نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sana

New member
سلام بچه ها کسی خبر داره آدرس دانشکده پرستاری مامایی ایران کجا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
این دانشگاه اصلا وضعیتش مشخص نیست حتی اعلام کردن احتمال زیاد باز ادغام بشه با تهران:(50)::smiliess (12):

ariyana

New member
و یک سئوال دیگه : از ترم چند موضوع پایان نامه مشخص میشه؟
واسه ما از اواسط ترم دو استاد راهنما رو مشخص کردن و ما شروع کردیم انتخاب موضوع و بعد از اینکه موضوع تصویب شد میری سروقت نوشتن پروپوزال که اگه بتونی تابستون دفاع کنی خوبه که از مهر سال دو نمونه گیری هات رو شروع کنی.

ariyana

New member

سلام همکارا.یه سوال داشتم.من ترم اخرم که ارشدقبول شدم ایران.میتونم همزمان با ارشدم طرح بگذرونم؟:(50):
سلام عزیزم. آره میشه البته خب هماهنگ کردن شیفتا با و کاراموزی سخته و اذیت میشی ولی اگه دوست داری میتونی شروع کنی.

sagefame

New member
سلام به همه دوستای گلم,منم به لطف خدا مدرس قبول شدم,برای همتون ارزوی موفقیت دارم وبرای دوستانی هم که قبول نشدن دعا میکنم که انشالله سال دیگه باخبرقبولیشون شادمون کنن:smiliess (10):
سلام همکلاسی عزیزتبریک
:rose:
بقیه کجان

sarina666

New member
سلام بچه ها کسی خبر داره آدرس دانشکده پرستاری مامایی ایران کجا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
این دانشگاه اصلا وضعیتش مشخص نیست حتی اعلام کردن احتمال زیاد باز ادغام بشه با تهران:(50)::smiliess (12):

سلام نگران نباش.احتمالا کلاسا تهران برگذار شه.نمیدونم چرا زمان ثبت نام رو نمیزنن روسایت.شاید بخاطر ازمون دستیاری سرشون شلوغ باشه:(50):

ستاره222

New member
سلام عزیزم. آره میشه البته خب هماهنگ کردن شیفتا با و کاراموزی سخته و اذیت میشی ولی اگه دوست داری میتونی شروع کنی.

سلام آریانا جان خوبی؟مرس عزیزم
میگم میشه که من اصلا تو فرما ثبت نامییم ننویسم کارمندم نامه هم نیارم اما خودم مرخصی بگیرم و سر کلاسام حاضر شم؟

استادا ترم 1 خیلی سخت گیرن؟

nadiap

New member
دوستان توی سایت شهید بهشتی زده که فیش 4 تومنی واریز بشه . باید همون اول کار قبل از اینکه خودمون را نشون بدیم فیش را واریز کنیمم؟؟؟ یا بعد از سلسلهه ثبت نام هاست؟؟؟

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان و همکارای خوبم.

ببخشید که این مدت نتونستم بیام و تبریک بگم ولی الان که دیدم موفق شدید خیلی خوشحال شدم که بچه های مامایی امسال واقعا کارشون عالی بود.
از طرفی هم واقعا برای چند تا دوست خوبم از جمله شیوا و شیما و محبوبه و نیلوفر خیلی ناراحت شدم که کاش اونا هم الان
موفقیتشون را در کنار بقیه جشن میگرفتند ،
به تک تک شما تبریک میگم و آرزوی موفقیت میکنم و میخواستم یه تایپیک جدا بزنم واسه تبریک که گفتم اینجا که همه دوستان هستند بهتره تبریک عرض کنم.

Graduation-Cake1.jpg

28.jpg

nadiap

New member
نازنین جان . شما نمی دونی حدودا بین المللی شهید بهشتی هزینشش چقدر می شهه؟؟؟

nazaninmahdavi

New member
نه عزیزم دقیق نمی دونم ولی اگر زنگ بزنین امور مالی بهتون میگن . پارسال صحبت ترمی 4 میلیون بود ولی باز هم دقیق نیست .

nazaninmahdavi

New member
اشل عزیز
واقعا جات خالی بود ، جای بینش زیبایی که با کلمات پرانرژی منتقل می کنی و تصاویر گزینش شده ی بسیار جالب...
خبر قبولیت رو ازت نشنیدم ولی با توجه به تغیر مقطعت ، حدس قبولی می زنم . الهی شکر
موفق باشی...

mw.ashel

New member
اشل عزیز
واقعا جات خالی بود ، جای بینش زیبایی که با کلمات پرانرژی منتقل می کنی و تصاویر گزینش شده ی بسیار جالب...
خبر قبولیت رو ازت نشنیدم ولی با توجه به تغیر مقطعت ، حدس قبولی می زنم . الهی شکر
موفق باشی...

ممنونم دوست خوبم...چون هنوز هفته بعد میرم ثبت نام ایشالا برای همین نگفتم و فقط دریا و چشمک دیروز فهمیدن و ایشالا بعد مصاحبه و ثبت نام نهایی میشه.:riz304:

ariyana

New member
سلام آریانا جان خوبی؟مرس عزیزم
میگم میشه که من اصلا تو فرما ثبت نامییم ننویسم کارمندم نامه هم نیارم اما خودم مرخصی بگیرم و سر کلاسام حاضر شم؟

استادا ترم 1 خیلی سخت گیرن؟
سلام عزیزم توخوبی؟
منم همین کارو کردم توی فرما ننوشتم کارمندم و دو ماه اول رو رفت و آمد کردم بعد هم مرخصی گرفتم، کسی هم چیزی نگفت!! نگران نباش خانومی
بعضی هاشون آره گیر میدن . امیدوارم اذیت نشی:riz304:

ariyana

New member
ممنونم دوست خوبم...چون هنوز هفته بعد میرم ثبت نام ایشالا برای همین نگفتم و فقط دریا و چشمک دیروز فهمیدن و ایشالا بعد مصاحبه و ثبت نام نهایی میشه.:riz304:
سلام زهرا جونمممممممممممممم
تبریک میگم خانومی:thanks:

fari .mid

New member
دوستان سلام و به همه ی همکارهای خوبم قبولی شون رو تبربک میگم !
من همه جوره در خدمت تک تک دوستای خودم هستم در هر زمینه ای...
من بخاطرکارم اولین اولویت م رو اهواز زدم وخداروووووووووووووشاکرم!

منم به شما تبریک میگم براتون آرزوی موفقیت می کنم منم اهواز قبول شدم و ساکن آبادان هستم و اهواز اولویت اولم بود شما کارتون شیفتی یا ساعت اداری؟
راستش منم شاغلم و نگران تداخل کار و دانشگاه هستم

anahit

New member
بچه ها رتبه تونو از کجا نگاه می کنین؟منکه ندیدم رتبه بزنن:smiliess (11):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا