منابع آزمون دکتری ژنتیک پزشکی

Nnrezann

New member
رفرنس مشخصی نداره من خودم برای ازمون دکتری امسال امری لیلا یوسفیان و استراخان و براون و جرد و مروری جامع رو خوندم اگر وقت کردید کانر و تامپسون هم بخونید وحتماکتاب تست نجات مهدیه و رو بگیرید تستهاشو بزنید کاملا کافی هست دنبال هزاره و ژن 11 واینا هم نرید ممکنه 1-2 تا تست ازش باشه ولی ارزش وقت گذاشتن با توجه به اون حجم بالا رو نداره به تجربه فهمیدم چندتا کتاب رو چند بار بخونین خیلی بهتره تا کلی کتاب رو یکبار بخونین

shida

New member
سلام، بچه ها میتونید بگین درصد ژنتیک چند زدید و رتبه امسال چند شدید ؟؟؟ دوستام هیچ کدوم قبول نشدن!!!!! خیلی ناامید شدم . با این ظرفیت کم، خودم هم خفه کنم و این رفرنس های زیاد رو بخونم فک میکنم بازم قبول نمیشم :smiliess (7):

Nnrezann

New member
درصدهای امسال بین 68 تا 72 بود کمترین درصد 67 وبیشترین 76 بود تا اونجایی که میدونم

davood70

New member
سلام دوستان وقت بخیر ممنون میشم اگه کسی این پیامو دید منو راهنمایی کنه.من الان اواسط ترم دومم و حدود یک سال و چهار ماه تا کنکور ژنتیک پزشکی سال 96 وقت دارم.به نظرتون با توجه به اینکه ارشد سلولی ام(پژوهشگاه ژنتیک) شانسی واسه قبولی دارم ؟منابع چیا رو بخونیم بهتره و وقت میشه توی این مدت؟ لطفاااا جواب بدین:)

بالا