نتایج اومد ....بحث در مورد نتیجه ی آزمون ارشد مامایی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ستاره222

New member
سلام ستاره جان منم دنبال بچه هایی هستم که شیراز قبول شده باشن ولی انگار کسی نیست:sadsmiley:
اگه شیراز قبول شدی من به عنوان سال بالایی هستم میبینمت :riz304:

سلام عزیزم شما یعنی ترم 3 هستید؟میشه بهم بگید ترم 3 چند روز در هفته وچه روزایی داشتید ا خه من کارمندم
از زمان ثبت نام هم نمیدونم چیزی تو سایت نزده
راستی شیراز خوابگاه میده؟

mrc

New member
مامان متین منم مامان ریحانه م ولی آرزوی درس خوندن و قبولی رو دارم میشه کمکم کنی
mrc.kums@yahoo.com
شهرمون مشاوره در مامایی رو آورده
فقط واسه اون میخوام بخونم کمکم می کنی بگی چه جوری بخونم ؟

ستاره222

New member
ببخشید اشتباه نوشتم منظورم این بود ترم 1 را چند روز در هفته و چه روزایی داشتید

سلااااااااااااام

بچه های شهید بهشتی و همکلاسی های من ...طبق لینک زیر واااقعا باید از شنبه تا 4 شنبه سر باشیم ؟؟؟؟؟؟ :wacsmiley:

دانشکده پرستاری و مامایی - کارشناسی ارشد ودکتری مامایی[/QUOTEسعتها و واحدها بهم نمیخور]

raha joon

diiiidiii?

ariyana

New member
سلام عزیزم شما یعنی ترم 3 هستید؟میشه بهم بگید ترم 3 چند روز در هفته وچه روزایی داشتید ا خه من کارمندم
از زمان ثبت نام هم نمیدونم چیزی تو سایت نزده
راستی شیراز خوابگاه میده؟
ترم یک و دو تا سه شنبه داشتیم و گاهی 4 شنبه هم کاراموزی میذاشتن!! حس کارشناسی رو داشتیم
ولی میشه یه کاریش کرد و برنامه رو با شیفتا تنظیم کرد چون خیلی از بچه های ما کارمندن و رفت و آمد میکنن. به خصوص اگه محل کارت نزدیک باشه. از کجا میایی؟
آره عزیزم به ما از ترم یک خوابگاه دادن

jiju

New member
سلام دوستان !
ثبت نام دانشگاه جندی شاپوراهواز هم 6/20الی 6/26!
اینترنتی میباشد!

ariyana

New member
ببخشید اشتباه نوشتم منظورم این بود ترم 1 را چند روز در هفته و چه روزایی داشتید

اره متوجه شدم:smiliess (3):
واسه ثبت نام هر روز سایت رو چک کن واسه ما حدود بیستم بود ولی نتایج ما رو دیرتر زدن. سال قبل هم ثبت نام اینترنتی داشتیم هم حضوری.

mrc

New member
salam maman matin mishe komakam koni?

خوب معلومه که نه عزیزم برای رشته ای که دوست داری وقت بزاری زودتر نتیجه میگیری

سلااااااااااااام

بچه های شهید بهشتی و همکلاسی های من ...طبق لینک زیر واااقعا باید از شنبه تا 4 شنبه سر باشیم ؟؟؟؟؟؟ :wacsmiley:

دانشکده پرستاری و مامایی - کارشناسی ارشد ودکتری مامایی[/QUOTEسعتها و واحدها بهم نمیخور]

obstetrician88

New member
ترم یک و دو تا سه شنبه داشتیم و گاهی 4 شنبه هم کاراموزی میذاشتن!! حس کارشناسی رو داشتیم
ولی میشه یه کاریش کرد و برنامه رو با شیفتا تنظیم کرد چون خیلی از بچه های ما کارمندن و رفت و آمد میکنن. به خصوص اگه محل کارت نزدیک باشه. از کجا میایی؟
آره عزیزم به ما از ترم یک خوابگاه دادن
سام ..آریانا کورتاز و زتیمان با دستگاه را انجتم بدیم
این خیلی باحاله.همیشه دوست داشتم کورتاژو انجام بدم.

nazaninmahdavi

New member
سلااااااااااااام

دانشکده پرستاری و مامایی - کارشناسی ارشد ودکتری مامایی

سلام خانمی
دیدم برنامه رو ...
ظاهرا همین جوره ... ساعت های عصرش هم کم نیست .....:smiliess (11):

سللاااام ....ثبت نام شهید بهشتی 24 شهریوره .
خانومای سال بالایی در ارتباط با تنظیم ساعت کلاسها کمکمون کنیییید :1dco2x0p1lilzhfpg1t

ariyana

New member

آره عزیزم فکر میکنم 5 تا کورتاژ و 5 تا واکیوم، با رزیدنت های زنان هستیم اگه با انصاف باشن میذارن کارمون رو انجام بدیم وگرنه هی دخالت میکنن دست میبرن تو کار آدم!!

- - - Updated - - -

آره عزیزم فکر میکنم 5 تا کورتاژ و 5 تا واکیوم، با رزیدنت های زنان هستیم اگه با انصاف باشن میذارن کارمون رو انجام بدیم وگرنه هی دخالت میکنن دست میبرن تو کار آدم!!

nazaninmahdavi

New member
آریانای عزیز
گرایش بهداشت باروری با گرایش بهداشت مادر و کودک چه فرفی داره ؟
گرایش جامعه نگر چیه ؟

ariyana

New member
آریانای عزیز
گرایش بهداشت باروری با گرایش بهداشت مادر و کودک چه فرفی داره ؟
گرایش جامعه نگر چیه ؟

بهداشت مادر و کودک واسه ارشده و بهداشت باروری واسه دکتراست ، در مورد جامعه نگر خیلی اطلاع ندارم چون شیراز نداره خانومی

ariyana

New member
خانومای سال بالایی در ارتباط با تنظیم ساعت کلاسها کمکمون کنیییید :1dco2x0p1lilzhfpg1t
مگه تنظیم کلاسا با شماست؟؟ توی شیراز که از قبل همه چیز مشخص شده، فقط تو بعضی شرایط میشه یه خورده جا به جا کرد

- - - Updated - - -

مگه تنظیم کلاسا با شماست؟؟ توی شیراز که از قبل همه چیز مشخص شده، فقط تو بعضی شرایط میشه یه خورده جا به جا کرد

ازیانا جون سلام . مرسی از راهنمایی هات .

عزیزم یکی از دوستام از داشگاه تهران فلرغ التحصیل شده ...میگه زایشگاه میرفتیم . اما یه دونه زایمان هم حتی نگرفتن...چه برسه به وکیوم و کورتاز...
به هر حال شانسی یه دیگه .. من که خیلی دوست دارم . راستی اگه برم گرایش بهدشت مادر و کودک، باز هم واحد زلسشگاه خواهیم داشت؟

نه ...ولی از شنبه تا چهارشنبه تو سایت دیدم گذاشتن . لینکشم گذاشتم . به هر حال کسانی که رفت و آمد دارن چی؟

- - - Updated - - -

نرگس جون اول ببین کدوم فصل ها تو رفرنستون هست . بعد ببین این فصل هل تو کدوم جلده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا