران؟؟یا بعد از اصفهان-شیراز-مشهد؟؟
یا کلا جزو آخرین انتخابا؟

payiz_zxc

New member
بچه ها با ارشد میکروبیولوژی وزارت علوم نمی شه کنکور دکترای باکتری شناسی و ویروس شناسی پزشکی
وزارت بهداشت رو شرکت کرد, درسته؟!

میتونید برید توی سایت علوم پزشکی و دفترچه دکتری دانلود کنید و دقیقا ببینید با چه گرایشی میشه کدوم دکتری رفت.

- - - Updated - - -

payiz_zxc

New member
بچ ها سلام:)
ی سوال دیگه داشتمممم.ب نظرتون دانشگاه الزهرا کجای لیست باید باشه؟؟آخرین دانشگاه تهران؟؟یا بعد از اصفهان-شیراز-مشهد؟؟
یا کلا جزو آخرین انتخابا؟

به نظر من به خودتون بستگی داره اگر ساکن تهران هستین الزهرا بهتره تا شهر های دیگر
کدوم رشته مد نظرتون هست؟

agigesabz

New member
بچه ها میشه تو رشته ی بیوشیمی دانشگاه های
گرگان-رشت-تبریز-بابلسر رو اولویت بندی کنین؟؟
ممنون
این دانشگاهها همه تقریبا در یک سطح هستند اولویت خاصی نسبت به هم ندارند.
فقط اونیکه دکتراهم میگیره در اولویت بیشتر قرار بدین.
موفق باشین

آخرین ویرایش:

waria

New member
به نظر من به خودتون بستگی داره اگر ساکن تهران هستین الزهرا بهتره تا شهر های دیگر
کدوم رشته مد نظرتون هست؟
مرسی بابت جواب
نه تهران نیستم.شمالم من...
راستش تو نرم افزار انتخاب رشته ی م.ا.ه.ا.ن برام شبانه ی الزهرا میکروب رو زده...حالا نه که اطمینان کنم بهش که حتما میتونم اونجا قبول بشم یا نه.فقط خواستم محض احتیاط بدونم الزهرا چطوره...

Taraa

Well-known member
سلام بچه ها ببخشید تاخیر داشتم رتبم تو گرایشها
گرایش1---رتبه7
گرایش2---رتبه1
گرایش3---رتبه6
گریش4---رتبه1
بقیه گرایش ها هم بین 1تا9
زیاد خوشحال نیستم واصلا دل ودماغ چون امسال یکی از اساتید امیدوارم کرده بود تهران ژنتیک میگیره که شماها میگید نه..بهرحال ای کاش لیسانسم حداقل زیست جانوری پیام نور بود نه زبان چون میونستم ارشد بهداشت بدمو با دکتراش آزمایشگاه بزنم شانس اوردین که من بهداشت نمیتونم شرکت کنم وگرنه چیزی جز یک شدن تو کنکورش منو ارضا نمیکرد
حالا دوستانی که 300-400 شدن میرن دانشگاه یا دوباره کنکور میدن یا هدفشون ارشد بهداشته اگه هنوز جوونینو هنوز عین من پیر نشدین فقط واسه دانشگاه تهران یا حداقل تربیت مدرس یاشهید بهشتی بخونین ودانشگاهای تو تهرانو به غیر ازاین 3تا نزنین وشهرستانو کلا نرین چون ظرفیت دکترا سلولی پارسال زیر 10 نفر بود که نصفش شبانه و بین الملل بود اونم فقط دانشجوهای خودشونو میگرفتن.
سلام

تبریک

میشه شما هم اسکرین شات بذارید ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا