ميلاد با سعادت امام رضا مبارک

pashmak

New member
ولادت امام رضا (ع) پیشاپیش مبارک

razavitv_(15).JPG
سلام دوستان خوبید

26 شهریور سه شنبه ولادت امام رضا (ع) است.

پیشاپیش به همتون تبریک میگم و از طرف همتون انشالله میرم زیارت

تو این تاپیک هر مطلبی راجع به این موضوع دوست دارید بزارید التماس دعا مخصوص از همتون

آخرین ویرایش:

pashmak

New member
زایری بارانی ام آقا به دادم میرسی

بی پناه وخسته ام تنها به دادم میرسی

گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگی ام

ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی

goo

New member
و من گریخته ام؛

و در پی من صیادها؛

و فرا رویم دام ها؛

یا ضامن آهو؛

من یقین دارم دستان تو تنها سهم آهو نیست ...

mj1919

New member
بنده هم پیشاپیش ولادت ولی نعمه مون ، آقا امام رضا (ع) و به مناسبت این شب عید نیز، ولادت حضرت معصومه (س) را به همه ی دوستداران اهل بیت تبریک عرض می کنم.

و به مناسبت قرین گشتن این عید مبارک با روز دختر، منم به اندازه خودم این روز مبارک را به همه ی خواهران خودم، دختران انجمن علوم پزشکی تبریک عرض می کنم.

شادی 25

New member
خیلی برا من دعا کن پشمک جون.
بدجوری توی دنیای کثیف یه سری از خدا بی خبر گرفتار شدم.
به امام رضا بگو شادی بدجوری دلش هواتو کرده. توی این گرفتاری اخیرش هم هیچ پشتیبان محکمی جز شما نداره.
ممنونت میشم پشمک جونم.
الهی به همه آرزوهای قشنگت برسی.:riz304:

supercoil

New member
امام رضا بطلب بیام پابوست
خودت بهتر از همه میدونی چقد دلم هواتو کرده

konjkave

New member
پشمک جان خیلی تاپیک عالیه بی اغراق میگم با خوندن اولین کامنتت گریه ام گرفت.14سال مشهد نرفتم وخیلییییییییییییییییییییییییی دلم هوای حرم امام رضا(ع) رو کرده.
این جمله ها رو میخوام از ته قلبم بهشون بگم ولی ای کاش میتونستم تو حرمشون بگم.
یا امام رضا خیلی دلم گرفته از آدمای دنیا و مشکلاتش خسته شدم از زخم زبونای دیگران،از نامردی اطرافیان از خیلی چیزا که خودت میدونی خسته ام.میدونم سالهاس قلبم سیاه شده ولی فقط ازت میخوام به حق تمام خوبان عالم همه ی مریضا رو شفا بدی به پدر ومادر منم شفای عاجل بدی. الهی آمین
پشمک جان خیلی التماس دعا دارم:riz304:

آخرین ویرایش:

HARPER 92

New member
بنده هم پیشاپیش ولادت ولی نعمه مون ، آقا امام رضا (ع) و به مناسبت این شب عید نیز، ولادت حضرت معصومه (س) را به همه ی دوستداران اهل بیت تبریک عرض می کنم.

و به مناسبت قرین گشتن این عید مبارک با روز دختر، منم به اندازه خودم این روز مبارک را به همه ی خواهران خودم، دختران انجمن علوم پزشکی تبریک عرض می کنم.

سلام.میخام بهتون پیام خصوصی بدم اگه گویا شما اجازشوصادرنکردید تو پروفایلتون!!!

obstetrician88

New member
یا ضامن آهو رضا

دل منم 1 ساله که بیشتر از همیشه هواشو کرده البته همیشه نسبت به همه ایمه احترام فراوان قایلم و خواهم بود
ولی 4 سال پیش که رفتنم پابوسشو خیلی چیزها با گریه گفتم...و به سختی دستم به زری آقا امام رضا رسید و بیش از پیش گریه کردم و حتی وقتی در صحن بیرون نشسته بودم و باز هم با اینکه آرام بودم مظلومانه بخاطره خیلی چیزها گریه میکردم.....

جواب بعضی چیزها را بهم داد...
الان منتظرم...هنوز صبر میکنم خودش میدونه که چقدر دلم میخاد دوباره پابوسش میرفتم ولی هرسال گرفتاری های دانشجویی و استرس اجازه نمیداد بیرون از خونه برم.....و با مسافرت در خانه مخالفت میکردم.....

دلم هنوزم آرزوهای زیادی داره...و دلم میخاد فارغ التحصیل کامل شدم دوباره برم.و همزمانم با خبر سرکار رفتن و قبولی ارشد باشه

ولی از خدا میخام در زندگیم نظم برقرار کنه آن چیزهایی که به صلاحمه طی سلسله مراتب بهم بده..ولی بهم امیدی هم بده که ادامه بدم..............

امام رضا میام پیشت......................

royaaaaa

New member
سلام به امام عزیز بفرما....من همین عید اومدم.............انگار سرتون شلوغ بود........من همه حرفامو زدم.....حالا مونده به امام رضا که به خاطر دل شکسته خانوم فاطمه زهرا اجابتشون کنه یا نه.............:riz304:
بگو ای امام چرا ادمای بیرون بی رحم شدن.نمیذارن کار درستی رو که انجام میدی به دلت بشینه ...باید حتما عذاب بدن:sad::sad:

goleyakh

New member
عاشقتم امام رضا ...
تو هیچ جای دیگه، مثل حرمت دلم آروم نیست !خیلی ممنونتم که هر سال میطلبیم ...همه ی کسایی که آرزوی پابوستو دارن هم بطلب ...

امام رضا کاش یه روز برسه که جز به بهونه دیدن خودت ،بهونه دیگه ای واسه اومدن به حرمت نداشته باشیم ...

بالا