منابع مورد نیاز و توصیه های مورد نیاز برای قبولی در کارشناسی ارشد هماتولوژی

biology89

New member
اگه میشه بگید کلا کدوم کتابای دکتر گل افشان لازمه.ممنون:rose:

biology89

New member
برای کتاب تست برای همه درسا i q bخوبه یا هر درسی فرق داره؟
با تجربه ها بیان جلو:riz277::sarma:

samane68

New member
سلام, بچه واسه بیوشیمی به نظرتون خلاصه بیوشیمی لنینجر چطوره؟؟؟؟:33:

nastaran_lionel

New member
سلام و خسته نباشید...میخواستم بپرسم وقتی میگن سری کتابهای دکتر گل افشان دقیقا چه کتابهای هست و اسمشون چیه و چند جلد؟:5:

Z0HRE

New member
سلام و خسته نباشید...میخواستم بپرسم وقتی میگن سری کتابهای دکتر گل افشان دقیقا چه کتابهای هست و اسمشون چیه و چند جلد؟:5:

سلام....برای کنکور فقط بانک خونش لازمه.

دو تا کتاب دیگ داره ک یکیشون مهارتهای ازمایشگاهیه اون دیگری نمیدونم کدومه:|

oj 95

New member
سلام دوستان من میخوام ارشد هماتولوژی شرکت کنم به نظرتون چقدر میشه به موسسات و ها اطمینان کرد؟؟؟

dokiii

New member
سلام دوستان من میخوام ارشد هماتولوژی شرکت کنم به نظرتون چقدر میشه به موسسات و ها اطمینان کرد؟؟؟

منم واسم سوال بود تا اینکه یه دوست خوب راهنماییم کرد
نتیجه اینکه خودت منابع رو بخون دقیق وبا یه برنامه منظم وپیوسته همراه با مرور وتکارار زیاد وتست و......
درمورد ک باید بگم اونچه که دستگیر من شد این بود که اگه پایه علوم ازمایشگاهی نداشته باشی ک میتونه رات بندازه ولی بازم همه چی به خودت برمیگرده
بنظرمن اگگگگگگگگگگه خواستی بری فقط واسه هماتو برو

Doctor Wonder

New member
دوستان نظرتون درباره ی ایمونولوژی رویت چیه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان ...
من دانشجوی ترم 3 علوم آزمایشگاهی ام.
می خوام برای ارشد آماده شم.
لطفا در مورد منابع ، آزمون های آزمایشی ، نحوه و ساعات مطالعه و... راهنمایی کنید.
سپاس

reza iravani

New member
سلام من این کتابارو دارم
هماتو/ضروریات خون شناسی هافبراند ت مهبد فلاح اوزار و...2011/هنری دیویدسون ت شعبان علیزاده و داوود /ایمونولوژی ماهرومیر احمدیان/مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی واصول وروشهای آزمایشگاهی در بانک خون دکتر گل فشان/ضروریات بیوشیمی رضا محمدی/بیوشیمی پوران پژوهش دکتر احسانی/ بیوشیمی /ج ز و ه ایمونولوژی / زبان /
هر کی هر کدوم رو میخاد پی ام بده قیمت توافقی

reza iravani

New member
سلام من این کتابارو دارم
هماتو/ضروریات خون شناسی هافبراند ت مهبد فلاح اوزار و...2011/هنری دیویدسون ت شعبان علیزاده و داوود /ایمونولوژی ماهرومیر احمدیان/مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی واصول وروشهای آزمایشگاهی در بانک خون دکتر گل فشان/ضروریات بیوشیمی رضا محمدی/بیوشیمی پوران پژوهش دکتر احسانی/ج ز و ه بیوشیمی دکتر ج ع ف ر ن ژ ا د/ج ز و ه ایمونولوژی خ ل ی ل ی/ج ز ه زبان /
هر کی هر کدوم رو میخاد پی ام بده قیمت توافقی

varia

Well-known member
دوستان بنظرتون کتاب برای کنکور هماتولوژی و بانک خون: مرور سریع و جامع بر منابع برای یک رشته دیگه که درس هماتو داره چطوره؟؟

a.s

New member
سلام میشه بگین برای سلولی مولکولی و ایمنی بهترین منبع کدوم هست؟

بالا