مژده به دوستان علاقه مند به بیوتکنولوژی پزشکی

mortaza

New member
سلام .دوستان عزیزم امروز سر کلاس یکی از اساتید بهمون درباره آینده ی کاری بیوتکنولوژی یه مژده داد که برای تقویت روحیه و تشویق شما دوستان به تلاش بیشتر عرض می کنم.ایشون فرمودن: اگر کسی دکترای بیوتکنولوژی قبول بشه بورسیه وزارت بهداشت هست و بهش حقوق رزیدنتی میدن(حدود 400 هزار تومن) و بعد از گرفتن دکتراش عضو هیئت علمی میشه و دو برابر زمان تحصیل دکترا تعهد خدمت داره و استخدام میشه.پس دوستان عزیز سعی کنین ارشد قبول بشین که راه دکترا از ارشد میگذره.
دوستان عزیز این ها که گفتم شامل دکترای بیوتکنولوژی تربیت مدرس نمیشه و اونها بورسیه نیستن.پس تو انتخاب این دانشگاه دقت کنین.

آخرین ویرایش:

biotech25

New member
ممنون مرتضی
کاش در مورد رنکینګ دانشګاههای بیوتکنولوزی هم مطلبی رو اضافه کنی!!!!!
از لحاظ امکانات وشرایط علمی
سرافراز باشی

helia2010

New member
سلام من دانشجوي بيوتک دانشگاه شاهد تهران هستم اما شک دارم براي انتخاب بيوتک پزشکي يا ژ
نتيک پزشکي لطفا کمکم کنيد ممنون

f.a

New member
سلام.كسي ميدونه نمره آخرين فرد قبولي دكتري بيوتكنولوژي پزشكي سال گذشته چند بوده؟

kimiaaa

New member
سلام یک سوال اساسی و مهم دارم جرا بیوتکنو پزشکی تربیت مدرس با ورازت بهداشت یکی شده؟الان باید ما جی کار کنیم؟ کمک راهنمایی لازم هستم.:apologetic::dadad4:

mahdieh

New member
اتفاقا سوال من هم همینه با ادغام ازمون تربیت مدرس با وزارت بهداشت احتمال اضافه شدن ویروس و ایمنی هم هست؟؟؟؟؟

mehmanak

New member
ممنون مرتضي من كارشناسي بهداشت عمومي مي خونم و علاقه من به بيوتكنولوژي هستم . ارشد اين رشته بازار كارش چطوره؟

mortaza

New member
سلام دوستان اصلا از ادغام نگران نباشین شما همون آزمون وزارت بهداشت رو میدین ولی فقط یه گزینه به اسم تربیت مدرس بهش اضافه شده.تمام رشته های پزشکی تربیت مدرس با آزمون بهداشت ادغام شده.
از قضا یکی از همکلاسی های من از بهداشت عمومی اومده.بازار کارش هم خوبه و اگه دکترا قبول بشین بورسیه وزارت بهداشت میشین و بهتون حقوق هم میدن

بالا