نتایج ارشد سم شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
[[/b]b][u]سلام به همه ی دوستان
میخواستم بگم بیاین بریم تو این همایش سم شناسی شرکت کنیم از تاریخ 29/11 تا 1/12 دانگاه داروسازی شهید بهشتی هزینشم 50000 هزار تومان برای دانشجویان است [/b
] اگه خواستیند بریم بیان قرار بزاریم با هم بریم البته اگه دوست داشتیییین[/u]

mikhak s

New member
آخه من اکثرشو می دونستم بعدشم اون جلو مگه میشد کار دیگه ای کرد:black_eyed:

مي دونستي؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult مثل بقيه بخيل نباش اطلاعاتتو در اختيار بقيه هم بزار مهندسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس:sdasdasd: اگه به تو باشه بله مي تونستي بخوابي:25r30wi:

helena

New member
بچه های شهرضا همه مون با هم درخواستی به اقای دکتر کلباسی بنویسیم که برای همایش سم شناسی ببردمون.البته من ثبت نام کردم ولی هنوز هزینه شو نپرداختم.

shapur68

New member

مي دونستي؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult مثل بقيه بخيل نباش اطلاعاتتو در اختيار بقيه هم بزار مهندسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس:sdasdasd: اگه به تو باشه بله مي تونستي بخوابي:25r30wi:
چشم خانوم مهندسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس اگه فرصتش پیش بیاد میگم بعدشم منو چی فرض کردی بخوابم!!!! خواب سرکلاس می چسبه پا لالایی استاد اووووووووووووووووکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

delaram.saleh

New member
بچه های شهرضا همه مون با هم درخواستی به اقای دکتر کلباسی بنویسیم که برای همایش سم شناسی ببردمون.البته من ثبت نام کردم ولی هنوز هزینه شو نپرداختم.

سلام دوست عزیز من موافقم. همایش کی هست؟ کجا ثبت نام کردی؟

helena

New member

سلام عزیزم.همایش اگه اشتباه نکنم 29بهمن تا 1 اسفنده.www.naturaltoxins.com امیدوارم ادرس سایت همایش رو هم درست نوشته باشم.همونجا برو قسمت ثبت نامش نامنویسی کن.من پوستر همایش را توی برد جلوی اتاق دکترکلباسی دیدم.

- - - Updated - - -

سلام عزیزم.همایش اگه اشتباه نکنم 29بهمن تا 1 اسفنده.www.naturaltoxins.com امیدوارم ادرس سایت همایش رو هم درست نوشته باشم.همونجا برو قسمت ثبت نامش نامنویسی کن.من پوستر همایش را توی برد جلوی اتاق دکترکلباسی دیدم.

karshenasgh

New member
قابل توجه دانشجویان ارشد سم شناسی دانشگاه آزاد شهرضا...

با سلام

از دانشجویان ارشد سم شناسی دانشگاه آزاد شهرضا خواهشمندم که من بعد جهت تبادل نظر در مورد مسائل دانشگاهتون از این تاپیک استفاده کنید:

http://olumpezeshki.ir/thread10857.html#post378722

با تشکر

موفق باشید...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا