نتایج ارشد بیوشیمی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bahar9368

New member
من هم بالاخره بعد سه سال موفق شدم.دانشگاه بندرعباس قبول شدم درصدام :بیوشیمی 61شیمی صفر زیست 51 زبان 52 به تمام دوستایی که قبول شدن تبریک میگم

تبرررررررررررررررررررررررررررررریک فراوان .عماد بالاخره کنکور رو شکست دادی
خیلی خوشحال شدم برات :riz304::riz304::riz304:
125.gif

آخرین ویرایش:

emad83

New member
مرسی بهار جان منم بهت تبریک میگم جای خیلی خوبی قبول شدی واقعا روز خوبیه امروز خوشحالم که میبینم بیشتر بچه ها قبول شدن:4d564ad6:

titi

New member
man ghabul nashodam :((((((((((((((((((((((((( bacheha lotfan manabei ro ke khundin begin khahesh mikonam halam kheilie bade daghunam konkuramo bad dade budam vali na ta in had ke beynolmelal ham ghabul nasham

emad83

New member
man ghabul nashodam :((((((((((((((((((((((((( bacheha lotfan manabei ro ke khundin begin khahesh mikonam halam kheilie bade daghunam konkuramo bad dade budam vali na ta in had ke beynolmelal ham ghabul nasham
بالاخره قبول میشی دوست عزیز اینو مطمئن باش فقط نباید مایوس بشی این یک ماه رو استراحت کن از مهر یا ابان پرانرژی شروع کن من برای بیوشیمی شهبازی ملک نیا و احسانی رو خوندم برای زیست کتاب برای کنکور البته فقط چندتا فصلشو خوندم برای زبان هم واژگان ضروری تافل امیدوارم سال اینده خبر قبولیتو اینجا بخونم .:rose:

bioshimi93

New member
تبريك تبريك :riz304:

منم دانشگاه ایران...قبول شدم........:

من هم بالاخره بعد سه سال موفق شدم.دانشگاه بندرعباس قبول شدم درصدام :بیوشیمی 61شیمی صفر زیست 51 زبان 52 به تمام دوستایی که قبول شدن تبریک میگم

:thanks:من بعد از دو سال بالاخره قبول شدم دانشگاه کاشان :riz304:

به همتون تبریک میگم خدا میدونه چقدر خوشحال شدم دیدم قبول شدین ایشالا دکترا قبول شین:riz304::

bioshimi93

New member
به همه ی دوستانی که قبول شدن تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم برای همه:riz304:
یه خواهش دارم از دوستان اگر امکانش هست بعد از قبولی بازم به انجمن سر بزنید و بچه ها رو تو درس خوندن راهنمایی کنید.ممنون میشم اگه بازم به انجمن سر بزنید چون همیشه دوستانی که قبول میشن دیگه نمیان انجمن

majede

New member
سلام دوستان عزیزم خییییییییییییییییییییلی خوشحالم از اینکه خبر قوبلیتونو دیدم
به همه تبریک میگم ...انشالا همیشه شاااااااااااد ببینمتون:riz304:
منم به لطف خدا قبول شدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bahar9368

shilan

New member
تبريك ماجده جان.منتظرت بودم بياي خبر قبوليتو بدي.مباركه:riz304:

roman30

New member
منم به لطف خدا قبول شدم
سلام ماجده جونی تبریک میگم .آجی نمیگی کجا قبول شدی ؟آخه دارم دنبال همی میگردم :riz304:

bakhshi

New member
منم به لطف خدا قبول شدم
تبريك مي كم ماجده جان مباركت باشه

sahar.naz

New member
سلام دوستان قبولیتون مبارک
برای زبان پیشنهادتون چیه دوستان ؟ممنون میشم راهنماییم کنید:riz304:

roman30

New member
کرمان کلا 4 نفر میگیره که یکیش منم 3 نفر دیگه نبود رفتیمااااااااااااااااااااااا:ad54ad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا