مورای یا جاوتز؟؟؟؟؟؟؟

sefidrooze

New member
سلام عزیزانم.من رشتم میکروبه.فقط 15 تا سوال ویروس داریم.جاوتز کامل تره یا مورای؟؟؟؟میخوام ویروسو 100 بزنم.کدومو بخونم؟؟؟؟

nocerino

New member
دوست من به عنوام یک مشاور میگم مورای هم بخر اما تو جاوتز ویروس شناسی هم داره .زینسر هم بخر چون مباحث بالینی و ازمایشگاهی داره که سوال میاد ازش .

bacillus.bs

New member
واي زينسرم بايد بخونيممممم
675819_148fs542321.gif

nocerino

New member
بله ولی اگه یه جزوه ی خوب پیدا کنی که همه این کتاب هارو پوشش بده خیلی خوبه .چکیده جاوتز هست .برو بگرد ببین چکیده ی زینسر هم هست

pink bloom

New member
هم مورای هم جاوتز خوبه . ولی برای 15 سوال شما مورای رو بخونی راحت تره ، میتونین کنارش برای کنکور ویروس رو هم بخونین

nori

New member
وای نه !! اصلا چه خبره آدم دیونه میشه توی همین سایت مصاحبه با بهترینای رشته های میکروب و ویروس هست. ویروسا صد زدن اما یک کتاب بیشتر نخوندن
مورای را من خوندم عالیه. اگر کنارش کتاب کوچک بریا کنکور را هم یه نگاه بندازی که نکته ای جا نمونه عالیه
چه خبره زینسر و جاوتز مورای .... یه دفعه واکر و سپاهان و..... را هم بخونیم دیگه:1dco2x0p1lilzhfpg1t
:shocked:

:wacsmiley:

nocerino

New member
دوست من مورای خوبه .من گفتم اگر خواستی جاوتزو رو بهخون.برای بچه های میکروب شناسی پزشکی حتما باید زینسر رو بخونند

parinaz.87

New member
دوست عزیز سوالای پارسال ویروس میکروب پزشکیو فقط وفقط میشد تو جاوتز پیدا کرد.البته چیکده ویروسشناسی محمود کریمی هم خوبه ولی کامل نیست.موفق باشید

parinaz.87

New member
کتاب تست iqbهم واسه تست ویروس ومکمل نکات جا افتاده وطبقه بندی ویروس عالی.

بالا